לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2007, 21:45
  משתמש זכר Rayton Rayton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07
המשך לדיון קודם

האשכול הזה הוא בערך המשך לדיון הקודם.

כבר סיפרתי על הילדה המיוחדת שפגשתי, שמאוד מצאה חן בעיני וכל זה יותר בפירוט בקישור הנ"ל.
לפני בערך שבועיים הילדה הזו התחילה פתאום לא לענות לי להודעות במסנג'ר (שזו בעצם הדרך היחידה שאני יכול ליצור איתה קשר, כי העדפתי להשיג את הפלאפון בשלב יותר מאוחר).
אני עד היום לא יודע את הסיבה ואני רוצה גם לפתח אולי את הקשר.

יש לי שתי התלבטויות- הראשונה זה איכשהו להצליח לפתח שיחה בעזרת איזה משפט חזק, ואז לברר איתה למה היא סיננה ולא ענתה לי ואז אולי להגיע למצב לפגישה.
ההתלבטיות השניה היא שידידות שלי, שהן בקשר עם חבר שלה ינסו לברר את הסיבה או לראות מה המצב איתה
הדרך האחת לא סותרת את השניה, אבל אני בכל זאת לא יודע מה כדאי לי לעשות.
וד"א אני רוצה להגיד שאני לא במצב נואש ואני לא יכול בלעדיה, אלא שפשוט היא נראית לי מאוד נחמדה ומוצאת חן והייתי אולי רוצה לקדם את הקשר ושנהיה ביחד.

אם תעזרו לי אני מאוד אשמח
תודה

נערך לאחרונה ע"י Rayton בתאריך 29-09-2007 בשעה 21:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2007, 12:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rayton שמתחילה ב "המשך לדיון קודם"

האם שווה לך להשקיע כל כך הרבה מאמץ ואנרגיה במשהו שהסיכויים שלו הם לא גבוהים?
אם כן אז אתה מוזמן לנסות לנסח איזה משפט שאולי יכבוש את ליבה או אולי לנסות לברר דרך החבר של האחות של הדודה וכו' למרות שזה דרך פחות מומלצת כי היא קצת חטטנית אלא אם זה רק כדי לראות שהכל בסדר ולא קרה משהו חס וחלילה שבגלל זה היא לא ענתה

אני מבין שאתה מנסה לקרוא לה ולא מקבל שום תגובה כביכול אתה רואה אותה און ליין (ולא במצב של לא נמצא או משהו כזה) והיא פשוט לא עונה נכון?
ממה שקראתי וכתבתי לך באשכול הקודם שלך לדעתי מדובר פה בסדרי עדיפויות כיוון שהיא כנראה אותך בתור ידיד וירטואלי אז אולי עובר עליה משהו שאין לה כח לדבר עם אנשים (וזה קורה) או כמו שאמרו אולי נסעה לטיול ופשוט השאירה את המסנגר דלוק
אני במקומך לא הייתי משקיע יותר מידי מאמץ ו/ או מחשבה אם זה מאוד מסקרן אתה יכול לברר אם הכל בסדר אבל אם תגלה שכן רק תתבאס מזה שהיא באמת סיננה אותך ואז זה חבל לא?
אלא אם אתה רוצה לקחת את כל הפרויקט הזה כאתגר ואז כל מה שנשאר לי לאחל לך שיהיה לך בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר