לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2007, 13:19
  Matanr Matanr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי High Hopes שמתחילה ב "אהבתי מאוד את הרעיון הביצוע..."

שלום לכולם,
לא התיימרתי לייחס לעצמי סגולות על כצלם ולכן הכותרת איננה מהווה פרט אמנותי תומך, עבורי זהו טקסט ציני שעובד.

בנוגע למהירות, בהיותי אדם מכור לקולנוע, אני דיי סאקר של עומק שדה רדוד. זוהי תקופה שאני עובר כעת.
מצלמתי דיי מאכזבת בכל הנוגע לרעש, אך גירעון מעולם לא הפריע לי, אולי מכיוון שאני במקביל עובד הרבה עם פילם. מדובר על עדשת 28 עם צמצם 1.4 ואני בוחן אותה בכל הזדמנות אפשרית.
אני מבין את הטענה הכללית לפיה יש מדרג צמצמים המתאים יותר להבלטת דמות מרקע ע"י חידודו וכדומה אך באמת שרציתי להעביר תחושה של being ולא ממש קריטי לי אם לא הכל חד. כזה אני ואני מקבל ביקורת רבה רעה על זה - אזי התנצלות מראש.
הטונים החמים הירוקים נובעים מאהבה אישית לגוונים ירוקים ומרגש רב להיות בלוקיישן מרהיב כל כך.
קיוויתי כי זה יצא סוריאליסטי בדרך כלשהי ויתכן כי הרבה הטכנית איננה על העליונה אך מצב שני מדובר היה על סשן ספונטני שלי צילום.
אני חושב שעדשת ה28 היא מדהימה, עושה עם אור נפלאות, והאסא הגבוהה נבחרה בכדי לנסות לשפר את חשיפת האוסייקת ללא פיצוי שיעלים לי את השמיים.
זהו למעשה, לגבי הקרופה התחתון, איש יקר פעם לימד אותי את חוקי חיתוך בני האדם (לא במציאות כמובן) ואני מאמין כי החיתוך מוסיף לתחושה הדינמית של התמונה מעבר לאספקט הדוקומנטרי.

חג שמח!
ותודה למגיבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2007, 18:09
  n_o_a_m n_o_a_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Matanr שמתחילה ב "Thanks so much! usually i get..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Matanr
Thanks so much!
usually i get a better depiction with this lens, but unfortunately it was set to a rather high ISO so...
this is a spontaneous snap and perhaps this is way i liked it, hot and and nonchelant...

ארג.
כתבתי תגובה ממש מושקעת ופרש החליט להתקע ועכשיו היא הלכה קפוט!!

בכל אופן.. אנסה לשחזר:

רק עכשיו הסתכלתי על ה-ISO, ובאתי לשאול אם זה נשאר מצילומים קודמים [כי המהירות כ"כ גבוהה], אבל אז קראתי את המשך ההודעה והבנתי שזה היה ספונטאני, אז זה לא משנה [מה שרציתי לשאול] כי- זה היה ספונטאני [..], אז לא היה לך זמן לשנות.

ובאמת, מה שיפה בתמונה זה שהיא נראית כ"כ מוקפדת, כ"כ מדוייקת, ועם זאת כ"כ 'סנאפ-שוט-ית' ונונשלאנטית קז'ואלית כזו, שכל פעם שמסתכלים עליה ושמים לב לפרטים הקטנים, פשוט מוקסמים ומתפעלים מהתמונה..
אילולא היית אומרת לי שזה סנאפשוט הייתי חושב שזה חלק מסט של דוגמנית מאוד נינוחה..

נזכרתי בעוד משהו שכתבתי: נכנסתי לגלריה שלך, והיא באמת חמודה.
ממש מהנה לצפות בה..

נערך לאחרונה ע"י n_o_a_m בתאריך 01-10-2007 בשעה 18:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר