לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2007, 23:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "[QUOTE=bertold]היו פירסומים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elad E
אם מחברים שני מקורות מידע מגיעים למסקנה שזה כנראה נכון.
לפי פרסומים זרים מדובר בטנק של שלושה מן הנעדרים בקרב סולטן יעקב.

לפי עדות של הניצול היחיד מהטנק (שאגב ישב בשבי והוחזר שלוש שנים לאחר מכן בעיסקת הנחלאווים) כפי שהובאה בתכנית ששודרה בערוץ הראשון לפני שנתיים וחצי בנושא (ומאז אני מחכה שישדרו אותה שוב) - התותחן נהרג מהפגיעה וכשהצוות נטש גופתו הושארה בצריח.

אני מקווה שאני לא מבלבל פה כמה סיפורים שונים, למיטב זכרוני זה מה שנאמר בתכנית.

אתה מתכוון ככל הנראה לשי חזי. אם אני זוכר נכון אז לא כל שלושת הנעדרים היו באותו הטנק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2007, 00:08
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=Elad E]אם מחברים שני..."

אתה זוכר נכון.

חזי שי (חזי שם פרטי) היה בטנק של פלדמן ובאומל אני זוכר נכון. הוא היה המט"ק (לפי התכנית כל אנשי הצוות בפלוגה היו בוגרי קורס מט"קים ששובצו כא.צ רגילים מה שלא מתיישב כל כך עם העובדה שרוב הפלוגה התבססה על בני"שים) ויחד עם הטען (נדמה לי שזה היה פלדמן אבל אני לא בטוח) נמלט עד שהחליטו להתפצל כשהבינו שהם הולכים ליפול בשבי. חזי נפל בידי לוחמי אש"ף או אנשי אמאל ושוחרר יחד עם שלושת הנחלוואים החטופים. הטען לעומת זאת רץ לכיוון שבו היו הסורים והוא כאמור נעדר עד היום (אם מישהו יודע מי מהנעדרים היה הטען הוא מוזמן להרחיב).

היה בחור נוסף מאותה פלוגה שנפל גם הוא בשבי הסורי באותו קרב והוחזר כמה חודשים אח"כ לאחר תום הקרבות אך לא הסכים להתראיין לתכנית (גם הוא וגם חזי שי עשו קורס מט"קים עם אבי באמצע שנות השבעים).

נערך לאחרונה ע"י Elad E בתאריך 02-10-2007 בשעה 00:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר