לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 15:00
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה גם לי יש תשובה שלא בטוח שתאהבי או שתדבר אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cute4ever שמתחילה ב "רגישה"

גם אני רגישה כמוך, ואמא שלי - עוד יותר.
בהיותי מודעת לבעייה שלי, גם אני מנסה לפתור אותה, וגם אני יודעת שלא לקחת ללב זה פשוט בלתי אפשרי.
אני מצאתי שתי דרכים שעוזרות לי חלקית:
כשאני נפגעת, אני מנסה כל הזמן לתת לשכל לשלוט. הכוונה היא: ברוב המקרים זה לא משהו שבאופן הגיוני צריך להיפגע ממנו, נכון? אז כל הזמן אני מנסה להסברי את זה בראש לעצמי. זה לא מוריד מהפגיעה וזה לא עושה את זה יותר טוב, אבל שמתי לב שבזכות הנחישות וההתמדה, עכשיו אני נפגעת קצת פחות, ולפעמים זה גם פחות כואב. לפעמים עוזר לראות את החיובי שבדבר.
החלק השני של התשובה: ברגע שבנאדם נפגע מכל דבר קטן, זה אומר מבחינה מיסטית שצ'אקרת הלב שלו לא מפותחת, היא די חסומה. אז צריך לעשות דברים שעוזרים לפתוח את צ'אקרת הלב, כמו: לעשות כמה שיותר דברים שאת אוהבת, ואת שמה לב שהם ממש "פותחים לך את הלב", יש כל מיני תרגילים (כמו לפרוש ידיים לאחור הכי רחוק שאפשר כך שפותחים את החזה חזק חזק חזק, ואם תעייני בתרגילי יוגה או צ'י קונג תמצאי עוד הרבה), יש דימיון (לדמיין את הלב שלך מוקף באור וורוד וירוק, ולדמיין שיש בתוכו ורד).
יש גם אפשרות לשבת ולכתוב ממה בדיוק נפגעת. לעצמך בלבד, את האמת האמיתית. זה עוזר. כי כשאת כותבת לעצמך את האמת שנפגעת ממשהו (שבשביל אחרים הוא שטות) עד עמקי נשמתך, זה כאילו הקשבת לעצמך. זה ממש לא אותו דבר כמו לספר למישהו, כי אז יש את העיניין של "זה שנפגעתי - זה לא מוצדק,נ ולא הייתי צריכה להיפגע".
אלו הדברים שאני מצאתי כשחיפשתי פתרון לעצמי. אני מקווה שאחת הדרכים תעזור לך, או לפחות תיפתח לך צוהר לחפש פתרונות וגירסאות משלך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר