לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2007, 16:38
  ron1i ron1i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.07
סתם לפרוק.. וגם עזרה במשהו מסובך

טוב שלום =]
סתם רציתי לכתוב לכם משהו שאולי יעזור אפילו למישהו אחד אני יהיה מאושר :]
טוב אז ככה.. אני בן 17 ואין לכם מושג איזה שינוי עשיתי בשנה אחת..לפני שנה הייתי ביישן וחסר ביטחון בצורה מפחידה,לא יכלתי לנשום ליד מישהי(עד עכשיו יש קצת בעיה עם נבות אבל יחסית בסדר )
בכל מיקרה.. לפני שנה הייתי יושב המון בבית ובוכה למה אני יושב ביבת ואחרים נהנים ותפסתי את עצמי בידיים,נירשמתי לחדר כושר ופה ושם התחלתי להסתובב עם ילדים ועכשיו יש לי חברה קבועים,אם הייתי מראים לי לפני שנה ואתי עכשיו לא הייתי מאמין,ככה שאני אומר לכם שהכל תלוי בכם ובכמה שאתם רוצים, קיצור חפרתי =]

ועכשיו לבעיה ---
אממ תראו.. לפני כמה זמן רציתי מישהי(ניראה לי שאהבתי אותה) אבל אז גיליתי שחבר טוב שלי גם רוצה אותה אז פשוט שיחררתי,וחשבתי שזה עבר לי.. עכשיו לפני כמה זמן ראיתי אותה שוב וזה התעורר.. אבל הבעיה שחבר שלי עדיין מדבר עליה פה ושם ככה שאני לא יודע מה לעשות.. הוא כבר חצי שנה לא עושה עם זה משהו,מה אני אמור לעשות?
תודה מראש :]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2007, 01:45
  רעות שלום רעות שלום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ron1i שמתחילה ב "סתם לפרוק.. וגם עזרה במשהו מסובך"

תשמע חמוד חחח קודם כל תברר בשושו אם הבחורה מעוניינת בך ובמידה שהיא מעוניינת אז עצתי לך היא שתיפנה לאותו חבר ותפתח איתו שיחה בנושא ובלי יותר מידיי לעשות חשבון כי כמו שהוא מרשה לעצמו לדבר עליה ליידך וזו זכותו אז אין סיבה שאתה לא תעשה עם זה שום דבר אבל בוודאי שהגישה שלך צריכה ליהיות זהירה כלפיו והסבר מדוייק כשתסביר לו את המצב כדיי שלא ייחשוב שאתה מקנא לו או משו כזה או שיירגיש מאויים (ממך).
אגב: קח בחשבון שיש מצב שתאבד "חבר" אבל אם זה יגיע למצב שכזה אז תבין שהוא לעולם לא היה ולא יהיה חבר אמת..

בהצלחה!!!!!

נערך לאחרונה ע"י רעות שלום בתאריך 03-10-2007 בשעה 01:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר