לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2007, 02:01
  אנאבל לי אנאבל לי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
"=\" -הכותרת הכי טובה נראה לי.

אני פשוט אתחיל לכתוב בתקווה שזה ייצא כמו שצריך.

אז בגדול, יש מישהי שאני מאוהבת בה. הכרנו דרך האינטרנט וזה בעצם כל הבעייתיות בעיניין.
בהתחלה היינו מדברות במסנג'ר שעות ארוכות, ממש ארוכות. בשלב מסויים זה הפך לקשר ממש אינטנסיבי ורציני. גם היא אהבה אותי- אהבה ממש, כמו שאני אהבתי אותה.
אז כמובן שהחלפנו מספרי טלפון והתחלנו לדבר גם בטלפון- לא לעיתים קרובות יש לציין. בגלל ששתינו ביישניות השיחות לא היו בידיוק סמל הרומנטיקה ( D: ), אבל אלו היו
שיחות כאלו של מעבר למילים. שיחות שגרמו לי לפרפרים בבטן וגם לה.

ואז הגיע השלב שצריך להיפגש...אז קבענו. דיברנו על זה מלא פעמים לפני, חוששות ממה שהולך להיות, מהתגובות.
חוץ מהחשש הברור מהמפגש עצמו- משהו שיהפוך את הקשר בינינו לעיניין רציני- יש את הקטע ש...שתינו בנות וזה קצת בעייתי.
אז נפגשנו- נהניתי מכל רגע, בהיתי בה מלא D: ולמרות שהיו שתיקות ועוד קצת ביישנות, היה ממש נחמד סה"כ. ככה גם היא חשבה.

המשכנו כרגיל. פה ושם הרגשתי שזה לא מה שהיה לפני אבל היא אמרה שהכל כרגיל. קבענו להיפגש שוב, ושוב היה ממש נחמד. כנראה שנחמד זה לא מספיק \:

כמה ימים אחרי, דיברנו על הפגישה והיא אמרה שכשהיא נמצאת לידי, היא לא מרגישה מה שהיא אמורה להרגיש. או במילים אחרות- היא לא נמשכת אליי.
זה ממש שבר אותי כי אצלי זה היה בידיוק להפך- שני המפגשים רק חיזקו בי את הרצון להיות איתה.
אז ניסיתי לבקש ממנה עוד הזדמנויות והיא גם נתנה אבל בסוף החלטנו יחד שעדיף שלא...

החלטנו להישאר בקשר, קשר טוב אפילו וזה אכן ככה. אנחנו עדיין מדברות הרבה.
היא רואה בי חברה רגילה ומקווה שמתישהו גם אני אראה בה רק חברה רגילה אבל כבר עברו חודשיים ואני פשוט אוהבת אותה כ"כ ולא ממש יודעת מה לעשות עם זה.
מבחינתה, אין בינינו שום סיכוי, היא פשוט לא נמשכת אליי, מה היא יכולה לעשות.
אני שונאת לספר לה על זה, כי אני מעמידה אותה במצב לא נעים (היא פשוט נשמה טובה :] ), אבל לפעמים זה פשוט יוצא ממני כי אני רוצה ממנה קצת אהבה \:
נמאס לי לחשוב עליה כל לילה ולדעת שאני בחיים לא אוכל להיות איתה כמו שאני רוצה.

אין לי ממש עם מי לדבר על זה חוץ ממנה ומעוד חברה אחת שלי שאמרה לי שאנחנו חייבות לנתק קשר לגמרי. אז חשוב לי לשמוע דעות של אנשים נוספים...

קראתי את כל מה שכתוב לפני ששלחתי וזה נראה כ"כ סתמי ולא משקף את מה שאני מרגישה...
אבל שיהיה.

תודה רבה למי שהולך להגיב, אם בכלל :]

נערך לאחרונה ע"י אנאבל לי בתאריך 05-10-2007 בשעה 02:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 07:39
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני לא חושבת שאת צריכה לנתק קשר. להיפך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנאבל לי שמתחילה ב ""=\" -הכותרת הכי טובה נראה לי."

אני חושבת שזו גדלות נפש מצד שתיכן להשאר חברות.
כאני אגיד לך את הפתרונות שאני מצאתי ושעוזרים לי, בתקווה שהם יעזרו גם לך. אמנם מצאתי אותם בתחום המיסטיקה, אבל הם בהחלט לא בשמיים ואני חושבת שידברו לכל אדם.

את הפתרון הראשון מצאתי בספר של אושו (אני לא זוכרת איך קראו לו בדיוק: התעוררות או עירנות. משהו שקשור לעירות). שם אמרו: אם אתה רוצה משהו, תדמיין אותו עד הסוף, ממש עד הסוף, וזה מה שירגיע אותך. בכלל לא חייב (ולפעמים אסור לחלוטין) לעשות זאת במציאות. למשל: לפעמים ממש בא לך לחנוק מישהו, אז דמיין שאתה חונק אותו, אבל עד הסוף.
אני מסכימה איתו חלקית, ואני שמה דגש: מה שירגיע אותך זה לדמיין את מה שאתה באמת רוצה. לא מה שאתה חושב שאתה רוצה. זה אני יודעת מניסיון. וכדי להבין לעומק את מה שאמרתי - ראי החלק הבא של התשובה.

את החלק השני של אותו פתרון, ולמעשה מהווה פתרון בפני עצמו מצאתי בספר "יצירת מציאות" / אברהם דרך אסתר היקס:
"כל הוויה מקבלת מסר מההוויה הפנימית שלה בצורת רגש.
הרגשות שלכם אינם באים מעולמכם הפיסי. הם עולים מתוך עולמכם הפנימי ומועברים אליכם ישירות מההוויה הפנימית.
כאשר מרגישים רגש חיובי - כמו אהבה, שלווה, אושר, שמחה, התפעמות, רוממות רוח... ההוויה הפנימית היא זו שמשדרת לכם באותו הרגע, שמחשבותיכם נמצאות בהרמוניה עם הדבר שאתם רוצים.
כאשר אתם חווים רגש שלילי - כמו פחד, ספק, כעס, שנאה, קנאה, לחץ, אשמה, חרדה... גם זה מסר מההוויה הפנימית, והיא אומרת לכם כי ברגע זה הדבר שאתם ממוקדים בו אינו בהרמוניה עם הדבר שאתם רוצים." (סוף ציטוט).

כלומר את תדעי מה שאת באמת רוצה לפי הרגש שאת מרגישה. אם את מרגישה שאת משוועת ממנה לקצת אהבה, ואת סובלת בעקבות זאת, זה אומר שזה לא הדבר הנכון שאת רוצה. זה לא הדבר הנכון לך.

אז איך עוברים הלאה ומה עושים?
קודם כל חשוב להבין שהכל עובר. גם אותה אהבה מצידך תעבור ואת תיראי בה חברה רגילה. בעצם, לא חברה רגילה. כל עוד אתן שומרות על קשר, היחסים יעברו לפס של חברות, אבל חברות עמוקת נפש. היא תהייה חברות מאוד מיוחדת. לא רגילה. אבל זה יכול לקחת לפעמים שנים. היי סבלנית. היא סבלנית.
הדבר השני שאת צריכה להבין הוא שהיא נותנת לך מה שהיא רק יכולה. היא לא יכולה להעניק לך את מה שהיא לא יכולה. את מבינה זאת בשכלך, אבל איכשהו ליבך מסרב להכיר בכך.
אם יש אדם עשיר ויש לו חבר מאוד עני, ואותו חבר עני היה רוצה לתת לו מתנה, ברור שהמתנה תהיה בשווי מאוד נמוך, נניח הוא ייתן לו עיפרון ליום ההולדת, אז אותו אדם יוקיר את אותו עיפרון כאילו היה יהלום, כי הוא מבין שחברו אינו יכול להעניק לו יותר. הוא נותן את הכי טוב שהוא יכול.
אמא שילדה מעניק לך ציור בתור מתנה לא תבקש יותר, ותהיה שמחה עד השמיים כי היא יודעת שהוא נתן לה מה שהוא יכול. אם בעלה ייתן לה ציור כזה ליום ההולדת - אנחנו כבר יכולים לראות בעיניים שהשבוע הוא יעשה את דרכו לספה .
את האדם העשיר ואת האמא.
בשני המקרים ברור לכולנו שמעריכים את מה שהשני יכול לתת כי זה הכי טוב שהוא יכול. לא מתייחסים לחומר.

במקרה שלך הדרך שתעזור לך לצאת מזה היא להוקיר כל דבר קטן שהיא כן מעניקה לך. להתרכז בכל הדברים הקטנים האלה שאת כן מקבלת ממנה. הדברים האלה ניראים קטנים אבל הן המתנות הכי גדולות שאדם יכול לתת לשני.
אם תתרכזי כל הזמן בזה שאת משוועת ממנה לאהבה (שזה דבר טבעי לחלוטין), את מתמקדת בחוסר, וכשאת מתמקדת בחוסר את יוצרת יותר ממנו.
התרכזי בחיובי שהיא מעניקה לך.
הביני שהיא מעניקה לך את המתנה היפה ביותר: אופציה לחברות וסבלנות אין קץ לחכות לך שתצטרפי/תממשי את המתנה. כדי להבין, יש הקבלה בין אוהבים: לא תמיד שני בני הזוג מוכנים באותו זמן מינית לשכב אחד עם השני, אז השני מחכה לבן זוגו עד שירגיש שהוא כן יוכל. וגם זה סבל בפני עצמו. וזה גם דורש סבלנות וכוח פנימי חזק, ואהבה חזקה. היא מעניקה לך את האפשרות לריפוי הלב שלך. אם הייתן מנתקות קשר היתה נשארת רק צלקת שהיתה רק הורסת מפנים את התמימות והאהבה האמיתית לבני זוג אחרים.
היא גם נתנה לך מתנה יפה מאוד נוספת: מספר פעמים נפגשה איתך כדי לתת לזה סיכוי. מעטים האנשים שמוכנים לעשות כזה דבר.
אז התרכזי בהוקרת הדברים שהיא כן מעניקה לך במקום להתרכז בחוסר של מה שהיא לא יכולה להעניק לך. הביני שאם תתמידו ותהיו סבלניות באמת תעברו להיות חברות אמת, אבל המעבר למצב אחר של יחסים יכול לקחת כמה שנים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 06-10-2007, 17:59
  אנאבל לי אנאבל לי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "אני לא חושבת שאת צריכה לנתק קשר. להיפך"

קודם כל תודה רבה *סמיילי מתפעל*

אממ, אני חושבת שהפתרונות שהצעת לא ממש ברי-יישום מבחינתי, כמו שאני מכירה את עצמי.
אם הם מצליחים לעזור לך, אז יש לך אופי ממש חזק .

בקשר לחלק השני, ברור לי שזה יעבור בסוף אבל נורא קשה לי להמתין \:
בגלל זה אני נוטה לחשוב שאנחנו כן צריכות לנתק קשר (באופן זמני כמובן, עד שהרגשות ייתמתנו).
ובכל מקרה, שמרתי לעצמי את העיניין שאני צריכה להעריך אותה על הדברים הקטנים ובאמת נתת לי
נקודת מבט חדשה בעיניין הזה.

שוב תודה וערב נעים :]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר