לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2007, 10:31
  LongCut LongCut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
סתם הרגשה שכזאת

הרגשתי צורך לשתף פתאום,אז ככה אני בן 20 ,שחררו אותי מהצבא בגלל איזה סיבה רפואית,אז עכשיו אני מתחיל כבר שנה שניה בהנדסת חשמל,יש לי כמה חברים טובים קרובים,אבל כולם גרים במרכז או שבצבא,ככה שאני נשאר כל השבוע בעיר כמעט בלי אף אחד,אני יוצא עם בנות היו לי כמה חברות השנה,למרות שכבר לא שכבתי עם מישהי יותר משנה,עבדתי בחופש בבזק ,ונפגשתי לפחות פעם פעמיים בשבוע עם חברים,ואללה אני בטוח שהרבה אנשים היו שמחים להחליף איתי במצב ,אני לא חושב שאתם רואים פה איזשהי סיבה שיש לי להתלונן או משו.

אבל בכל זאת,אני מרגיש שאני מפספס משו,שאני לא יוצא מספיק,ושבגיל שלי עכשיו אני צריך לצאת יותר ולהנות יותר,ושאין לי חבורה של ממש כי כל החברים שלי מפוזרים,ואני מרגיש לפעמים שאני סתם מבזבז את הזמן שלי ,וגם קצת ההרגשה מוזרה שבגיל 22 אני כבר אהיה עם תואר ראשון ואעבוד בהייטק בזמן שחלק מהאנשים בגילי עדיין בצבא.

...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2007, 12:27
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LongCut שמתחילה ב "סתם הרגשה שכזאת"

לאנשים קשה להבין איך זה להפוך להיות סטודנט כ"כ מוקדם כשכל החברים עוד בצבא והבנות שבחבורה מבלות כל ערב, אתה תמיד הכי צעיר, החברים לא מבינים מה עובר עליך בתקופת הבחינות ואת הלחץ כי זה עוד לא מדבר אליהם, אתה שלב אחד מעליהם..וזה לא עוזר בקטע החברתי, לא נעים כל פעם לשמוע כמה הם טחנו בצבא וזה גם מעלה הרבה סימני שאלה שלא בא לענות עליהם,גם השחרור הזה עקב בעיה רפואית, הוא לא קל, ודורש עוד כוח כדי לחיות עם הבעיה הזאת <ויותר כוח במקרה שאתה עוד עובר טיפולים כדי להבריא>.

הבעיה האחרת נוצרת בקטע החברתי, כל האנשים סביבך הם בני 24 לפחות, ואתה בן 20.. קשה להשיג בנות כשאתה הכי קטן <כמעט בלתי אפשרי> וקשה להתחבר לחיים של בני ה 24 האלה כי הם יותר מבוגרים ומסתכלים עליך כאל צעיר.

הכל פשוט מוקדם מידי, ולכן אתה מרגיש את ההרגשה הזאת.

מה שנשאר לך לעשות זה לנסות לשמור על הקשר עם החברים שלך <למרות הפיזור והקושי עם הלימודים שרק מתגבר>, והדבר השני זה להכנס למעונות, לא לגור בבית אלא עם שותפים, ככה תתקרב לאנשים אחרים שעוברים איתך את התואר והלחץ הנלווה, יהיה לך יותר קל חברתית וגם תלמד המון, זה שווה את הכסף, ורק יוסיף לך, אתה סטודנט עכשיו, תסתובב עם עוד סטודנטים, עם הזמן גם תצאו יחד כסטודנטים, החיים שלך ישתנו מהקצה אל הקצה, תצא שוב, בבית עם החברים "הישנים" , ובמהלך השבוע תבלה עם החברים הסטודנטים.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר