לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 13:55
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
"טיפש יביס גאון בעבודה קשה"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danyy2 שמתחילה ב "כשרונות בלחימה."

זה תלוי מאוד באיזה תחום.
במתמטיקה יש משפט מפורסם: מתמטיקאי נולד, לא נעשה.
באומנויות לחימה אני חושב שיש קצת יותר מקום לעבודה קשה, אבל תמיד יהיו יותר טובים ממך.
וזה עצם העניין. בכל תחום שתהיה בו, בכל תחביב שתעסוק בו, יהיו יותר טובים ממך. גם אם לא טובים ממך בהכל, טובים ממך בחלק מהדברים.
לכן, כשאתה עוסק במשהו- אל תשווה את עצמך לאחרים! אם תנסה להיות מישהו שהוא לא אתה זה רק ידכא אותך ויפגע בהתקדמות שלך.
סיפור יפה לסיום (אני לא זוכר את הנוסח המדויק, אבל זה משהו כזה):
רב זושא אמר פעם לחסידיו, שבגן עדן לא ישאלו אותו למה הוא לא היה כמו משה רבינו, ישאלו אותו למה הוא לא היה כמו זושא...
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 17-10-2007 בשעה 13:58.
חזרה לפורום
ישן 17-10-2007, 14:22
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07

יש אנשים עם כישרון גדול יותר בכל תחום כלשהו
מי שבא לו בקלות הכישרון ובטבעיות יותר זוהר. אבל זה שמתקשה יותר יכול באמצעות עבודה סיזיפית לעלות גם עליו.

ישי, מתמטיקה זה לא זה. מתמטיקה זה חוקים ולוגיקה.
אני מאמין שבכל מקצוע אתה יוכל להיות טוב אם תשקיע. גם מתמטיקה. (ואני לא מדבר על ילד רטלין או מה שזה לא יהיה)
ובאומנות לחימה ההשקעה תראה תוצאות ואפילו בצורה טובה יותר לעומת מקצוע כמו מתמטיקה.

אני יודע שיש כאלה שאומרים שזה לא נכון להסתכל על אחרים אלא להתעסק באני הפנימי שלך ובשיפור שלך.
אבל המישהו הזה, שיותר טוב ממך, אם תנסה לעבור אותו בכל הכוח תשפר את היכולות שלך ברמה הרבה יותר גבוהה ובצורה הרבה יותר עקשנית מאשר אם תסתכל על עצמך בלבד.
בריצה ארוכה לא סתם עדיף להתחיל לרוץ אחרי מישהו בכמה זמן ולנסות לעקוף אותו בשביל למצות את המקסימום שאתה יכול
ואם לא הצלחת לעקוף, בפעם הבאה אתה תצליח.
חזרה לפורום
ישן 17-10-2007, 14:31
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "יש אנשים עם כישרון גדול יותר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omry n
יש אנשים עם כישרון גדול יותר בכל תחום כלשהו
מי שבא לו בקלות הכישרון ובטבעיות יותר זוהר. אבל זה שמתקשה יותר יכול באמצעות עבודה סיזיפית לעלות גם עליו.

ישי, מתמטיקה זה לא זה. מתמטיקה זה חוקים ולוגיקה.
אני מאמין שבכל מקצוע אתה יוכל להיות טוב אם תשקיע. גם מתמטיקה. (ואני לא מדבר על ילד רטלין או מה שזה לא יהיה)
ובאומנות לחימה ההשקעה תראה תוצאות ואפילו בצורה טובה יותר לעומת מקצוע כמו מתמטיקה.

לגבי מתמטיקה- אני ממש לא מסכים. יש אנשים שכל כך גאונים בזה שאין סיכוי שבחיים תגיע לרמה שלהם. מתמטיקה זו דוגמה מעולה לדבר שתוכל להשתפר אם תעבוד קשה, אבל אף פעם לא תהיה כמו מי שנולד עם זה. לא יודע אם יצא לך לדבר עם אנשים מבריקים באמת במתמטיקה, אבל אתה ממש מרגיש את הגאונות שלהם, וזאת חוויה שממש נותנת לך ענווה (או השפלה, תלוי מי אתה).
ולעניינינו: באומנויות לחימה אני חושב שבהחלט יש מקום לעבודה קשה. בתכלס אומנויות לחימה זה ביצוע תרגילים, כך שעבודה קשה בהחלט יכולה לקדם מאוד, אולי אפילו יותר מאנשים עם כשרון מולד.

"אני יודע שיש כאלה שאומרים שזה לא נכון להסתכל על אחרים אלא להתעסק באני הפנימי שלך ובשיפור שלך.
אבל המישהו הזה, שיותר טוב ממך, אם תנסה לעבור אותו בכל הכוח תשפר את היכולות שלך ברמה הרבה יותר גבוהה ובצורה הרבה יותר עקשנית מאשר אם תסתכל על עצמך בלבד.
בריצה ארוכה לא סתם עדיף להתחיל לרוץ אחרי מישהו בכמה זמן ולנסות לעקוף אותו בשביל למצות את המקסימום שאתה יכול
ואם לא הצלחת לעקוף, בפעם הבאה אתה תצליח."
למעשה, לכך בדיוק התכוונתי. כשכתבתי אל תשווה את עצמך לאחרים התכוונתי לכך שאל תנסה להיות כמוהו, אבל לנסות להיות יותר טוב ממנו יכול להוביל לדבר טוב (גם זה במידה). יחסי תחרות עם הטובים ממך בהחלט עוזרים לקדם את היכולות האישיות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 17-10-2007, 15:52
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06

אני יכול לתת לך עצה מהחיים,
יש ויהיה יותר חזק ויותר מוכשר,
כדי להתעלות עליהם למד שיש ידע שהם לא יודעים,
נסה ללמוד ולקחת איתך ידע,
העניין הוא המקורות,
למשל האינטרנט נותן המון מידע ובמישור צץ המשפט "מוצף במידע אך צמא לידע"
הידע המשובח ביותר שאני מכיר הוא ללמוד וללמוד בדרכך שלך אפילו כשאתה ישן וחולם אתה לומד,
היו לי בעבר כבר חלומות שעזרו לי לפתור בעיות בחיים וגם להיפך, חשובה התמדה ובמהלכה הפעלת שיקול דעת (לנסות דרך האימונים למצוא את המטרה) ואחרי שהבנת שאתה רוצה ללמוד ולהתמסר חשוב להתאמן ולהתאמן ואימונים לא חייבים להיות בסגנון אגרוף בעיטה אפשר גם לחשוב ולתכנן מהלכים בראש כמו בשח-מט וכשיש לך מספיק מהלכים אפשר בהתאם לשלוף את המהלך המנצח.
http://www.swf.co.il/out.php?i=14180_FromtheShadowsNinjitsuHeb.jpg
בקשר לגאונות מתמטית ברגע שמבינים את הדרך אפשר לפתור תרגילים מאותו הסוג (בינה אנושית),
ההארה שבלוגיקה, אתה יודע יותר דרכים תשלב אותן ביחד ותצליח לפתור יותר תרגילים,
קח קצת גאומטריה, דרכי חישוב מהירות, פיתוח הזיכרון הצילומי והשמיעתי,
הבנה במשוואות שפותחו במשך השנים ותתפתח לך הבנה שתוכל להוביל אותך לדרכך שלך.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 17-10-2007 בשעה 15:58.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר