לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2007, 14:37
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שינוי בגישה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cute4ever שמתחילה ב "אני מתוסכלת"

את רבה עם ההורים כי אכפת להם ממך. אתה לא מתעצבן ממשהו שלא אכפת לך ממנו. תחשבי על זה. זה רק הגיוני.

אם תמשיכי לבלות רק עם החבר:
1. זה ישפיע גם לרעה על הקשר. כל אדם יכול להיות תומך עד לנקודה מסויימת והנקוה הזאת משתנה מאדם לאדם. הבעייה היא שכל אחד צריך גם את המרחב שלו עמ"נ להתפתח כאדם.
2. זה גם ישפיע לרעה על הקשרים שלך עם חברות שלך. "רחוק מהעין - רחוק מהלב".

זה שהן גרות רחוק... בתכל'ס... אז מה? ההפך! דווקא זה שאת תגיעי אליהן או הן אלייך דווקא יחזק את הקשר. זה מראה שלמרות מכשול המרחק נפגשתן.

הרצון, הבדל הגישה ומצב הרוח. אלה הם שלושת הדברים שיכולים לשנות כמעט כל מצב נתון - ובטח ובטח גם את שלך.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 06-10-2007 בשעה 20:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2007, 10:38
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
להיות ריאלים

מעבר לזה שאני מסכים לגמרי עם חרוב ומחזק אותו
הנה עוד כיוון מחשבה שאפשר להתסכל עליה, האם יש אפשרות להפחית את הויכוחים בבית האם אפשר להגיע לאיזו פשרה ויכוחים זה בדרך כלל רצון שלהם שתעשי משהו שאת לא הכי רוצה אז נסו להפגש באמצע, אני חושב שאם זה יביא לך את השקט הרי את סובלת (וגם הם) מהויכוחים נכון? אז לא עדיף להתפשר על משהו העיקר שלא תצטרכו לריב ואולי אף תוכלו לדבר וגם להנות?

בקשר לחברות אז חוץ מהפגישות אפשר לדבר ולבלות איתם גם וירטואלי אם צטים ומצלמות אז נכון שזה לא מפגש מציאותי אבל לפעמים אפשר להנות במיוחד אם אפשר לדבר ולראות אחת את השניה

להנות מזה שיש חבר ובלות איתו בכיף ולא לחשוב כשאת איתו על הזמן שאת לבד ומדוכאת כי אז זה סתם בזבוז של הזמן הטוב שלך

ולסיום מה עם חברים וחברות שגרים לידך אין אף אחד אולי עדיף לחפש ולנסות להכיר כי אז כבר לא תהיי בודדה

ועוד דבר אחד קטן שיכול לעזור לך יופי הוא למצוא עיסוק שיעביר לך את הזמן עד שהחבר מגיע או עד שאת פוגשת את החברות ואם העיסוק הזה גם יעסיק אותה וימנע / יקטין את המגע ועל ידי כך את הויכוחים עם ההורים אז מה טוב

בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-10-2007, 17:29
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

קודם כל, אני מקווה שאת לא שוקלת ברצינות על התאבדות, והמשפט: "שאין לי טעם לחיות יותר" הוא סתם ביטוי.

עכשיו הכל עניין של גישה. כפי שציין אמיר (חרוב).
תעבדי על מצבי הרוח הרעים. אל תשקעי בהם, תני להם רגע קטן של מחשבה ואז תחשבי על דברים אחרים.

*ריבים עם ההורים זה נורמאלי ונפוץ. אם את רוצה לצמצם אותם, תחשבי על הסיבות שגורמות לכם לריב מלכתחילה ותחשבי איך את מצליחה להתגבר עליהן, או לצמצם אותן. כשאת חושבת על הריבים, נסי להסתכל עליהם גם מהצד של ההורים, בענייניות.

*חברות רחוקות זה קשה. מאיפה הכרת אותן? ביה"ס? חוג? מתי את פוגשת אותן? מה טיב היחסים בינכן?אשמח אם תפרטי. בכל מקרה, נסי גם למצוא חברים שקרובים אלייך >פיזית<.

*חבר, נפלא שהוא גורם לך לאושר. אבל אל תגיעי למצב תלותי, בו הוא היחיד שגורם לך אושר. לפי דעתי זו טעות לתלות בבן אדם את האושר שלך, במיוחד אם הוא בן אדם אחד.
את היא זו שתקבע מתי תהי מאושרת. באמירה זו אני מתכוונת שהגישה שלך, לכל דבר- היא שתקבע. משמע, אם תראי דברים באור השלילי, ברור שלא תרגישי מאושרת. אבל, אם תעבדי על ראייה חיובית, תגייסי לעצמך את הכח להתגבר על מכשולים, אז אין סיבה שבעולם שלא תחיי חיים שמחים מלאי סיפוק ופוריים.

בהצלחה. אני מקווה שתוכלי לגייס את הכוח הזה ולנתב אותו לדברים חיוביים. עניין של גישה ורצון.

ישן 07-10-2007, 11:55
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

אני חושב שזה קטע כזה בחיים, והוא יכול לחזור על עצמו מידי פעם.

אז ראשית, קבלי חיבוק וירטואלי.

שנית, אני אישית חושב שכדאי לצאת לפעילות חברתית כמה שיותר(אבל תשמרי על עצמך!), להתרחק מהבית כי לרוב המתח בבית רק עולה. לאחר שהתקופה הזאת תעבור(שנה שנתיים..) אפשר לחזור בנחת הביתה..זה כבר יבוא לך טבעי.
את יכולה לצאת ללימודים/קורסים/חוגים/מסיבות/בילויים ושאר ירקות.(אבל אנא..אל תעשי יותר מידי שטויות)

לגבי החבר, זה מסוכן להסתמך ולהשען עליו כל כך הרבה. ועל מנת שזה לא יקרה הייתי ממליץ שלא תהיי לבד יותר מידי, ושלא תהיי על המחשב גם כן יותר מידי.

בקיצור פעילות חברתית זה חשוב.

אל דאגה זה יעבור..רק תסתכלי כמה חודשים/שנים קדימה.

אם את צריכה משהו..חברי הפורום ישמחו לעזור ולתמוך (:
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר