לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2007, 16:55
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "האמת הוא באמת עם ראש ילדותי..."

ואם איפה שהיית גרה ילדים בני 12 היו רוצים את מה שהוא רוצה מבחינה מינית,
אז בגיל 11 וחצי זה היה בסדר שהיית יוצאת איתו?
לא!

וגם בגיל שלך עכשיו זה לא בסדר שתצאי איתו, כל פעם אני מסביר לבת כזאת או אחרת
יש הפרש שמתאים לגיל מסוים ויש הפרש שלא מתאים לגיל מסוים!
הפרש של 6 שנים יתאים שתיהיה את בת 20 והוא יהיה 26, למה? כי אז שניכם תיהיו בערך באותו שלב בחיים.

לעזאזל אני עוד מעט בן 20, בחיים לא הייתי מעלה על דעתי לצאת עם מישהי בת 14 וחצי
אל תעלבי אבל על מה יש לו לדבר איתך על הקלטת של בת הים הקטנה?!?!

אני יכול להשתגע מדברים כאלה, איפה ההורים שלך! אם הייתי אבא שלך והייתי יודע שאת רק
חושבת על מישהו בן 20, הייתי מטפל בך טוב טוב.

בקיצור תמצאי לך חברים בגיל שלך, ותפסיקו כבר אתן בנות לחפש בנים יותר גדולים ממכם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2007, 20:07
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "6 שנים הבדל , והמרחק"

ואוו וואו וואו. להרגיע אנשים. לא קוראים כאן לאף אחד בשמות. גם אם מסעיר אתכם המצב, אפשר לצנזר את מה שאתם חושבים על פותח האשכול. אני אפילו לא צריכה להסביר למה הדיבור הזה מיותר בפורום הזה.

עכשיו, לדנה:
עוד שלוש שנים זה אומר כשאת תהי בת 17 והוא יהיה בן 23. לפי דעתי זה עדיין גבולי. גם אם את מבוגרת לגילך.

השאלה היא, האם זאת באמת אהבה גדולה שלמענה תחכו 3 שנים, תתגברו על הפרש השנים בינכם, על העובדה שאתם די מאותה משפחה והקשר יהיה רחוק?

חמודה, אני אהיה איתך דוגרי. את בת 14. אהבה זה בהחלט דבר שנתפס כמשהו מושלם שהולך כנגד כל הסיכויים. אבל נסי להיות מציאותית ולראות את כל הנתונים בצורה אובייקטיבית. את באמת מאמינה שהיא תתממש?

בנוסף, זה שגם בנים בגילך מעוניינים במה שהבחור הזה מעוניין, לא עושה את הקשר יותר 'בסדר' והגיוני.

ובכלל, כשהוא התחיל איתך זה כשאת היית בת 7 והוא בן 13. זה נראה לי טיפה הזוי..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 05-10-2007 בשעה 20:12.
ישן 05-10-2007, 20:19
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07

הבנתי את ההסבר שלך על הקשר דם..
ובקשר לפאקטשלי היא צודקת אתם לא חייבים להוציא עליי את כל העצבים שלכם עליי גם אם מה שכתבתי לא נראה לכם !!

דבר ראשון אני לא מבינה איך הקשר יהיה רחוק אם הוא מהמשפחה ?
ודבר שני אני שאלתי אם זה בסדר או שזה יותר מידי 6 שנים זה לא שאמרתי שאני הולכת להתחתן איתו או משהו .

ובקשר לשתי הדברים שהוספת:
1 ) לא אמרתי שזה בסדר או הגיוני פשוט מישהי או מישהו אמרו שהוא רוצה דברים אחרים שאני לא יוכל לספק אותו מבחינה מינית אז אמרתי שגם ילדים בני 15 אני כבר לא יכולה לספק לא אמרתי שזה בסדר.
2) הוא לא התחיל איתי כשהייתי בת 7 והוא 13 הוא התחיל איתי כשנפגשנו.. אני בת 14 והוא 20..

ולכל אלה שלא הבינו
אמרתי :
"עכשיו , אני לא מדברת על הזמן הקרוב אבל בעתיד זה יכול להסתדר או ש6 שנים זה הרבה הפרש גדול מידי? "
לא על הזמן הקרוב אלא על העתיד!

וכששאלו אותו לגביי סתם בצחווק הוא אמר שלדעתו 6 שנים זה לא הבדל משמעותי.

נערך לאחרונה ע"י דנה=] בתאריך 05-10-2007 בשעה 20:25.
ישן 06-10-2007, 01:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "הבנתי את ההסבר שלך על הקשר..."

אופס. קראתי לא נכון. חשבתי שכתבת שהוא התחיל איתך לפני 7 שנים..

בכל אופן. לגבי השאר, אני חוזרת- את כתבת: "כשאני אומרת בעתיד זה בערך עוד 3 שנים ככה .." את באמת חושבת שהוא יחכה לך במשך 3 שנים? זה יהיה אצילי מצידו אם כן.. אבל 3 שנים זאת תקופה מאוד ארוכה, אני ממש בספק אם הקשר אכן יתממש עוד 3 שנים. צר לי.

חוץ מזה כתבת: "ועוד משו.. זה שהוא גר רחוק זה יכול להשפיע?" עד כמה שאני יודעת אפשר להיות קרובי משפחה גם כשגרים רחוק.

עקרונית, התשובה שלי בד"כ נחרצת לגבי המרחק- זה אפשרי. אבל אני בכל זאת חושבת שעדיף לוותר על הקשר. יש יותר חסרונות מיתרונות. אני לא יודעת כמה האהבה שלך אליו חזקה >ולהפך< אבל נראה לי שגם הפרש הגילאים, גם הקירבה המסויימת, וגם הריחוק הפיזי זה יותר מידי.

תוותרי, יש עוד בחורים, יהיו עוד הזדמנויות, אל תתפסי דווקא על הקשר הזה. ממש חבל על כל האנרגיות.

ישן 06-10-2007, 10:45
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מסכים לגמרי עם פאקטשלי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אופס. קראתי לא נכון. חשבתי..."

יקירתי אכן דברי חוכמה אמרת וגם כל הכבוד על הרגעת העניינים
לכל הקוטלים פה יש דרך להסביר ויש דרך לקטול בן אדם ובדרך כלל גם אם זה מעלה לכם את הסעיף בזה שתקטלו את הבן אדם הוא לא יבין את מה שאתם רוצים להגיד אלא רק יתעצבן מההערות שלכם אז לתשומת לבכם

ולדנה אני לא בקיא לגמרי בכל נושא הקשרי דם אבל מעבר לזה כמו שנאמר לחכות למישהו 3 שנים זה נראה לי לא מציאותי כי הרי אתם לא חיים באיזה חור או חיים באיזה תקופה שבה אולי האישה היתה מחכה לבחור שיחזור, 3 שנים זה ים בזמן, אני גם זוכר שידידה שלי שהייתי מעונין בה בתיכון אמרה פעם שהיא מחפשת מישהו יותר גדול ואולי בהמשך תצא גם אם בחורים בגיל שלי (ההבדל היה שנה בינינו לטובתי) וגם אני חשבתי פעם לחכות לה אבל זה באמת צריך להיות משהו מיוחד שתגרום לך להקפיא את כל הניסיונות ולחכות ולשמור אותך בשבילו ובשאיפה כמובן שהוא יעשה את אותו הדבר

בקשר לשאלה שלך אז אני חושב שהיא נענתה פה שהפרש של 6 שנים ויותר זה לא הרבה תלוי באיזה גיל כמו שנאמר למשל בעוד 10 שנים שאת תהיי בת 24 והוא 30 זה לא יראה מוזר וככל שגודלים זה נראה סביר בהחלט
דרך אגב גם אני ואישתי עם הבדל של 6 וחצי שנים

אני יכול להגיד לך שתמיד נחמד שיש יחסים טובים עם בן דוד ותמיד אפשר להעזר בניסיון חיים שלו כדי ללמוד אך הייתי משאיר את זה שם שהוא יהיה הידיד / חבר טוב שלך ויועץ ולא בתור החבר/ בן זוג

שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע שמצאת לך מישהו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-11-2007, 08:17
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מזל טוב!
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "חברייםם =]"

לאהבה חוקים משלה, אבל למרות הכל הקשר בין כל שני בני זוג אינו לעולם הקשר בין שני בני זוג אחרים. כולנו אמרנו לך כל מיני נוסחאות אבל רק שניכם והבגרות הנפשית שלכם יקבעו בשטח מה יקרה איתכם בסופו של דבר.
הזכירו כאן את העיניין הזה שאין חוויות משותפות כי עיניין של בית ספר - צבא, רואים דברים אחרת, עולמות שונים, אבל אני חושבת שבעיניין הזה, כמה שהוא נכון, לא נכון לחלוטין. ייתכן שכן עברתם חוויות דומות בחיים, אולי קשות, אולי פחות, כל אחד במקום שונה, וזה דבר שיכול לקרב אנשים, כי החוויות משותפות. לא צריך לעבור צבא בשביל זה. ההתאמה ע"פ חוויות יכולה להיות גם על בסיס אחר ולא רק על בסיס צבא.
לגבי הקטע של הגילאים? הסיבה היחידה שזה ניראה לי מוזר זה רק בגלל שזה נדיר, לא בגלל בגילאים. כי הרי כמו שאמרתי בהתחלה לאהבה חוקים משלה והסיבה להתקרבות בין בני אדם לא נעשית בדר"כ ע"פ גיל, אלא ע"פ קריטריונים אחרים, שבעיקרם זה חוויות בחיים, בגרות נפשית, מבנה פסיכולוגי, אינטרסים, שחלק מהם קשורים במקרה לגיל. את אמנם לא עברת צבא, אבל אם היית למשל בפנימייה צבאית עם משמעת ברזל בגיל הזה (נגיד אם חיית בסין, הגעת לפה, התאהבתם ) אז בהחלט אתם יכולים להבין אחד את השני, כי עברתם את אותן חוויות.
האמת, אני חושבת על זה וזה מצחיק אותי איך הקטע של הגילאים וההתנגדות של האנשים לאהבה ע"פ פער גילים לעולם לא עוברת, הדבר היחיד שמשתנה פה זה פער הגילאים: עם הגילאים גדל הפער שבעטיו אנשים מתנגדים לאהבה (הפרש של 3 שנים: 14, 17 מאוד לא מקובל ולא רצוי, אבל פער של 6 שנים: 20, 26 זה בסדר), והמקום היחיד שאנשים מוכנים "לוותר" במקרה שיש פער של 20 שנה ויותר זה רק כששני בני הזוג זקנים. היא בת 100 והוא בן 80. . הסיבה להתנגדות תהיה דווקא כספית - מאבק על ירושה ואינטרסים כספיים, שהוא לא ייקח לה את הכסף שלה וכו'.
אישה בת 40 עם בחור בן 20 ומשהו תזכה לאותה שטיפה שאת קיבלת פה, אפילו יותר אינטנסיבית, למרות שלכל הדיעות בחור בן 20 ומשהו הוא אדם בר דעת, בעל רצון משלו, והוא יודע מה הוא עושה ומה הוא רוצה. אני לאחרונה שמעתי משהו שהצחיק אותי קצת: אישה בת 50 ואיש בן 60 - יעצו לה לא להיות איתו (למרות ששניהם רוצים) רק בגלל שהוא יותר מבוגר ממנה. נו, באמת... שניהם בערך באותו מצב נפשי בחיים ועברו דברים בחיים. מצחיק אותי שבגיל כזה ובהפרש כזה הגיל עדיין מהווה מכשול.

טוב, זהו. בהצלחה ומזל טוב, ורק אתם תקבעו מה יהיה עם האהבה שלכם.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 09-11-2007, 22:34
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
אמרו פה הכל אבל אני חייב לחדד איזה נקודה

תשמעי, את בסה"כ בת 14.
כן, בסה"כ. תאמיני לי כשתגיעי לגיל 20 תסתכלי על החיים בצורה שונה לגמרי,
אני בן 18 ויודע שאני מסתכל לגמרי שונה על החיים מגיל 14, וכמובן שאסתכל עליהם שונה ב20 ואחרי צבא וכו' וכו'.

בכל מקרה, כבר אמרו לך שזה מוזר והזוי ממש שאת רוצה\כבר יוצאת עם בחור (עזבי אותך כרגע שהוא קרוב משפחה שלך! עם קשר דם!) שגדול ממך ב6 שנים.
שתביני שהבדל של 6 שנים בין משהי בת 20 למשהו בן 26 הוא סביר, מכיוון ששניהם נמצאים באותו המצב בחיים (אחרי צבא, יודעים פחות או יותר מה הכיוון שלהם בחיים, עברו את גיל ההתבגרות ומכירים את עצמם ואת מה שהם מחפשים בבן זוג) אבל אצלך, את בשיא גיל ההתבגרות. גיל 14!
הוא 20! בצבא!

מצטער להגיד לך, אבל לדעתי זה ממש פתטי שהוא התחיל איתך. שוב, עזבי אותך שהוא קרוב משפחה שלך! משהו בן 20 מכל בחינה הגיונית לא צריך ולא אמור לצאת עם משהי בת 14 וחצי.
אני חושב שהצבא מבגר אותך כ"כ שגם בנות בגיל 18 זה בערך המינימום.

הסיכוי שהוא לא ינצל את התמימות שלך ואת זה שאת "יוצאת עם משהו מבוגר" דיי שואף לאפס.
הרי איזה סיבה הגיונית יש למשהו בן 20 שיכול להשיג בקלות בנות הרבה יותר מפותחות רגשית ופיזית בגיל 18, לנסות עם משהי בת 14.5? לדעתי התשובה דיי ברורה.

זה שהוא קרוב משפחה שלך בכלל הורג אותי, כן, קרוב משפחה.
אם לא הבנת מקודם עם כל הסיפורים של קשר דם,
קשר דם אומר ששני האנשים הם קרובי משפחה. אצלך, סבא וסבתא קרובי משפחה אחד של השני, והילדים שלהם הם גם קרובי משפחה. זאת אומרת שאם את תצאי איתו, את תצאי עם משהו שהוא קרוב משפחה שלך ולכן יש ביניכם קשר דם.

זה לא מוזר לך?! זה כאילו שאני אצא עם אחותי או בת דודה שלי... מוזר!

קיצר, חבר שלך כרגע או לא. עזבי אותו! הוא קרוב משפחה שלך, הוא גדול ממך ב6 שנים ואת בכלל לא קרובה למצב שאת יודעת מה את רוצה מעצמך, את לא יודעת מזה קשר ואת לא יודעת מזה קשר בריא (שאת זה את צריכה ללמוד עם בנים בגיל שלך +-).

אני כ"כ אבל כ"כ מחזק את מה שקרטר אמר, והוא אמר זה זה בצורה הכי נכונה.
ד"א, גם כל התגובות שלך מראות על חוסר בגרות טוטאלי. ממש.

נ.ב: זה שסבא וסבתא שלך בני דודים לא הופך את זה לנורמלי והגיוני כי זה לא.
עזבי אותך שמוכח גנטית שיחסי מין בתוך המשפחה עושה רק רע למאגר הגנים,
זה מוזר ומגעיל! איכס

מקווה שתעשי את המעשה הנכון...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:35

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר