לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2005, 17:52
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
עזרה ומה אם הוא לא יחבב אותי ?

הסיפור הוא כזה- לחבר שלי יש חבר טוב שהוא ממש אח בשבילו, הם חברים הכי טובים מאז שהיו בני 11/12 (והיום הם בני 23) .
מזה כשנה החבר נמצא בחו"ל ולערן (חבר שלי) מאוד קשה עם העדרו, כל- כך קשה שבכל פעם שמזכירים את השם שלו
הוא נהיה עצוב וכשהוא מעלה זכרונות משותפים הוא מתחיל להזיל דמעות (כן, חבר שלי רגיש בצורה מדהימה ) .
בשל העובדה שהחבר עדיין בחו"ל וערן ואני חמישה חודשים ביחד, לא יצא לנו להכיר אחד את השניה בכלל,
פרט להתכתבות בשיחת ועידה במסנג'ר וכמה שיחות ממש קצרות באייסיקיו .
לפי כשבועיים הוא בישר לנו שהוא חוזר לארץ בדיוק בעוד שבוע, דבר המותיר את ערן ואותי בקוצר רוח .

ולשורה התחתונה - בתוך תוכי יש חשש גדול מאוד שחבר שלו לא יחבב אותי .
תגידו (ובצדק) "מה איכפת לך מה אחרים חושבים ?" -אז וואלה, אני עם הדפוס הזה חזק אבל כאן זה מעט בלתי
נמנע שכן לפי הסיפורים של כל החברים והמשפחה- הקשר ביניהם הוא יותר חזק מקשר בין אחים .
ומצד שני - פרט לחבר הזה, יש לערן עוד הרבה חברים טובים עוד מילדות ועם כל אחד שפגשתי עד היום הסתדרתי
טוב מאוד, אנחנו מבלים הרבה פעמים איתם ואפילו ארגנתי לחבר שלי מסיבת הפתעה עם הרבה מחבריו .
ועם החבר הכי טוב השני שלו- אני מסתדרת פלאים (במקרה אני מכירה אותו עוד מלפני ערן כי הוא שירת 2 משרדים לידי),
אנחנו מבלים הרבה ביחד ואני גם מאוד מיודדת עם חברה שלו לשעבר .

לסיכום העניין :
מערכת היחסים של ערן ושלי פורחת מאי פעם, מיום ליום אנחנו אוהבים ומתקרבים יותר ויותר ו.... אני פוחדת שחבר שלו ואני לא נתקשר בצורה טובה או שלא נתחבב אחד על השניה ואז ערן יהיה קרוע בין שנינו כי לדבריו אנחנו שני האנשים הכי קרובים לו .
לא פעם שמענו על מקרים שמערכות יחסים השתבשו בגלל חברים, אני מפחדת שנגיע למצב שכזה .
אני יודעת שאשתדל בכל כוחי שלא כך יהיה המצב ואולי הסיכויים הם קלושים מאוד אבל עד שלא נכיר- אי אפשר לדעת ...

אשמח לשמוע דעתכם ועצתכם בנושא .
תודה מראש ושבוע טוב !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 19-02-2005 בשעה 18:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2005, 18:21
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
מה את דואגת תגידי לי ??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "ומה אם הוא לא יחבב אותי ?"

בטוח שהוא יחבב אותך, בסך הכל איך אפשר שלא ??

וכמו שאמרו לפני תיהי אופטימית !!

וכבר יצא לכם פה ושם לדבר אז קרה איזה משהו מיוחד בשיחות האלה שגורם לך לחשוב שהוא לא יחבב אותך ??

ורחלי פשוט אל תדאגי ותיהי רגועה !, כשתגיעי לגשר תחצי אותו והיה ואם כשתיפגשו הוא לא יחבב אותך אז כבר ניתן יהיה להתמודד עם הבעיה בדרכים אחרות כרגע כל מה שאת צריכה לעשות זה להמשיך לחשוב חיובי ולהאמין שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר .

וכמובן שיהיה לך שבוע טוב טוב !

ישן 19-02-2005, 21:19
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
ואם הוא לא יחבב אותך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "ומה אם הוא לא יחבב אותי ?"

איזה אסון יקרה?
את אומרת שאתם מדברים במסנג'ר והכל סבבה
אז למה פתאום הוא לא יחבב אותך?
ובאשר לחבר שלך- אם אכן הבחור ההוא לא יחבב אותך אז החבר שלך יעמוד במצב לא נעים ולא את.
אני מאמין שהחבר שלך מתכוון למה שהוא אומר ולכן אני בטוח שהוא יוכל לתמרן בין שניכם.
כולכם אנשים מבוגרים.
את צריכה להבין שלחבר שלך יש את החבר שהוא לא ראה הרבה זמן ולכן טבעי שבתקופה הקרובה הוא יעדיף להיות אולי איתו יותר מאשר איתך.
החבר שלך צריך להבין שטוב שהחבר שלו חזר לארץ, עדיין דברים השתנו מאז ועכשיו יש לו אותך אז הוא חייב לתת לך תשומת לב לא פחות מאשר לחבר שלו.
החבר של החבר שלך צריך להבין שהזמנים השתנו ועכשיו גם את ממלאת חלק מהחיים של החבר שלך והוא יצטרך להבין שתשומת הלב תתחלק בין שניכם.

ישן 20-02-2005, 11:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר הדעות של החברים פה

וכמו שנאמר פה שתגיעי לגשר תעברי אותו אבל אם תחששי כל כך מהגשר ומזה שתפלי ממנו דוקא אז גובר הסיכוי שעוד תפלי.
עצה נוספת היא לך תחשבי מה היית אומרת אם מישהי אחרת היתה כותבת את זה איזה עצה היית נותנת לה? ותנהגי לפי העצה הזאת

מה אני לא הבנתי (ושאלו זאת לפניי) למה את חושבת שהוא לא יאהב אותך מה הכניס לך את זה לראש?
ואיך אפשר שלא לאהוב אותך ? אם את רוצה להיות בטוחה או חושבת שיש סיכוי אז תזמיני מיטה במחלקה הפסיכיאטרית

לי היה גם סיטואציה קצת דומה אומנם לי ולחבר שלי לא היה קשר חזק כמו של אחים אלא של חברים טובים שמכירים עוד מימי הגן ושהוא התחיל לצאת עם אישתו בהתחלה לא סימפטתי אותה (את האמת לא היה סיבה מיוחדת פשוט לא התלהבתי ממנה) אבל עם הזמן למדתי לחבב אותה וכבר יצאנו כמה פעמים איתם ועם החברים שלה ומבלים סבבה כך שגם אם בהתחלה זה לא "אהבה ממבט ראשון" לא לדאוג אם נכונות ורצון לומדים לאהוב אחד את השני (אני אמרתי לעצמי שאני לא אתן לעצמי לקלקל יחסים רק בגלל שלא מתלהבים ממישהו ועוד יותר בלי סיבה מיוחדת)

ולסיום מה שאפשר לאחל לך שתהיי את עצמך ותראי שהכל יסתדר כמו שצריך
ואם יהיו בעיות אנחנו פה כדי לתמוך ולייעץ
שיהיה שבוע מקסים לך ולכולם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 26-02-2005, 20:01

תודה רבה יקיריייייייי :P
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "רחלוש יקרתי, אין סיכוי בעולם שהוא לא יחבב אותך"

קודם כל מאוד עודדתם אותי וגם נכנסתי קצת לפרופורציה (וגם לא היה לי ממש זמן השבוע לחשוב על זה... )
האמת היא שאני יודעת החשש שלי נובע (במודע) ממשהו בסיסי שיש לכל אדם - הרצון למצוא חן בעיני אחרים,
אז אצלי זה אולי קצת יותר חזק (שריטה פרפקציוניסטית) אבל אני מתנחמת בעובדה שכל אחד מאיתנו למעשה רוצה שלאחרים תהיה דעה חיובית עליו כי זה מחזק ובונה לו יותר את הבטחון העצמי .

אז.... הוא אוטוטו חוזר לארץ ורק הזמן יגיד איך אנחנו נסתדר .
שיתפתי את חבר שלי בחששות שלי והוא אמר שאין לי מה לדאוג כי הוא מאוד נחמד והוא בטוח שהוא יאהב אותי

תודה לכם על העידוד, אין כמוכם !
נשיקות
רחלי .

ישן 01-03-2005, 08:58
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
רגע רגע!!!!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
הסיפור הוא כזה- לחבר שלי יש חבר טוב שהוא ממש אח בשבילו, הם חברים הכי טובים מאז שהיו בני 11/12 (והיום הם בני 23) .
מזה כשנה החבר נמצא בחו"ל ולערן (חבר שלי) מאוד קשה עם העדרו, כל- כך קשה שבכל פעם שמזכירים את השם שלו
הוא נהיה עצוב וכשהוא מעלה זכרונות משותפים הוא מתחיל להזיל דמעות (כן, חבר שלי רגיש בצורה מדהימה ) .
בשל העובדה שהחבר עדיין בחו"ל וערן ואני חמישה חודשים ביחד, לא יצא לנו להכיר אחד את השניה בכלל,
פרט להתכתבות בשיחת ועידה במסנג'ר וכמה שיחות ממש קצרות באייסיקיו .
לפי כשבועיים הוא בישר לנו שהוא חוזר לארץ בדיוק בעוד שבוע, דבר המותיר את ערן ואותי בקוצר רוח .

ולשורה התחתונה - בתוך תוכי יש חשש גדול מאוד שחבר שלו לא יחבב אותי .
תגידו (ובצדק) "מה איכפת לך מה אחרים חושבים ?" -אז וואלה, אני עם הדפוס הזה חזק אבל כאן זה מעט בלתי
נמנע שכן לפי הסיפורים של כל החברים והמשפחה- הקשר ביניהם הוא יותר חזק מקשר בין אחים .
ומצד שני - פרט לחבר הזה, יש לערן עוד הרבה חברים טובים עוד מילדות ועם כל אחד שפגשתי עד היום הסתדרתי
טוב מאוד, אנחנו מבלים הרבה פעמים איתם ואפילו ארגנתי לחבר שלי מסיבת הפתעה עם הרבה מחבריו .
ועם החבר הכי טוב השני שלו- אני מסתדרת פלאים (במקרה אני מכירה אותו עוד מלפני ערן כי הוא שירת 2 משרדים לידי),
אנחנו מבלים הרבה ביחד ואני גם מאוד מיודדת עם חברה שלו לשעבר .

לסיכום העניין :
מערכת היחסים של ערן ושלי פורחת מאי פעם, מיום ליום אנחנו אוהבים ומתקרבים יותר ויותר ו.... אני פוחדת שחבר שלו ואני לא נתקשר בצורה טובה או שלא נתחבב אחד על השניה ואז ערן יהיה קרוע בין שנינו כי לדבריו אנחנו שני האנשים הכי קרובים לו .
לא פעם שמענו על מקרים שמערכות יחסים השתבשו בגלל חברים, אני מפחדת שנגיע למצב שכזה .
אני יודעת שאשתדל בכל כוחי שלא כך יהיה המצב ואולי הסיכויים הם קלושים מאוד אבל עד שלא נכיר- אי אפשר לדעת ...

אשמח לשמוע דעתכם ועצתכם בנושא .
תודה מראש ושבוע טוב !

אני רוצה להבין משהו אחד ולתמיד!!!!!

יש בנאדם שיכול שלא לחבב אותך? (בחורה מקסימה של ממש)

BOSS11

ישן 07-03-2005, 20:44

בא-רוררררר !
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "רגע רגע!!!!"

לכל אדם יש את מעגל החברים ואת מעגל ה"שונאים" (שנאה היא מילה חזקה, נקרא לזה : "מחסור במכנים משותפים"... )
בקיצור- כן, יש אנשים שאני לא מסתדרת איתם, בעיקר כאלו שאני לא מעריכה (צבועים, שקרנים, עצלנים, פלגמטים וכו')
והדבר האחרון שאפשר לומר עלי זה בחורה שמתפשרת, אתה בחיים לא תמצא אותי מתחברת ו/או מחבבת אנשים
שהם לא אמיתיים וחמים; סיכון להישאר לבד בעולם- נכון, אבל אני חושבת שמי שלא מתפשר בסוף זוכה בטוב ביותר .

ותודה על המחמאה יקירי, לך גם לא חסר בעצמך

והנה עדכון קטן : לפני שבוע החבר חזר ונפגשנו ביחד עם מלא חברים והיה נחמד .
קצת קשה לדעת מה הוא חושב עלי כעת לאור העובדה שנפגשנו רק פעם אחת אבל זה כבר לא כ"כ מטריד אותי כי
אני לא חושבת שאני צריכה להיות חסרת ביטחון בנושא ולכן אני משתדלת לא לחשוב על זה יותר

תודה לכולם על התגובות המעודדות, אתם עשר !!

ישן 08-03-2005, 01:32
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ממ רק דבר אחד שכחת רחלי...

אם את עושה לחבר שלך טוב, וחשובה לו ולא פגעת בו ולו פעם אחת, אירגנת לו מסיבת הפתעה, יוצאת איתו הרבה, יש סקס ובקיצור -אחלה קשר.
למה שהחבר הכי טוב שלו לא יאהב אותך? הרי את עושה טוב, שמח ואושר בחבר הכי טוב שלו!
אני יגיד לך ככה. לי היה מאוד מפחיד לפגוש את כל החברים של זוהר שלי.. אבל הם ידעו שאני עושה לה טוב וכבר באו בגישה מדהימה ובשמחה גדולה לפגוש אותי.. וואלה, עכשיו אי אפשר לראות בכלל שאני לא הייתי מסתובבת איתם לפניי כמה חודשים, אני כמו אחת מהם, הם מחשיבים אותי כאחת מהחבר'ה לא שונה ולו במעט.
תני לבחורצ'יק קצת זמן הסתגלות. אני מכירה אותך כמה שנים טובות כדי לדעת שאת בחורה מדהימה. אין לו סיבה ולו אחת לא לאהוב אותך.
בהצלחה יקירתי, תעדכני!
תות

נ.ב מצטערת שלא הגבתי קודם, שבועיים המחשב היה בתיקון וכנראה פיספסתי את האשכול, לא ראיתי... מואה! מתה עלייך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר