לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2007, 12:24
  hudc hudc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
מהן דרישות הכושר הגופני במבחני בראור בכניסה לקק"צ?

שלום,
אני מעוניין להכנס לקורס קצינים במגמת נחשון.
עברתי את כל המבחנים, המבדקים וכו', קיבלתי המלצות וכל מה שצריך נעשה.

כרגע הדבר היחידי שעומד ביני לבין כניסה לבה"ד1 הוא הכושר הגופני שלי שכרגע הוא על הפנים.

כדי לדעת לאן אני צריך לשאוף, ועל מה לעבוד ולהתאמן, רציתי לשאול מה הדרישות המינימאליות לכניסה לקורס, במגמת נחשון כאמור, כשיש לי פרופיל 97?

עשיתי חיפוש פה בפורום אבל התשובות היו מעורפלות לא כל כך הבנתי. אם מישהו יוכל לתת לי תשובה ברורה- כך וכך כפיפות בטן, כך וכך שכיבות סמיכה, כך וכך קילומטרים בזמן וכו'

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2007, 22:31
  hudc hudc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hudc שמתחילה ב "מהן דרישות הכושר הגופני במבחני בראור בכניסה לקק"צ?"

קודם כל תודה לכל מי שענה פה! ככה אני אדע להכין את עצמי (עשיתי הרגע כפיפות בטן ונתפסו שם השרירים וזה מרגיש כאילו זוחלת לי תולעת ענקית מצד לצד בבטן, ככה שהדרך עוד ארוכה)

עכשיו עוד שאלה קטנה, חוץ משלושת הבר-אורים האלו, יש עוד דרישות גופניות שבלעדיהן אי אפשר לעבור את הקורס? כלומר האם יש סיכוי שאני אפול בגלל הכושר הגופני שלי בלי קשר לבראור? למשל, יצא לי להסתובב בבה"ד1 ולראות שם ליד חדרי האוכל כל מיני חבלים משתלשלים מהתקרה בצורה מאיימת, כנראה בשביל לטפס עליהם... שזה למשל דבר שמעולם לא הצלחתי לעשות..

נערך לאחרונה ע"י hudc בתאריך 19-10-2007 בשעה 22:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר