לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2007, 20:05
  zerocool360 zerocool360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי mikiller שמתחילה ב "אמממ גם אני פותח אתר כזה."

ערך מילות חיפוש זה לפי כמות האנשים שמחפשים... לאור העובדה שבישראל חיים רק 6 מיליון אז יש פחות חיפושים למילים בעברית לעומת שפה אנגלית שזה כלל עולמי.

בכל מקום חשוב הפרסום של האתר שלך באם זה בארץ או בחו"ל, ובחו"ל אינקדים של אתרים זה כבר ניהיה עסק צפוף למדיי. לעומת בארץ שזה לא.

לפתוח אתר כזה עם 2 שפות בו זמנית באתר זה נכון לעשות, בנוסף לפרסם את האתר בחו"ל.

אם לא היה לי אם שם הדומיין הספציפי שיש לי עכשיו, בגלל ה פוטנציאל שלו מ חיפושים בגוגל, לא הייתי טורח בכלל להקים אינדקס אתרים בארץ. אני לא רוצה לתת מספר של כמות האנשים שמחפשים את הדומיין שלי בגוגל, אבל מי שיחפש יוכל בעתיד לראות את האתר שלי ברשימה, ולמרות שזה אינדקס אתרים בישראל, אם אתה הופך אותו לשם כלל עולמי אין סיבה שאתרים מחול לא ירשמו את האתר שלהם.

בנוסף אני חושב ש העובדה ש אינדקסי אתרים לא גובים תשלום על אתר מעיד על כמה שזה לא מפותח פה ואין ביקוש כ"כ.

אם יש לך הצעה אסטרטגית לפרסום האתר אני אשמח לשמוע, אם יש לך ניסיון בשווק אתר בארץ אשמח לשמוע גם, בנוסף... אינדקסי אתרים נועדו לשפר את האתר מבחינת מנועי חיפוש ו PR.

ככה שאם יש הרבה אתרים ישראלים, שידעו שע"י הרשמת האתר לאינדקס אתרים הם יביאו לעצמם PR גבוה יותר הם גם ישלמו לנו על ההרשמה של האתר שלהם. וPR גבוה שווה לתעבורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2007, 21:55
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
אממ בוא נגיד ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zerocool360 שמתחילה ב "אני צריך חוות דעת על רעיון לגבי אינדקס אתרים בישראל"

שמע שיווק של אתר זה ענין שלוקח זמן ..
בוא נגיד שאני הבנתי תענין של קידום אתרים כדי שאינדקס אתרים יהיה "נחשק" עליך לעלות את הPR כלומר לקנות לינקים לאתר שלך מאינדקסים אחרים עם PR גבוה וכך לאתר יעלה הPR מה גם עד שPR מתעדכן לוקח כמה חודשים טובים וחשוב בהתחלה לעשות את זה בחינם או בדולר אחד כדי שיצבור אתרים באינדקס כלומר עוד דפים במנועי חיפוש גוגל וכו'..
חשוב לזכור ככל שPR של האתר יותר גבוה כך תוכל לדרוש יותר כסף עבור לינק.

ואני חושב בכוון של אינדקס רב עולמי לצורך העינין עברית/אנגלית/ערבית/צרפתית וכו'.
שכל אחד מהם יהיה מסד נתונים מפני עצמו אם כתובת אחת..

הקיצור אחי נדבר בפרטי ..
יום טוב ..

נערך לאחרונה ע"י mikiller בתאריך 04-10-2007 בשעה 21:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר