לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2007, 14:14
  gkiler gkiler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.06
gsh-18 האקדח הטוב בעולם (לפחות אני חושב כך)

הgsh-18 נוצר בוסיה על ידי ווסילי גרזב וארקדי שפונוב כדי לשרת בכוחות הימ"מ ויחידות מיוחדות הנשק שוקל 470 גרם בלבד ובעל קיבולת של 18 כדורים למחסנית גם כן זהוא אחד האקדחים המדויקים בעולם (היתחרה הים hk usp, beretta m92fs,glock17 וניצח את כולם) בעל מארחת נעילה של 3 מנעולים (אחד במרכז ההדק ושניים על ידית האחיזה) מארחת זאת מאפשרת ליורה להחזיק את הנשק טעון וגם כן איפשרה למהנדסים ליצור הדק רך יותר מכיוון שאין סכנה לזה שהאקדך הירה בטהות הנשק הבר את ניסועי האמינות הקשים בעולם שלא הצליך לעבור אף אקדך בעולם הכדור של הנשק (7n21 ) חודר 8ממ מתכת בקלות כיום האקדך בעל שימוש רחב של היחידות המיוחדות ברוסיה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.pishtov.com/Russian/GSh_18_sold.jpeg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.kbptula.ru/rus/str/strelk/images/gsh18.jpg]

אני הודה מעוד הים מישהו יוכל לתקן את שגיעות הכתיב ולהוסיף ארך לוויקפדיה

נערך לאחרונה ע"י gkiler בתאריך 03-10-2007 בשעה 14:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2007, 14:20
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
זה נשמע כמו פרסומת של ערוץ הקנייות.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gkiler שמתחילה ב "gsh-18 האקדח הטוב בעולם (לפחות אני חושב כך)"

זה הכי טוב !
זה כדאי !......
עכשיו כאן בערוץ...

אקדח הפלא החדיש מרוסייה !

(או לחליפין ומבלי רצון לפגוע כאן באיש- תעמולה רוסית קלאסית ) !.....

ועכשיו ברצינות -

איך בודקים וקובעים ש"זה האקדח המדוייק בעולם"?... זה לא תלוי גם קצת במי שיורה בו ?

איך קובעים שהוא חודר 8 מ"מ פלדה? (מה? כשמשליכים אותו בחוזקה על לוח פלדה)?...
משום מה חשבתי שזה דווקא תלוי בסוג התחמושת (אגב - מה התחמושת שמצולמת בתמונה)?....

זה יפה שיש לו שלוש אבטחות אך לפי ידיעתי יש אפשרות לשאת אקדח טעון גם עם שתי אבטחות בלבד לא?....

לגבי הניסויים הקשים - במה מדובר? האם באמת אף אקדח בעולם לא הצליח לעבור אותם פרט לפלא הרוסי?....

ובכלל - במבט מהיר אני יכל להשבע ששמורת ההדק והחלק האחורי של הצינה כולל ידית האחיזה די מזכירים לי אקדח מקומי כל שהוא....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 03-10-2007 בשעה 14:23.
ישן 03-10-2007, 14:39
  gkiler gkiler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "זה נשמע כמו פרסומת של ערוץ הקנייות....."

1)זה בעמת טלוי במי שיורה בו אבל הים לוקחים 50 לוחמים טירונים ונותנים לכול אחד לירות מ4 האקדחים מסכמים את התוצאות וכיבלתה איזה הוא הטוב ביותר גם כן יש מכונות סופר מדויקות שמכוונות בדיוק למרכז המטרה ויורות אחרי זה אתה פשות מוריד את המתרות ומיסתכל איזה מיהם מדויק יותר
2)פשות יורים בפלדה וזה טלוי בסוג התחמושת והאקדח
3)מדובר בניסועים על אמינות משליחים את האקדח לבוץ ומיתעללים בו בכול הדרכים האפשריות תוצאה כזאת באמינות לא קיבל אף אקדח העולם אפילו המקרוב שנחשב לסופר אמין
4)ייכול להיות המהנדסים ניסו ליצור אקדח נוח ככל שאפשר ובחרו בצורה הטובה ביותר

נערך לאחרונה ע"י gkiler בתאריך 03-10-2007 בשעה 14:43.
ישן 03-10-2007, 17:46
צלמית המשתמש של avishon
  avishon avishon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "לא לעניין...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
...אני גם מצפה שפרט מלשכתב את ההצהרות ודברי השבח וההלל בדבר האקדח הנ"ל
(שאישית עד נכון לעכשיו לא הכרתי) אקבל גם הסבר/תשובות למה ששאלתי !...

לבני ידידי , לא להתרגז...

כל מה שרצית לדעת והתביישת לשאול , מתוך ה(כמעט) תנ"ך של הנק"ל -
הלא הוא האתר http://world.guns.ru/handguns/hg111-e.htm

המידע על האקדח :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכמובן גם תמונות :
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ובאשר ל-"תחרות" לבחירת האקדח : נו , שויין...

ראינו כבר בעבר "תחרויות" דומות , והאיכות היא לאו-דווקא הגורם המכריע...
(וכדאי להביא בחשבון שאף לא אחד מן האקדחים "המתחרים" הוא גרוע - כולם איכותיים !)

למשל : הזמנה של הרבה עשרות אלפי כלי נשק ממפעל מקומי נותנת הרבה תעסוקה ,
מה שמשפיע חזק על מקבלי ההחלטות . ואני לא מדבר עלינו , כמובן...

כשנכנסה בעבר הפקודה שכל הקצינים ואנשי הקבע ישאו נשק , הוצע לצה"ל להכניס
"נשק אחיד" - צה"ל ירכוש , וכולם יוחתמו על "יריחו" 9 מ"ממתוצרת התע"ש .
היתרונות : לא צריך להוציא כסף מהכיס , אפשר לחייב בביקורות תקופתיות ובאימונים
סדירים , והכי חשוב : ת ע ס ו ק ה למפעל הנשק .
אבל בישראל כמו בישראל :
"נשק אחיד" לא הוכנס , אנשים קנו אקדחים שדומים לאקדחי-קפצונים ("טוטו שורט")
כי לא חייבו קליבר מסויים , ומפעל האקדחים הופרט...

ושרק נהיה בריאים...
חג שמח !

ישן 03-10-2007, 15:11
  אגא-דו דו דו אגא-דו דו דו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gkiler שמתחילה ב "gsh-18 האקדח הטוב בעולם (לפחות אני חושב כך)"

הgsh-18 נוצר בוסיה על ידי ווסילי גרזב וארקדי שפונוב כדי לשרת בכוחות הימ"מ ויחידות מיוחדות הנשק שוקל 470 גרם בלבד ובעל קיבולת של 18 כדורים למחסנית גם כן זהו אחד האקדחים המדויקים בעולם (התחרה עם hk usp, beretta m92fs,glock17 וניצח את כולם) בעל מערכת נעילה של 3 מנעולים (אחד במרכז ההדק ושניים על ידית האחיזה) מערכת זאת מאפשרת ליורה להחזיק את הנשק טעון וגם כן איפשרה למהנדסים ליצור הדק רך יותר מכיוון שאין סכנה לכך שהאקדח ירה בטעות הנשק עבר את ניסויי האמינות הקשים בעולם שלא הצליח לעבור אף אקדח בעולם הכדור של הנשק (7n21 ) חודר 8מ"מ מתכת בקלות כיום האקדח בעל שימוש רחב של היחידות המיוחדות ברוסיה

תיקנתי

גם לי זה נראה כמו עוד תעמולה רוסית \:
ישן 03-10-2007, 15:13
  gkiler gkiler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי אגא-דו דו דו שמתחילה ב "הgsh-18 נוצר בוסיה על ידי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אגא-דו דו דו
הgsh-18 נוצר בוסיה על ידי ווסילי גרזב וארקדי שפונוב כדי לשרת בכוחות הימ"מ ויחידות מיוחדות הנשק שוקל 470 גרם בלבד ובעל קיבולת של 18 כדורים למחסנית גם כן זהו אחד האקדחים המדויקים בעולם (התחרה עם hk usp, beretta m92fs,glock17 וניצח את כולם) בעל מערכת נעילה של 3 מנעולים (אחד במרכז ההדק ושניים על ידית האחיזה) מערכת זאת מאפשרת ליורה להחזיק את הנשק טעון וגם כן איפשרה למהנדסים ליצור הדק רך יותר מכיוון שאין סכנה לכך שהאקדח ירה בטעות הנשק עבר את ניסויי האמינות הקשים בעולם שלא הצליח לעבור אף אקדח בעולם הכדור של הנשק (7n21 ) חודר 8מ"מ מתכת בקלות כיום האקדח בעל שימוש רחב של היחידות המיוחדות ברוסיה

תיקנתי

גם לי זה נראה כמו עוד תעמולה רוסית \:

תודה
ישן 03-10-2007, 17:38
  gkiler gkiler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי גאון הדור שמתחילה ב "לא ברור מה אתה רוצה ברוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גאון הדור
לא ברור מה אתה רוצה ברוב ההודעות שלך וגם לא בזו.
לא ירית בו, לא הבאת מאמר ממקור בלתי תלוי, סך הכל כתבת דברים שאין להם שום גיבוי (אפילו אין מאמר על הזמנה של האקדח).

מעניין שהאקדח עבר את כל המבחנים אבל אף אחד לא קנה אותו (PYa הוא האקדח הרשמי של רשויות אכיפת החוק והצבא הרוסי).

המקורות הם 1) אתר היצרן
http://www.kbptula.ru/rus/str/strelk/gsh18.htm
ועוד שלוש סרטים
1) הנחדים הבילטי ידועים של קלשניקוב הסרת מוקדש לנשקים רוסייים חדשים
2)הנשק של הכוחות המיוחדים
3)סרת שמוקדש ליצירות של גריזב ושיפונוב
אף אחד לא קנה אותו??? מאיפה הסקתה את זה כנראה שסיחקתה יותר מידי בbattelfield כי הpyaאו בשמו הרשמי mr-443 רחוק מאוד מלהיות האקדך הרשמי של הכוחות המיוחדים מי שמקבל את הmr-443 הלו קצינים בכירים בצבא הרוסי וגם כן רק כל 10 מקבל אותו למרות זה הכוחות המיוחדים מישתמשים באופן נרחב בgsh-18 ומאיפה אני אשיג לך מאמר על ההזמנה של האקדך הים כל מה שקשור לכוחות המיוחדים המור להיות חסוי
ישן 04-10-2007, 18:04
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי gkiler שמתחילה ב "[QUOTE=שלמה רוזן]אני חולק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gkiler
לדעתי הFive-seveN אקדך פחות טוב מה גשה-18 אני לא רואה שום היתרונות
1)הוא שוקל פחות
2)הוא אמין פחות
4)דיוק שווה הו גבוהה יותר בזחות אדק רך יותר
5)למרות שהקדורים של הFive-seveN נראים גדולים יותר אני לא רואה שום היתרונות (האם הם יכולים לחדור שחבת פלדה של 8ממ)
6)איך שלא תיקראו לזה פלסתיק פולימרי או פלסתיק קשיח אבל בכול זאת פלסתיק
7)למרות שלכוחות המיוחדים של ארה"ב יש אפשרות לקנות את הFive-seveN הם מישתמשים בהhk usp ו glock וברור שה גשה-19 טוב יותר

שמע,עד לאחרונה האקדח היה מיועד לכוחות הביטחון בלבד,ולכן כשאתה אומר פחות אמין זה לא רציני.לא ניסית אותו,לא ניסו אותו בארץ ולכן לא נכון מצידך להעביר ביקורת. הוא אינו מיועד לחדור פלדות למרות שאם תקרא בעיון תראה שכוח החדירה שלו אינו מבוטל.שוקל פחות,זה מצויין,פולימרים?? אז גם הגלוק,השטייר וכל השאר לא שווים??באמת...
ישן 04-10-2007, 21:15
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "[QUOTE=gkiler]לדעתי..."

אני זוכר שראיתי איזו תוכנית טלויזיה רוסית פעם, שעסקה בנשק. הוצג שם ירי השוואתי בין אקדח רוסי לבין עוזי קטן כלשהו, והשוו בין המקבצים היפים של האקדח הרוסי ובין אלו הלא-מרשימים של העוזי.

רק מה, האקדח הרוסי (לא זוכר איך קראו לו. "קשטן" או משהו כזה? הרוסית שלי די בסיסית) שכמובן שהוצג כ"טוב ביותר בעולם" ביצע את הירי כשהוא מדוגם במין תוספת יפה על הקנה שנראתה כמו משתיק קול+מפצה סטייה, עם כוונת אופטית משוכללת-למראה ועם מין קת מתקפלת שמאפשרת ירי משקע כתף, בעוד שהירי בעוזון התבצע כשהנ"ל עירום מכל אבזור והירי מתבצע סתם באחיזה בשתי ידיים...
ישן 04-10-2007, 22:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי gkiler שמתחילה ב "כן גם אני זוחר זאת"

ואתה מבין שזה בולשיט, כי גם לעוזון אפשר להצמיד כל מיני דברים נחמדים שכאלה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-10-2007, 10:06
  gkiler gkiler אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי pptu1 שמתחילה ב "!?!?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pptu1
"למטוס יש היגוי ווקטורי ויחולות תמרון נהדרות (מי שראה את מטוסי הסוחוי במפגנים אוויריהים יודעה על מה אני מדבר) שנותנות לו היתרון ברור בדוגפייט"

אנציקלופדיה מדברת...

איזה יתרון אתה חושב שיש למיג35 בדודג' פייט נגד F16 עם פיתון 5\

בקשר לטענה של-R73 יש ביצועים דומים לפיתון 5, יש לכך הוכחות, או אפילו טענות יצרן ?

טיל ר-73 מסוגל לפנות 360 מאלות בזמן של 2 שניות (תוצאות ניסועים)
אך יש לו היתרון ברור על הפיטון-5 בגלל שמשקלו זהה
לזה של הפיטון-5 אך מרחק הירי שלו גבוהה פי שניים בגלל זה יש סבירות יותר גבוהה שהר-73 יפגע במטרה
תמונה של הר-73 משוגר בעת ניסועים
http://s179.photobucket.com/albums/...005_1__0003.jpg

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://s179.photobucket.com/albums/w298/gkiler/?action=view&current=-005_1__0003.jpg]
ישן 06-10-2007, 11:37
צלמית המשתמש של ArmouredDov_D9
  ArmouredDov_D9 ArmouredDov_D9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.03
הגהה בסיסית

הgsh-18 נוצר בוסיה על ידי ווסילי גרזב וארקדי שפונוב כדי לשרת בכוחות הימ"מ ויחידות מיוחדות. הנשק שוקל 470 גרם בלבד ובעל קיבולת של 18 כדורים למחסנית. זהו אחד האקדחים המדויקים בעולם (התחרה עם hk usp, beretta m92fs,glock17 וניצח את כולם) בעל מערכת נעילה של 3 מנעולים (אחד במרכז ההדק ושניים על ידית האחיזה), מערכת זאת מאפשרת ליורה להחזיק את הנשק טעון וגם כן איפשרה למהנדסים ליצור הדק רך יותר מכיוון שאין סכנה לזה שהאקדח יירה בטעות. הנשק עבר את ניסויי האמינות הקשים בעולם שלא הצליך לעבור אף אקדח בעולם. הכדור של הנשק (7n21 ) חודר 8מ"מ מתכת בקלות. כיום האקדח בעל שימוש רחב של היחידות המיוחדות ברוסיה.
דף ה-D9 של MathKnight

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר