לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 08:10
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
לא בטוח בקשר לאחת

היי,

יש נערה אחת (שהיא גם במכבי וגם בביה"ס) שניסיתי פעם להתחיל איתה וסיפרתי לכם את זה פה (למרות שבטח אינכם זוכרים אז אספר בקצרה על אז), (עכשיו אני מספר את המקרה שקרה לפני כמה חודשים (עוד לפני החופש הגדול): ) זה היה בסופו של יום פעילות שגרתי, היא התעסקה בענייניה קראתי לה ואמרתי לה שיש לי משהו אישי לומר לה, ובעצם הזמנתי אותה לצאת, וזה היה הפעם הראשונה שאמרתי ודגש על אמרתי כי היו לי רק עוד שני מקרים שניסיתי להזמין מישהי ובפעם הראשונה זה היה בטלפון (המקרה עם זו זה היה בפעם ה2) ובפעם השלישית דרך האינטרנט (מסנג'ר) והבנתי שלהזמין דרך דיבור ישיר ולא טלפון או אינטרנט זה עובד כי היא אמרה כן.

אבל כשהגעתי הבייתה, הפעלתי את המחשב (זה קרה יום לאחר מכן) היא שלחה לי הודעה ורשמה שהיא עדיין חושבת על החבר הקודם שלה (שבתקופה ההיא זה נגמר די קרוב לתקופה שהצעתי לה), זרמתי עם זה ואמרתי לה שאם היא תרצה קשר אז שתגיד או משו.

וכיום, אני עדיין חושב עליה, הקשר בינינו הוא טוב אבל הוא קשר של ידידות, במסנג'ר אנחנו מתכתבים יחסית הרבה (למרות שרוב הפעמים אני זה ששולח את ההודעה הראשונה) ובביה"ס מנסה ליצור איתה שיחות אבל רוב הפעמים היא עם החברות שלה או בדיוק במשימה (חחח, למשל שמורה שלחה אותה או משו)...

עוד כמה ימים היא טסה לפולין עם המשלחת ואני מרגיש שאני חייב לרמוז לה רמז עבה לזה שאני רוצה קשר איתה..

כתבתי לה מכתב לפולין אבל לא בדיוק רמזתי לה (ודרך אגב כולם יכולים לרשום מכתבים לאלה שטסים לפולין אז זה די שיגרתי..).

חשבתי על לשאול אותה במסנג'ר אם היא רוצה לצאת כי כבר ניסיתי איתה בעל פה.. אבל אני חייב לראות ממנה לפחות רצון כדי לעשות צעד ..

מה אתם חושבים? :\

תודה.

שלכם,

SkyRaider
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר