לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2007, 21:16
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
דקה על עצמי ואנימה - פינה חדשה של ארז? :)

טוב, בהתחשב בזה שאנשים פה משתפים ונפגשים ואני... טוב... לא כל כך עושה את הדברים האלה , ובכל זאת, אני רוצה לשתף מדי פעם דברים נחמדים (שעיקרם קשורה באנימה).

אז... לפני כמה זמן חשבתי (בעיקר כי שאלו אותי) למה התחלתי לראות אנימה?, או מה גרם לי לנסות משהו ולהאמין שזה לא פוקימון (תיקבר הסדרה ועונותיה הרבות). - ונזכרתי באמת בהתחלה בהתחלה (כיתה ח'- לפני 6 שנים).
הכל התחיל בזה שראיתי סרט שהועבר אלי בicq= לא בדיוק סרט , אלא קליפ של Weezer - Only In Dreams , שהוצגו בו קטעים שונים מהסדרה Cowboy Bebop ( את הסדרה ושמה לא הכרתי עד אז).
בכל אופן, מעבר לכך שהתאהבתי בשיר, התאהבתי בתמונות שראיתי (עד היום אני חושב שזה קליפ מדהים) והחלטתי באופן נחוש לתת הזדמנות לסדרה.
מי מכם שראה את הסדרה , מבין שלא התאכזבתי , נהנתי מכל שניה וחיפשתי אנשים שימליצו לי על עוד סדרות, ככה הגעתי לפורום הזה ולhydepark (לא יודע אם הפורום אנימה קיים שם עדיין, לא זוכר אפילו מה היה הכינוי שלי פה בתקופתו) - זה היה לפני 6 שנים.
פה בפורום חוץ משהמלצתי קיבלתי בעיקר הרבה מאד המלצות, וזה היה בית ספר - ככה שהיה לי המווון זמן לפתח לתחביבים חדשים, ובאמת שניהנתי מהאנימה, ומנמשכתי לסדרות רבות, לציור המדהים, ובחלק המסדרות הראשונות (בין היתר //hack sign) גם למוזיקה המדהימה שעד היום אני שומע ככה באחרי צהריים שקטים.

וזהו, זה היה לפני 6 שנים, הספקתי לצאת מהפורום, להכנס אליו שוב, לראות עשרות סדרות, ובכלל, להבין יותר ויותר - גם באנימה, וגם בתרבות היפנית (שזה סיפור כללי... שאני אשמור אולי לפינה הבאה).

מקווה שעניין אותכם,
ואם הגעתם עד לסוף אז כצ'ופר - הנה הלינק לקליפ

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
השיר נעשה טוב ולקראת הסוף מגיעה לשיאו - מומלץ להסתכל.

שיהיה לילה טוב,
ארז.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר