לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2007, 05:14
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
מטאליסטים זה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי bicolo12 שמתחילה ב "הבחירה שלי"

אנשים ששומעים מטאל, אם הם רוצים ללבוש שחור, שילבשו שחור, רוצים קעקועים? אז יהיה אם קעקועים.. סך הכל זה אנשים נורמילם (לא כמו ביווס ובטהד) ששומעים מוסיקה מהג'אנר שנקראת "מטאל" זהו.

ואם כבר התחלתי

1.אימואים - בכיינים שמושפעים ממוסיקה עם נטייה להתאבדות
2.אנשים כמו bevis and butthead אני לא מכיר אנשים כאלה, אבל אם כאלה אנשים אז חרם עליהם
3. סוגדי הgay (השטן) - אלא נקראים שטניסטים, וזה מה שהם מאמינים זה כמו שמישהו יצחק עלייך שאתה יהודי (בהנחה שאתה יהודי) [דרך אגב יש דת שנקרא "הכנסייה של השטן" תעשה לזה חיפוש בפורום הרחבתי על זה בגדול] {והלידים ששותים דם של חתולים לא נקרא סוגדים השטן, הם סתם אידיוטים}
4.פריקים - ילדים קטנשים שנותנים למוסיקה להשפיע עליהם ועושים בעקבות זה שטויות.
5.הארד קור - ????
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 18:08
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

ממממממ
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אלוהים ישמור מאיפה בא הסטריאוטיפ הזה שלאימואים יש נטייה להתאבדות.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
פשוט כ"כ לא נכון.
ל"אימואים" יש נטייה להתאבדות כמעט כמו לכל האנשים האחרים בגיל הזה. בתכלס כל מה שמייחד אותה זאת המוסיקה (שהיא אגב רחוקה מלהיות אימו 99.9999999 אחוז מהמקרים), הסיידליפס, התסרוקות והנעליים.

ולפותח האשכול...
אתה שוב בקטע של "אני טרו וכולם וונאביז מסריחים"?
יאללה למה לקטלג? זאת כולה מוסיקה... טוב שלא עשיתם מזה קבוצה דתית סגורה עם תנאי קבלה.

חוץ מזה, כל מי שחושב שהוא מטאליסט, בטוח שהוא המטאליסט האמיתי... מי אנחנו שנקבע שאנחנו כן והוא לא? \:

רוב השירים שאני מכיר של להקות אימואים הם על זה שהאמנים הולכים להתאבד בגלל שמישהיא עזבה אותם, וחוצמזה זה ידוע יש על זה המון כתבות שהמון אנשים שמגדירים אותם או את עצמם בתור "אימואים" חותכים את עצמם ויש להם נטייה גבוהה להתאבדות.

ממממההההה.. את לא מכירה את התנאי קבלה ל"מטליסטיות"?? אני בשוק.

אני לא מבין, מי שחושב שהוא משהו, הוא רגיל , ההגדרה של מי אתה (חברותי,עקשן,מטאליסט,ראפר, וכו') נקבעת ע"י אנשים אחרים. אני יכול להגיד עד מחר שאני פרה. אני לא באמת פרה עד שהאנשים מגדירים אותי בתור "פרה" . אבל עם אנשים יראו אותי עושה מוו ורואים שאפשר לחלוב ממני חלב.. אני כנראה פרה, אז אני מוגדר כ"פרה" [ומשוגע אבל לא ניכנס לזה]

בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה שאף אחד לא יכול להגיד על עצמו מה הוא. אנשים מבחוץ שרואים יכולים להגיד "תראו הנה מטאליסט". מי שאומר על עצמו שהוא מטאליסט (או משהו אחר) הוא פוזאאיסט (כי אי אפשר להיות משהו שאתה לא, וכשאתה מנסה להיות משהו ואנשים לא מבינים מה אתה מנסה להיות.. אתה כלום).

נ.ב. הקטע עם הפרה, יום מטורף בצבא.

נערך לאחרונה ע"י RACS בתאריך 09-10-2007 בשעה 18:10.
ישן 09-10-2007, 18:40
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "ממממממ"

תאמין לי, בתור מישהי שהייתה פעם עמוק בתוך כל הקטע האימו- פריקי (פחות בעצמי, אבל היו לי המון חברים כאלה. וכיום אני נמצאת בקהילת הפריקים הישראלית הידוע כישראבלוג)... אני מבינה על מה אני מדברת. הם לא מתאבדים, לא יותר מכל אחד אחר. במקרה הגרוע הם חותכים ורידים ועושים מעצמם פרו אנות. ואלה פשוט קטעי דכאונות של בני נוער, וזה קיים אצל כולם לא אצל אימואים רק.

ולא כל ההגדרות של הבנאדם נקבעות על ידי הסובבים אותו.
למשל אני יודעת שאני בנאדם כנה מאוד, גם בלי שיגידו לי את זה.. אני פשוט רואה מה קורה סביבי, ואני קובעת את זה על עצמי, זאת נקראת מודעות עצמית. אותו דבר עם חברותי ועקשן. ובתכלס... כל אחד רואה אנשים בצורה אחרת, אנשים יכולים לקבוע עליך משהו רק בגלל משפט אחד, אפילו בלי להכיר אותך... אני לא חושבת שמה שהם אומרים עליך, הופך אותך לכזה, אולי רק בעניהם.
וחוץ מזה... אם אני מנסה להיות משהו לאו דווקא יהפוך אותי לפוזאיסטית. אנשים מנסים להיות משהו כי הם חושבים שזה ישפר אותם בתור אנשים... ואני לא חושבת שזאת התנהגות שצריך לשפוט ולהעביר עליה ביקורת. גם אם נראה לכם שזה פוזות, זה עובר בסופו של דבר.

נערך לאחרונה ע"י Seo בתאריך 09-10-2007 בשעה 18:46.
ישן 09-10-2007, 18:58
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "תאמין לי, בתור מישהי שהייתה..."

ציטוט:
תאמין לי, בתור מישהי שהייתה פעם עמוק בתוך כל הקטע האימו- פריקי (פחות בעצמי, אבל היו לי המון חברים כאלה. וכיום אני נמצאת בקהילת הפריקים הישראלית הידוע כישראבלוג)... אני מבינה על מה אני מדברת. הם לא מתאבדים, לא יותר מכל אחד אחר. במקרה הגרוע הם חותכים ורידים ועושים מעצמם פרו אנות. ואלה פשוט קטעי דכאונות של בני נוער, וזה קיים אצל כולם לא אצל אימואים רק

אחח ישראבלוג.. חחח.. איזה תקופה....בסדר אמרתי שהם חתכים ורידים...
ציטוט:
לא כל ההגדרות של הבנאדם נקבעות על ידי הסובבים אותו.
למשל אני יודעת שאני בנאדם כנה מאוד, גם בלי שיגידו לי את זה.. אני פשוט רואה מה קורה סביבי, ואני קובעת את זה על עצמי, זאת נקראת מודעות עצמית. אותו דבר עם חברותי ועקשן. ובתכלס... כל אחד רואה אנשים בצורה אחרת, אנשים יכולים לקבוע עליך משהו רק בגלל משפט אחד, אפילו בלי להכיר אותך... אני לא חושבת שמה שהם אומרים עליך, הופך אותך לכזה, אולי רק בעניהם.
וחוץ מזה... אם אני מנסה להיות משהו לאו דווקא יהפוך אותי לפוזאיסטית. אנשים מנסים להיות משהו כי הם חושבים שזה ישפר אותם בתור אנשים... ואני לא חושבת שזאת התנהגות שצריך לשפוט ולהעביר עליה ביקורת. גם אם נראה לכם שזה פוזות, זה עובר בסופו של דבר
.

הגדרות ..הכוונה לא אישיות. אלא איך אתה מתנהג/מתלבש וכו' (למרות שאמרתי עקשן וחברותי עכישו שאני חושב על זה זה היה שטות להגיד, הגדרות הכוונה לא לאישוית של הבן אדם אלא מה הוא משר לאנשםי חיצוניים שלא מכיר אותו.

יש כאלה שזה עובר להם ויש כאלה שלא, ,הפוזה נדבר עם אלא שזה לא עובד להם.
ישן 09-10-2007, 23:43
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

אוקיי.. אחרי המון חיפושים....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "ערכתי חיפוש בפורום"

מצאתי את האשכול,
אני מעתיק את הדברים הרלוונטים.

זה תגובה שכתבתי למישהיא שאמרה שהיא הייתה בכת השטן והיא הרגה חתולות.

ציטוט:
דרך אגב "מיס שטניסטית"אם היית חוקרת קצת את הדת של השטן היית יודעת שהוא (השטן) אוסר להרוג חיות (וכן אני חקרתי את הדת של השטן) ו"כת השטן" זה אנשים מתהלבים שחושבים שהשטן מדבר איתם.. עושים סיאנס וחושבים שהשטן מזיז את הכוס או לוקחים מפתח ותנ"ך וחושבים שאלוהים מדבר איתם.. את כזאת דפוקה ..כי היחסי-מין של המכשפים עם המכשפות לפני טקס שטניסטי הוא מאוד חשוב, ואת יכולה לקרוא על זה כמה שבא לך באתר הרשמי דת השטן ,(שהדת מוכרת באמריקה מאוד והממשלה מסכימה איתה,אפילו שזו דת קצת אחרת, אבל בשביבלם גם יהדות זה אחרת) כאן , תקראי רישומים וספרים של anton levey וקצת תביני מעבר לשכל הפקוק שלך ששטן זה לא רע..אפילו ביהדות שטן זה לא רע.. רק בנצרות שטן זה רע כי הם מתנהגים אחרת ונגיד ליחסי מין יש משמעות בעיני השטן ובנצרות זה משהו אסור והשליחים של הנצרות לא מרוצים מזה. וזה שהרגתם חיות לא עושה אותכם מגניבים זה עושה אותכם רוצחים ועוד יותר (אם את בקטע של השטן) למתועבים בעיני השטן. (כי אחד הדיברות של השטן זה שאסור להרוג חיות אלא עם כן 1. היא באה לתקוף אותך ו2. אתה חייב אוכל) ואני יודע שחיות מסכנות לא יבואו לתקוף סתם בני אדם , ו2. אני רואה שיש לך אינטרנט ומחשב אז קרוב לוודאי שאת לא צריכה את הבשר של החיה המתה לאוכל. ואם את שואלת איך ולמה אני יודע את זה? כי אני בן אדם שאוהב לחקור דברים כמו שחקרתי את התרבות הגוטית וכל מי שחושב שהוא גוט' היום הוא חתיכת פוזאיסת שחושב שהוא אפלולי ומגניב (כי התרבות הגוטית נכחדה מהעולם) ,וכמו ש-מה לעשות שהייתי קטן גם אני חשבתי שכת השטן זה מגניב.. אז חקרתי את זה והתחלתי להבין כל מיני דברים , ואת יודעת מה? גם ששמעתי פעם ראשונה אופספריג, מרילין מנסון,לימפ ביזקיט ..התחלתי לחקור קצת ואחרי שהבנתי מה זה מאטל איך זה התפתח וכו' זה משך אותי אז נכנסתי לזה חזק .. אז לפני שאת באמת יודעת מה זה "כת השטן" איך שאומרים באנגלית put a sock in it או בקיצור תסתמי את הפה שלך אם את לא יודעת על מה את מדברת , זה אנשים כמוך שמוציאים לפריקים ולשטניסיטים שם רע!

{צינזרתי ומחקתי כמה דברים שלא מתאימים}
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר