לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2007, 03:42
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
שיר קטן שכתבתי.

טוב זה לא שיר פרובוקטיבי זה לא שיר מקצועי, לא שיר של מטאפורות ולא שיר של ביאליק. בלי יותר מידי בולשיט קיצי לחלוטין.
זה שיר שיצא לי מהלב דרך לחן של הגיטרה הישר אל תוך הדף בזמן שצפיתי בחברה שכרגע אנחנו נמצאים במשבר דרך מצלמת אינטרנט .

חח ואחרי החפירה השיר...

" מסתכל בעיינך הן מלאות דמעות,
רוצה אותך הלילה - רוצה איתך להיות.

מתגעגע לשפתייך - שפתייך הרכות,
עוד נשיקה ודי, נשיקה של אכזבות.

חושק בידייך - ידייך הקטנות,
איך שאז את עורי, היו מלטפות.

ושהיה כבר חושך - כשהיה מאוחר,
היית אז מחזקת, עושה אותי מאושר.

עושה אותי מאושר! , עושה אותי מאושר, מאושר...

מה זו אהבה? - צעקת באוזניי,
מרגיש את חום גופך, אני מרגיש שוב חי.

כשיעלה הבוקר, נתעורר מחובקים,
נשכב ככה סתם, נהייה מאוהבים..

נהייה מאוהבים!, נהייה מאוהבים, מאוהבים.. ."

כשהייה לי זמן אני אנסה להקליט אותו אומנם חובבני אבל אנסה ..
לילה טוב בנתיים =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2007, 20:09
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Killing_Queen שמתחילה ב "ואו!"

מממ סיפור ארוך ומעשה אידיוטי מצידי, לא בגידה חס וחלילה כי בחיים לא בגדתי ואני בחיים לא אבגוד..
ממ אני אספר ממש בקצרה..
לפני שהכרתי את החברה הנוכחית הייתי בקשר עם מישהי אבל לא ממש קשר היינו ידידים ושנינו רצינו אחד את השניה אבל היה לה מישהו וזה ואני לא אחד שהולך עם בנות שיש להן מישהו.. קיצר ויתרתי על זה הכרתי את החברה הנוכחית .. וממ היה קסם אנחנו כבר שלושה חודשים יחד או היינו יותר נכון ואנחנו מתנהגים כאילו אנחנו מכירים שנים היא מכירה את כל המשפחה שלי והמשפחה שלי מטורפת עליה כנל בצד השני עושים הכל יחד היא ישנה אצלי כמעת רוב השבוע וממש אין .. אין מושלם מזה..
עכשיו בתחילת הקשר שלנו אמרתי לאותה בחורה שהייתי איתה לפני כל מיני דבר שהיא מדהימה ושהייתי רוצה להיות איתה אבל אני עם החברה כרגע ולכן זה לא יקרה.
קיצר היא נפגעה מזה אבל התגברנו,
אחרי קצת לפני ה 3 חודשים הבנתי שההיא עדיין רוצה אותי כי היא ראתה אותי במסיבה ואמרה לי מה קורה ביני לבין החברה וכאלה ואמרתי לה שהכל טוב ולא סרנו את זה כמו שצריך ואז דיברתי עם חברה שלה והבנתי שהיא נפגעה ורשמתי לה שההיא בחורה חמודה והכל יפה ואפילו פנטסיה אבל כרגע אני עם החברה ולמרות שאני לא ממש מרגיש אליה אהבה יש פה משהו מדהים שנוצר והיא מדהימה מקסימה וזהו שאני איתה.
עכשיו השיחה הזאת נועדה כדי לגרום להיא הראשונה לרדת מזה וזה עבד .. למרבה הצער החברה ראתה את זה (זה היה במסן) והיא נפגעה מזה לחלוטין ובצדק, ניסיתי להסביר לה שלא היה שום רגש בשיחה ושלא התכוונתי לזה שאני מרגיש אליה משהוא, ובזה שאמרתי שאני לא מצליח לאהוב את הנוכחית זה גם היה רק כדי לנסות להוריד את הראשונה ממני.. מה שקרה, בכל מקרה בלאגן ועכשיו אני מנסה לבנו את זה מחדש.. ואי כואב לי מלכתוב סיפור קיצר..
מקווה שהבנת משהו.
ישן 10-10-2007, 20:21
  Killing_Queen Killing_Queen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheHunter שמתחילה ב "שיר קטן שכתבתי."

אני אומרת שכדאי לך לרוץ לאולפני "נווה אילן" בהרצליה, כי יש לך פה חתיכת טלנובלה..
ממה שהצלחתי להבין פחות או יותר [ואכן זה היה קשה], אפשר להבין מדוע החברה שלך נפגעה.
אני בת קרוב ל30 וגם אני בחיי עברתי לא מעט מקרים דומים ותירוצים ואני יכולה להבין למה היא נפגעה.
אבל אני מנסה להבין משהו וקראתי אפילו את אותה השורה כמה פעמים ולא הגעתי להסבר הגיוני, אולי אתה תשפוך קצת אור על העניין:
איך להגיד לבחורה שמעוניינת בך [או לחילופין במקרה שלך - לחברה שלה] שאתה לא מרגיש שאתה אוהב את חברה שלך, תורם למשהו? אם כבר זה מה שיגרום לה להיאחז בך כמה שיותר.
בכל אופן אני באמת מקווה בשבילך שהיא תסלח לך כי אני באמת מרגישה איפה שהוא שאתה מצטער,
אתם חתיכת עם, בחיי,
יהיה לי אפילו יותר מובן אם היא לא תסלח לך. אני לא חברה שלך והייתי בהלם כשקראתי את מה שכתבת לחברה.
[מקווה שלא ערבבתי בין העובדות]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר