לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-11-2004, 14:16
  dark kiss dark kiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
פיגוע פגועה מאהבה- אבל שמחה שזה נגמר

לפעמים חשבתי שאני יודעת איך החים בנווים ושהם כה קלים ופשוטים וכל דבר שארצה אוכל להיות להצליח וכל דבר שאני חושקת בו יהיה שלי,

לחשוב שהדברים אמורים להגיע עם מגשי של כסף..

אבל החים אינם בנווים בשיטה כזאת הם אפילו די ממורמרים, חשבתי שאני לא אבכה ממנו, כי הדמעות לא שוות את זה אפילו לשנייה דקה ותחושה אחת של אכזבה.

זה היה אתמול היומולדת של ידיד שלי, בחיים לא חשבתי שאני כזאת בודדה בעולם הזה,

החים הורודים שאותם חשבתי שקיימים והכול יפה ומושלם הכל הינה אשליה אופטית שקימת אצל אנשים אחרים ועוד הרבה בחיים.

אז הינו ביומולדת והדבר שהכי רציתי וציפיתי שיהיה זה שהוא יבוא ויהיה איתי ישב לידי, יחבק אותי...

יהיה איתי- אוקי בתור חברה של מישהו תמיד חשבתי שחברים אמורים להיות ביחד אבל אף פעם לא היה לי חבר ושיש לי אחד כזה דבר מעולם לא הרגשתי כל כך בודדה..

אני איתו ואני מרגישה בודדה, אני מרגישה לא חשובה והכי נורא אני מרגישה אשמה...

במה אני אשמה?
מרגישה אשמה שהוא אינו אוהב אותי כאילו יש בי איזה משהו נוראי שגורם לאנשים פשוט לשנוא אותי, גורם להם להתרחק ממני, אני מרגישה כל כך חסרת חשיבות.

ויותר נורא אני מרגישה שרק אני תמיד רציתי הכל בכל הקשר הזה, להיות איתו לרצות אותו ולחשוק בו.

כואב לי יותר מכל שהוא לא אוהב אותי אחרי הכול, אחרי כל מה שעברנו ביחד כל כך הרבה זמן, לפעמים שאתה משקיע במשהו אתה מצפה לתגמול בחזרה אך הפעם זה לא קרה וזה מה שפוגע בי נורא השקעתי את כל נשמתי אהבתי בבחור אחד וכלום לא קיבלתי ממנו בתמורה ומה שקיבלתי זאת הייתה רק אשליה שהעולם ניסה לשתות בי, לתת לי להרגיש לכמה רגעים שמחה ואהובה ולקחת את כל זה ממני בתוך שנייה פחות מדקה, הכול יכול להעלם ולתת לי להרגיש כל כך נוראה.

הדבר שהכי הורג את עצמי שאני בחיים לא יכולה לתת לאותו בחור להרגיש כה אשם בכל אותם דברים שהוא עשה לי, כואב הלב להיות איתו וכואב הלב להיות בלעדיו.
והכי יפה שאותו הלב- לא נותן לי להיפרד מאותו בחור שהוא כל כך אוהב.
פעם רציתי שיהיה לי חבר, אך לא יותר
אם אני רוצה לחפש משהו זאת רק אהבה.
הכי נורא זה לחיות בשקר של עצמי כל כך הרבה זמן ולתת לזה להמשיך לזרום בחייך.
השקר שלי זה בעצם אותה תקווה שהוא אוהב אותי, ואני באמת נותנת את כל אמוני לאהבה, אך בעצם גיליתי שאותה אהבה היא רק אכזבה.
ושבאמת סלחתי לו על הכול והייתי איתו הרגשתי יותר כאב עמוק-כאילו שהוא רק גדל לי בתוך הלב.

לאחר יום אחרי האירוע וכל המחשבות...
נפרדתי מאותו חבר והכול.. וזה הדבר הכי טוב שעשיתי לעצמי
אבל קיוויתי שנישאר ידידים אבל אותו חבר לשעבר
סתם יורד עלי קורא לי מפגרת ומטומטמת חשבתי שזה בגלל שעשיתי לו משהו והכול אבל לא עשיתי לו כלום, הוא פשוט החליט שהוא לא רוצה לדבר איתי ולא רוצה שום קשר איתי אפילו לא בתור ידיד.
שאלתי אותו ומה אני אמורה להתעלם ממך כאילו לא הית קים ומעולם לא היתי חבר שלי הוא אמר לי כן.. סבבה סגרנו את זה כאילו בחים שלי לא הכרתי אותו..

רק אני באמת לא מבינה למה הוא מתנהג ככה.. זה כמו ילד קטן שפגוע ומקלל, הבעיה שהוא לא ממש יכול להיות פגוע כי שהינו חברים הוא אמר לי שהוא לא אוהב אותי..בגלל זה זאת היתה עוד סיבה שנפרדתי ממנו.
בכל מקרה הוא גם צחק על הרגשות שלי כי אמרתי לו שאני לא רוצה להיות איתו מאחר והוא לא אוהב אותי אז הוא התחיל לצחוק עלי ולהגיד לי שכל מה שחשוב לי זה מה שחושבים עלי.. מה הוא חושב עלי וזה, אני מודה שזה חשוב לי זה אמור להיות חשוב לי בתור חברה אם הוא אוהב אותי כן או לא... אם הוא רוצה אותי וכל השאר בכל הזמן שהיתי איתו אף פעם לא היה לי משוג מה הוא מרגיש כלפי רק עכשיו גילתי שהוא אף פעם לא אהב אותי אחרי שהינו תקופה ארוכה ביחד זה די חבל שהיתי איתו.
אני באמת לא מבינה למה הוא צוחק על הרגשות שלי ועל מה שאמרתי לו.. כמו זה שהוא אף פעם לא התיחס אלי הוא התחיל לחכות אותי ולהגיד לי בקול כזה של נקבה "אתה לא מתיחס אלי" וזה...

בכל מקרה אני לא מבינה את אותו ענין הרי הוא יודע שזה טוב בשבילי שנפרדנו ואני באמת לא מבינה למה הוא לא מוכן לקבל אותי בתור ידידה הרי לא עשיתי לו כלום.
ועוד אני הכי מצטערת שביקשתי ממנו סליחה כי חשבתי שפגעתי בו וניסיתי לצאת בסדר מכול הסיפור כנראה שזאת עוד היתה טעות לבקש ממנו סליחה
החים די מוזרים והאנשים הופכים אותם לחיים של אכזבה..
מזל שלא המשכתי עם כל זה וידעתי לצאת מהכול בזמן לזאת אני נוקפת לעצמי נקודה טובה על האומץ שלי לצאת מאותה מערכת יחסים.

אומנם זה ארוך אבל אתם מוזמנים לקרוא בכיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2004, 16:12
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
סיפור מרגש, וכל הכבוד על הצעד האמיץ שעשית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dark kiss שמתחילה ב "פגועה מאהבה- אבל שמחה שזה נגמר"

לא נורא פרידות הן תמיד תמיד כואבות אבל אומרים שהזמן הוא התתרופה הכי טובה תני קצת זמן וגם פצעי הפרידה יגלידו ותהיי כמו חדשה רעננה ומוכנה לעוד מערכת יחסים, זה שהחבר שלך התייחס אלייך כאל רכוש יותר מאשר כאל אדם בעל רגשות ועוד אדם בעל רגשות אליו זה בעיה שלו, מה לעשות גם כאלה אנשים יש בעולם הבעיה היא לא איתך הבעיה היא איתו את ניסית להשקיע בקשר ונתת מעצמך והרעפת את אהבתך אך מצער לראות שלא הורעפה עלייך אהבה בחזרה אני מאמין שעשית את הדבר הנכון ונראה שגם את שלמה עם ההחלטה שלך להפרד ממנו נכון אהבה גם יכולה להכאיב לא סתם נאמר המשפט we allways hurt (and hurted by) the ones we care about the most
מצטער עם האנגלית שלי טיפה חלודה שם פשוט אחרי מבחן הכל נמחק כבר מהראש
הוא לא רצה אותך בתור ידידה הפסד שלו זרקי עליו *** יש עוד המון כוכבים בשמים ויש המון גלים בים

כל שנותר לי לאחל לך זה הלוואי ותמצאי אהבת אמת מישהו שתאהבי והוא יאהב אותך חזרה,
בדרך כלל אני כותב יותר מגילות אבל אני לחוץ ללמוד למבחן בפיסיקה
שיהיה לך יום מקסים

רועי
ישן 03-11-2004, 19:04
  dark kiss dark kiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי snoopy22 שמתחילה ב "לפי סגנון הכתיבה שלך רואים"

מה שמבאס בכל הענין שבאמת לקחתי את זה לאט חשבתי שהוא אוהב אותי והכול כי היתי עם הבן אדם הזה 5 חודשים ביחד... יצאנו איזה 4 חודשים וחודש והינו חודש חברים ביחד אחרי כל הזמן שיצאנו ביחד...
ואל תשאלו אותי למה יצאנו כל כך הרבה זמן היו כל כך הרבה סיבוכים בקשר הזה
עד שהכול הלך טוב וחלק ויפה בנינו ואז התגלגלנו למאין שיחה כזה שנפלט לו כזה אני לא אוהב אותך ואף פעם לא אהבתי אותך..
אז שאלתי אותו מה הוא עשוה איתי אז הוא ענה לי
בתאכלס אני לא יודע מה אני עושה איתך...
שזה הביא לי את הסטירה כזה לפרצוף שמה שהכול היה נראה לי מושלם ויפה די קיבלתי את זה בתור אכזבה והתחלתי לחבר לי דברים 1+1 על כל המעשם שלו שהכול היה נראה כדי להיראות בפני הח'ברה די טוב והכול וזה שיש לו חברה הוסיף לאגו הנפוח שלו..
ואז אחרי שקיבלתי את ההבנה שהוא איתי מעל ומעבר הרבה זמן והוא אף פעם לא אהב אותי כל כך כאב לי עד שלא ידעתי איך להתמודד עם זה
אבל אחרי שהבנתי את הכול כמו גדולה וכמו שצריך נפרדתי ממנו הרי זה היה המעשה הכי טוב ונכון לעשות עם אנשים כאלו.

ישן 03-11-2004, 19:47
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
היי שוב אני =)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי dark kiss שמתחילה ב "מה שמבאס בכל הענין שבאמת..."

לקחתי לי הפסקה מפיסיקה אנשים תעשו לעצמכם טובה לחיים ואל תרחיבו את המקצוע הזה זה קשה רצח!!

תראי הוא סתם אהבל או בהגדרה יותר מדוייקת הוא פשוט שמוק אטום
ואם אהבת אותו והוא לא החזיר אהבה אז הוא ממש לא שווה אותך אפילו לא חלקיק ממך אהבה היא דבר נפלא היא המתנה הכי טובה שאפשר לתת למישהו ובגלל זה היא ניתנת רק לאנשים שבאמת אכפת לנו מהם אז לא נורא היית טיפה באשליה החיים לא תמיד הוגנים וחבל שתמיד דברים רעים קורים לאנשים טובים... אז שוב אל תתרגשי יותר מידי בגללו הוא לא שווה אותך קחי לך את הזמן שאת צריכה להתאושש אם בכלל וכמו שאמרתי קודם תמצאי לך מישהו ששווה אותך מישהו שיאהב אותך חזרה אין רגש יותר טוב מלאהוב מישהו\י ולהאהב על ידו\יה בחזרה את לא חייבת לבנות לך חומות גבוהות כדי לא להפגע שוב כי נכון שהן יעזרו לך אבל הן גם יחסמו אפשרויות תהיי טיפה יותר בררנית ותבדקי את השטח לפני צעדי חשובים לא יותר ותזכרי להמשיך להנות מהחיים
ושוב אני אאחל לך שתזכי למצוא אהבת אמת ולאהוב ולהאהב בחזרה

,רועי
ישן 04-11-2004, 22:17
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
וואי... קודם כל אני ממש ממש שמח שאת בסדר עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dark kiss שמתחילה ב "פגועה מאהבה- אבל שמחה שזה נגמר"

אחרי מה שקרה איתו וכל זה..
דבר שני.. הוא באמת בנאדם אטום.. הוא פשוט אטום!
בנאדם בלי לב.. בלי שכל לחשוב קצת.. ולאנשים כאלה וואי אני יכול להרוג אותם...
טוב מאוד שנפרדת ממנו.. עשית תדבר הנכון.. פעם הבאה.. קחי קצת זמן לעצמך..
תסתכלי על החיים שלך.. תראי מה איתם.. תראי איך הם.. תחשבי מה את רוצה לעשות להבא..
תראי אם הכל בסדר.. אל תזרמי עם כל דבר.. אם משהו מוזר לך תחשבי עליו קצת... אל תפחדי מכלום
ושתמיד תישאר לך תקווה שהכל יהיה בסדר בסוף.. כי דברים באמת מסתדרים בסוף.. תמידד...
ואני לא יודע אם אני צריך להגיד לך שהכל יהיה בסדר.. ולא צריך להיות עצובים... כי נראה לי שבסופו של דבר קיבלת את זה כמו שצריך... אזז אני יגיד לך כל הכבוד.. (שוב?) וו... באמת את נשמעת לי כמו בחורה לעניין... לא משהו שמוצאים כל יום... ובהצלחה בהמשך.. ופעם הבאה שאת בוחרת תבחור שלך... אזז תסתכלי טוב יותר... אל תיהיה תמימה.. לילה טוב!
ישן 05-11-2004, 12:14
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
טוב עשית

כן לפעמים האהבה מאכזבת.היא בעיקר מאכזבת כי אצל כל האחד הקשר והזוגיות נתפסים שונה.יש זוגות שהם ביחד אבל למעשה כל אחד פועל בנפרד,ישנם זוגות שעושים הכל ביחד והכל אצלהם צריך להיות בשניים,וישנם זוגות שבו חלק אחד אינו מרגיש שייך לחלק השני,וסופם להיפרד.
אין לך מה להאשים את עצמך,לפי מה שאת מספרת הרי ברור שהוא החלק הרקוב בזוגיות שלכם וכנראה אותו אדם לא יודע את טיבה של זוגיות ומה המשמעות לחיות עם מישהו ביחד.
טוב עשית שנפרדת ממנו,ואני מקווה שעכשיו אינך ידידה שלו או משהו כי לאדם כזה אין שום זכות לדעת מה קורה לך בחיים ומה את עוברת והוא צריך לפתור כמה דברים עם עצמו לפני שהוא ניגש להיות חבר של מישהי.
בכל מקרה,אל נא תתייאשי.החיים הם עליות ומורדות.יום אחד את יכולה להיות הכי מאושרת בעולם שיש לך מישהו שאוהב אותך,ואילו למחרת את יכולה להיות קצת מדוכאת על כך שעזב אותך.
לפיכך,אני בטוח שאחרי הירידה הזאת תמצאי מישהו שיעריך את כל ההשקעה שאת משקיעה ואף יחזיר לך בחזרה.
בתקווה לטוב
פוגה
ישן 05-11-2004, 12:14
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
טוב עשית

כן לפעמים האהבה מאכזבת.היא בעיקר מאכזבת כי אצל כל האחד הקשר והזוגיות נתפסים שונה.יש זוגות שהם ביחד אבל למעשה כל אחד פועל בנפרד,ישנם זוגות שעושים הכל ביחד והכל אצלהם צריך להיות בשניים,וישנם זוגות שבו חלק אחד אינו מרגיש שייך לחלק השני,וסופם להיפרד.
אין לך מה להאשים את עצמך,לפי מה שאת מספרת הרי ברור שהוא החלק הרקוב בזוגיות שלכם וכנראה אותו אדם לא יודע את טיבה של זוגיות ומה המשמעות לחיות עם מישהו ביחד.
טוב עשית שנפרדת ממנו,ואני מקווה שעכשיו אינך ידידה שלו או משהו כי לאדם כזה אין שום זכות לדעת מה קורה לך בחיים ומה את עוברת והוא צריך לפתור כמה דברים עם עצמו לפני שהוא ניגש להיות חבר של מישהי.
בכל מקרה,אל נא תתייאשי.החיים הם עליות ומורדות.יום אחד את יכולה להיות הכי מאושרת בעולם שיש לך מישהו שאוהב אותך,ואילו למחרת את יכולה להיות קצת מדוכאת על כך שעזב אותך.
לפיכך,אני בטוח שאחרי הירידה הזאת תמצאי מישהו שיעריך את כל ההשקעה שאת משקיעה ואף יחזיר לך בחזרה.
בתקווה לטוב
דציבל
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר