לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2007, 16:08
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "הוא לא מוציא אלבומים בשבילי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
הוא עושה את זה גם בשבילו. אומנות זה משהו שגם היוצר וגם הקהל נהנים ממנה.

ומבחינתך אין צורך לשלם לו על העבודה שלו?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
וכשאני מוריד, אני לא אומר לו ללכת להזדיין, בלב אני סוגד לו, אני עובר על חוקי מדינת ישראל אבל אני לא גונב שום דבר.

אני לא מבין איך זה שאתה לא גונב שומדבר? תסביר לי בבקשה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
אם תשווה את זה לאומנות אחרת, זה כמו שתגבה כסף על להסתכל על פסל או על תמונה.

מממ.. שאתה הולך למוזיאון..אתה לא משלם להכינס? הטענה שהבאת היא טענה מאוד הזויה, הרי משלמים לאומן לעשות את הפסל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי opie
אתה סתם ממורמר שאתה משלם מלא כסף על דיסקים כשיש מלא חארות באינטרנט שבשתי דקות משיגים את המוזיקה, בלי ללכת לחנות דיסקים ובלי להוציא אגורה.

אני ממומר?? אני מאוד גאה באוסף הדיסקים שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2007, 16:44
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "קודם כל, לא על כל אמנות..."

ציטוט:
קודם כל, לא על כל אמנות משלמים. לכן את הזכות לראות אמנות מקבלים... ואם לא מקבלים, אז בתכלס לא הרבה ידרשו לקבל, ומי שיפסיד יותר הוא האמן ולא הציבור שיכול לפנות למקום אחר.

נכון

ציטוט:
ובקשר לשורה השניה, בוא נשים את זה ככה... רוב בני הנוער לא קונים דיסקים, הם מורידים אותם. עכשיו בוא נניח שאחד מאותם בני נוער הצליח להרכיב להקה מוצלחת, התעשר וכו. למה שזה יגרום לו להפסיק להוריד בנוחות בביתו, כמו שהוא רגיל? רק כי גם הוא רוצה שאנשים יקנו את הדיסקים שלו במקום שיורידו אותם? זה נחמד לחשוב ככה, אבל זה נאיבי. לאנשים פשוט לא אכפת.

את מתכוונת רוב "בני הנוער בישראל" כן? כי רק שתהיי בעניינים ישראל היא בין המקומות הראשונים בעולם(!) לגבי מספר האנשים של הארץ לעומת כמה שאנים מורידים. בחו"ל תאמיני לי שקונים שמה מוסיקה לא כל דיסק אבל הרבה הרבה הרבה יותר מפה. בדוק. (אני משמה אני יודע )

ובן אדם שמקים להקה ואז מקבל כסף ואומ ר לעצמו "למה שאני א'קנה אלבומים" הוא בן אדם טיפש.
זה לא נאיבי זה כמו שאת תעבדי ולא תקבלי משכורות.
ישן 11-10-2007, 16:19
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי h&o שמתחילה ב "תראה אני מבין אותך אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי h&o
יש לי בעיה שאחרי הכל הדיסקים בארץ יקרים נורא תחשוב על זה ככה אם יש לי 120 GB של מוזיקה
מתוכם דיסקוגרפיות שלמות תחשוב כמה זה היה אמור לעלות ויש אנשים עם הרבה יותר
ועוד בעיה אורך חיים של דיסק הוא בסביבות ה10 שנים פחות או יותר אח"כ הם מתפוררים בכונן {ראיתי את זה קורה} ולגבות את הכל חוץ מכאב ראש יש בעיה של האורך חיים של הקידוד יש סיכוי גדול שהקידוד שמקובל היום לא יתמך יותר בנגנים בעוד כמה שנים

אני מסכים שבארץ המצב על הפנים מבחינת כמה כסף צריך לשלם לגבי אלבומים.
יש לך דיסקוגרופיות שלמות של אמן ואין לך אפילו דיסק אחד מקורי שלו?? וואו .

10 שנים חיים של דיסק? ממתי ולמה? אם אתה שומר עליו כמו שצריך ממש לא וחוצמזה תראה מה מצאתי (בגלל שהיה לי קשה להאמין שזה רק 10 שנים)
ציטוט:
  • CD-ROMs are estimated to last anywhere from 30 to 200 years.
  • CD-Rs, before they are recorded, have an estimated shelf life of five to ten years.
  • CD-Rs, after recording, are estimated to last between 70 and 200 years.
  • CD-RWs are expected to last at least 30 years.

70 עד 200 שנה!!!!! תאמין לי אם תקנה אותם עכשיו.. זה יהיה טוב לנכדים שלך!! לפי שאתה אומר משהו תן ביסוס ל-מה שאתה אומר, דרך אגב זה מהאתר הזה.

דיסק מתפורר בכונן? תקרא את הכתבה הזאת ותבין למה זה קורה.
או במילים אחרות הדיסק נכשל להחזיק את כל החלקים לשו ביחד בכוננים מעל מהירות קריאה של x48 דיסקים מתפוצצים שהם מגיעים למצב כזה שהם מסתובבים ב23,000 סל"ד בתוך הכונן.
או מבילים אחרות, דיסקים באיכות גרועה קרוב לוודאי יתפוררו, ודיסקים באיכות טובה (כמו אלא שקונים) לא..

קידוד מקובל לא יתמוך בעוד כמה שנים? איזה שטויות, וחוצמזה במקרה הכי גרוע בכל זאת תצטרך להמר את המוסיקה שלך לקידוד החדש, אז עוד דיסק עוד שתיים, לא נראה לי שאם תרצה זה יהיה בעיה בשבילך.
ישן 14-10-2007, 21:50
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "ראה, אומרים כי מספיקה דוגמא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
ראה, אומרים כי מספיקה דוגמא נגדית כדי להפריך.

אל תבין לא נכון, אני מסכים בהחלט עם רוב מה שרשמת, מה גם שאני תומך באמנים בצורה זו או אחרת על ידי רכישת דיסקים מקוריים.
רק ציינתי, כי הדיסקים _אינם_ מחזיקים כל כך הרבה זמן.
אין כאן משום הצדקה או סיבה למה לא לקנות, רק להעמיד דברים על דיוקם.

אין צורך להתגונן, כמובן שזו לא אשמתך, וגם לא כוונתי לתקוף, רק לחלוק מקרה אישי, עגום משהו.

דיסקים תוצאת ישראל ה לא דגומא טובה.

אני לא יודע, לאמא שלי יש דיסקים מלפני שנולדתי ואני שומע בהם מצויןאז אני לא איך אתם שומרים על הדיסקים שלכם.

אני לא מתגנון, פשוט מניסיון שלי דיסקםי לא נהרסים וגם הבאתי איתי מחקר שמוכי חאת מה שאני אומר.
ישן 11-10-2007, 18:52
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
ראשית כל, אני בת.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי m=t שמתחילה ב "יותר חרא"

שנית כל...
מה הקשר ממוסחרים? מאיפה באות השטויות שאתה אומר לעזאזל? מסחור זה כשהאמן מחפש איך להרוויח כסף אבל לא רק מזה שהוא עושה את העבודה שלו, אלא חותם על עסקאות לפרסם חברות, מתחיל למכור מוצרים שלו (מצעים, בובות) וכו'. קיצר... להרוויח כסף על דברים שסובבים סביבו, אבל לא שייכים ממש למה שהוא עושה (לא בדיוק, אבל אני לא יודעת איך לנסח יותר טוב). זה מסחור, ומי אמר שזה רע דבר ראשון? אם אדם רוצה להרוויח כסף, והדרך שאתה עושה את זה לא פוגעת באף אחד... מה זה מפריע לך? למה סתם להיות נגד זה? ראיתם יותר מדי ארתור.
עכשיו, זה שאמנים הם נגד הורדות מוסיקה מהרשת לא הופך אותם לממוסחרים, כי בתכלס כל מה שהם רוצים זה שתשלם להם על העבודה שהם עשו, אם אתה עושה בה שימוש. וזאת זכותו של כל אדם.

ישן 15-10-2007, 11:30
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אוקיי עכשיו הרסת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אני לא יודעת מה המוסיקה שיש כיום באמטיוי הורסת... יש המון אמנים שם שיש לי הרבה הערכה בשבילם, וסתם לשפוט זה מיותר.
אבל בוא לא נכנס לזה.

ואיך העובדה שמישהו רוצה כסף על העבודה שהוא עושה, קשורה להתמסחרות... זה לא משנה מאיזו סיבה הוא עושה את זה. לא קשור לדעתי, או שלא הבנתי מה באת לומר.

אין בעייה בלהעריך אמנים ממוסחרים... רוב האנשים בעולם שומעים את המוזיקה הזו.
והעובדה שמישהו עושה אמנות בשביל כסף אומרת הכול על העובדה שהוא ממוסחר, כי אז הוא יוצר את מה שהוא מאמין שיתפוס הכי חזק באמטיוי. ברגע שיש השפעה של גורם כזה או אחר על המוזיקה זה מסחור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:26

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר