לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2007, 14:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בוא תחשוב על זה ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeVeRCLeaR שמתחילה ב "סולחים או לא?"

מי יסבול בזה שאתה לא תסלח שניכם כי כמו שאתה אומר הקשר ישתנה וכבר לא יהיה אותו קשר חם ואוהב
ואתה לא תרגיש מספיק בטוח לשתף אותה ומן הסתם הריחוק שלך יגרום לה להתרחק ולהפסיק לשתף אותך ואז מחברים טובים וידיד נפש תהפכו לידידים או סתם מישהו שאתה מכיר במקרה היותר גרוע

ואז את מי הענשת אולי אותה אבל בעיקר את עצמך על זה שהיתה לך ידידה מאוד טובה והרחקת אותה
אם זה משהו חד פעמי שווה להחליק את זה בייחוד אם היה לכם שיחה היא התנצלה וניקיתם את האוירה ופתחתם דף חדש ואם לא אז אני ממליץ לעשות עוד שיחה לניקוי האוירה ולפתוח דף חדש
אך אם זה משהו שיהפוך לנורמה המריבות הצעקות והקללות אז אני חושב שלבד תבין שזה כבר לא זה

להצמד ולהצדיק את אי הסליחה שלך במזל שלך זה מיותר ולא יתן לך כלום והרי מזלות זה משהו שמשקף אותנו לפעמים אבל לא טבוע בנו
ונכון שאני עקשן כמו המזל שלי שור אבל גם אני יודע מתי צריך לוותר ועל מה, תמיד חשוב לראות את המחיר הכולל ולראות איפה אתה מרויח ואיפה אתה מפסיד בסופו של דבר

מקווה שתחזרו למה שהייתם ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 16:39
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeVeRCLeaR שמתחילה ב "סולחים או לא?"

אני דיי בדעה שלך, ברור שאתה רוצה לסלוח, הרי כל כך כיף לכם ביחד, ואתם כל כך נהנים, אבל השאלה היא אם אתה מסוגל
ולא מסוגל מבחינת להחליט אני סולח אז אני סולח, אני אתן לך דוגמא אישית, יצא לי פעם קטע מסריח עם ידידה, שהיא עשתה, אחרי כמה ימים שלא דיברנו היא התקשרה ודיברנו והחלטתי לסלוח, אבל הקטע הוא שכל פעם שאני יושב איתה או בא לספר משהו אני נזכר במה שקרה, וזה דיי מבאס, אז השאלה היא אם אתה מסוגל, כי אם לא אתה יכול לסלוח, יהיה לכם כיף, אבל זה תמיד יעיק.

וסתם ציטוט של חז"ל :"חיים ומוות ביד הלשון".

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר