לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2007, 21:57
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה יש גם אפשרות לגישה אחרת:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "איך להתחיל איתו?!"

אחד הדברים שמפתיעים בני אדם זה שלא עושים את הדברים הצפויים.
בכל מקום, תמיד מתעניינים בצורה זו או אחרת בחיי האהבה של הצד השני, ולא חשוב מה מצבו האישי של המתעניין מבחינת זוגיות.
את יכולה לנסות להתקרב אליו בדרכים שלך, אבל את תהיי הכי מסקרנת כי את לא תשאלי את השאלה הכי הכי צפוייה בשום גירסה: האם יש לך חברה?
ככל שתתקרבי יותר, כך השאלה הזו יותר מתבקשת, ואם לא תתני לו אותה, אז זה כמו שסופר יוצר מתח בסיפור. הוא אוטומטית יסתקרן - נו, מתי כבר תשאלי? מה פתאום את לא שואלת? מרוב שזה יסקרן אותו הוא גם יישאר יותר.
בסוף הוא זה שישאל אותך: למה את לא שואלת אותי אם יש לי חברה?" או שהוא בסוף יגיד לך לבד, בלי שתוציאי הגה מהפה.

דבר שני אני אתן לך עוד שיטה שלי: (זו פשוט השיטה היחידה שאני מצליחה להוציא מתוכי).
השיטה שלי היא להתקרב דרך הומור. ואם אני רוצה קצת יותר ממנו, אני מכניסה את זה לתוך ההומור כאילו בצחוק.

דבר שלישי: תתפלאי, אבל גברים לא מחפשים אך ורק יופי. גברים הם גם חכמים, וגם הם מחפשים מערך שלם של בחורה. יופי אמנם מושך את העין, אבל זה לא מספיק אם אין משהו בפנים. מצד שני, אם בכל זאת יש משהו בפנים, יש סיכוי להסתדר נפלא גם בלי יותר מידי יופי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2007, 23:25
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "יש גם אפשרות לגישה אחרת:"

ציטוט:
גברים הם גם חכמים

קצת נדיר לשמוע את זה מפי אישה...

ובחיזוק לדבר השלישי שרשמת

ציטוט:

יופי אמנם מושך את העין, אבל זה לא מספיק אם אין משהו בפנים. מצד שני, אם בכל זאת יש משהו בפנים, יש סיכוי להסתדר נפלא גם בלי יותר מידי יופי.

לגברים אין בדיוק את הסכמה שכתבת.
סדר העדיפויות הולך ככה:

1. יופי מינימלי - שהבחורה לא תיראה רע, לא שמנה מדי,לא שלד, וככל שהיא יותר יפה זה בונוס
2. אופי מינימלי - לא סנובית, לא כבדה, בחורה קלילה שזורמת.
3. אופי עמוק - נאמנות לבן הזוג, שכל, תכונות והרגלים, חינוך מהבית וכו'...

לצערי סדר העדיפויות לרוב מתהפך, אבל תמיד יש יוצאי דופן

למשל השריטה שלי היא בנות חכמות.. ככה שאיפור בעיניים עושה עלי הרבה פחות רושם מאשר פסיכומטרי גבוה
ישן 13-10-2007, 02:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
דימוי עצמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "איך להתחיל איתו?!"

הבעיה העיקרית לדעתי אצלך זה דימוי עצמי נמוך, אם את מראש אומרת שאין סיוכי שהוא ירצה אותך או למה שירצה אותי אז נשאלת השאלה למה באמת?
האם נראה לך שסוכן מכירות שיבוא ללקוחות ויגיד להם נכון שאתם לא רוצים לקנות את המצור שלי גם יצליח למכור את המוצר שלו?

אם את חושבת שבזה שתחחילי איתו הוא יתפוס תחת אז את בבעיה כי או שהוא באמת יתפוס תחת ואז לא שווה להיות איתו או שהוא לא יתפוס תחת אבל רק מהמחשבה של זה את לא תעשי כלום ואז ההפסד שלך ולכן תתעלמי מהרעיון שאולי הוא יתפוס ופשוט תגשי ותדברי איתו בהתחלה היי מה נשמע (והכי חשוב להראות נוכחות לא להתבייש כי אחרת אם את אומרת היי שקט או מתביישת להסתכל עליו הוא יגיד היי וימשיך) ולאחר ההיי תתחילו יותר לדבר ואולי גם לשאול שאלות ומפה זה יתפתח כבר
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר