לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2007, 15:19
  misho16 misho16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
החיים שלי כאלה דפוקים

נתחיל בזה שאני ילד בן 16 וחצי שלא יוצא ביום שישי כי ההורים דתיים אבל אני עצמי בבית ספר חילוני ויש לי חברים חילוניים,ככה שבשישי שבת אני נמצא בלי שרציתי בבית כנסת והבילוי שלי בשבת זה לקרוא עיתון.
אין לי כוח לכיתה היבשה שאני נמצא בה,אין צחוקים אין כלום פשוט לומדים נטו וזה מדכא..
עד לפני כמה שנים הייתי במרכז העניינים (בכיתה ו') שאז עוד יכלתי לצאת למסיבות כיתה וכל השטויות האלה ומאז לא יכולתי לצאת יותר ביום שישי ואיבדתי את המקום שלי שם.. החברים עדיין חברים,אבל לא כמו אז..,פשוט ניתקתי קשר עם כולם ורוב הזמן ישבתי בבית שלפעמים עדיין באים חברים לקרוא לי..
גיליתי את הפנים האמיתיות של חלק מהחברים שלי, שהפסקתי להיות במרכז העניינים ניתקו קשר ורק אומרים לך שלום צבוע כזה..
ואני מאוהב בילדה בשיכבה שלא שמה עליי ואין לי דיבור איתה..
אני כל היום בבית,לפעמים באים לקרוא לי ואני הולך אבל לא יותר מזה..,פשוט הגעתי למצב שהתרגלתי לשבת בבית ולא לצאת..
ובגלל זה גם אך פעם לא הייתה לי חברה,למרות שהיו לא קצת בנות שרצו,לא יכולתי כי מה אני יעשה איתן ביום שישי ישחק דמקה?!
ההורים והאחים משגעים אותי והפכתי לבן אדם עצבני ומדוכא...
ההורים מנסים לכפות עליי חיים שאני לא רוצה,ואני כל הזמן חושב על לעזוב את הבית אחרי הצבא לעבור לגור במקום אחר ולהתחיל חיים חדשים ולעשות מה ש-א-נ-י רוצה ולא מה שההורים שלי רוצים..
המשפחה כל הזמן מדברת עליי מאחורי הגב ולפעמים אני שומע על שיחות שלהם בסתר מדברים על מה שאמרתי היום ומה שאמרתי שאני יעשה מחר..

אם כבר הגעת עד לפה,תגיד/י מה דעתך..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2007, 15:33
  משתמשת נקבה ahuva_edri ahuva_edri אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "החיים שלי כאלה דפוקים"

כשהדת נובעת מכפייה זה באמת בעייתי \:
אבל בכל מקרה, אני יכולה לתת לך לדוגמא את עצמי, אני שומרת שבת וגם לא יוצאת ביום שישי.

היציאה ביום שישי זה לא מה שאמור להפוך אותך ל"מרכז העיניינים". יש מספיק ימים אחרים בשבוע בשביל זה.
סה"כ יום שישי או לא יום שישי, היציאות הן אותן יציאות חוץ מהעובדה שבימי שישי דבוקים לך לתחת עוד 70 חבר'ה.

אם החברים החליטו לנתק איתך קשר בגלל שאתה לא יוצא בימי שישי, אז עדיף לך. מה אתה צריך חברים כאלו.
חוץ מזה, לשבת עם החבר'ה בבית בימי שישי יכול להיות שינוי מרענן גם בשבילם. לא הכל מסתכם בפאבים ובמסיבות.

אני לא רוצה לשפוט, אבל לדעתי אתה נתפס ביום שישי כדי לתרץ את המצב שאתה נמצא בו.
אל תתן ליום שישי להרוס לך את כל היציאות בשבוע וקח לעצמך אתגר לחזור להיות "מרכז העיניים" מתוך המצב שאתה נמצא בו כרגע .
תרגיש טוב...

נערך לאחרונה ע"י ahuva_edri בתאריך 12-10-2007 בשעה 15:41.
ישן 13-10-2007, 14:06
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "החיים שלי כאלה דפוקים"

אני גר בירושלים ואני יוצא הרבה בלילות שישי
אבל הזדמן לי לצאת ביום חמישי למרכז העיר והיו שם כלכך הרבה יותר אנשים שזה ממש הדהים אותי
יש גם הרבה יותר חנויות פתוחות אז יש יותר מה לעשות
תנסה לצאת ביום חמישי או כל יום אחר בשבוע ואני חושב שתופתע לדעת שליל שישי זה לא הלילה היחידי בו אנשים יוצאים להנות
ולגבי זה שאתה לא בקשר כלכך טוב עם חברים שלך כי אתה לא יוצא: תיפגש איתם אחרי בצפר או בזמן אחר אתה לא חייב להיות איתם רק כשהם יוצאים לעיר או משו כזה

אה ולגבי המשפחה: אני בטוח שאם תנהל שיחה רצינית עם ההורים שלך על העניין הזה אז זה יעזור המון

ותעדכן מה קורה איתך בהמשך!

נערך לאחרונה ע"י HaMazeket בתאריך 13-10-2007 בשעה 14:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר