לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2007, 11:50
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
הקשר לא בריא בשבילך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronny1982 שמתחילה ב "חברה לא נמשכת"

תשמע , אתה מאוד אוהב את הבחורה אבל הקשר לא יהיה בריא בשבילך ,
אני מבין ,אתה הכי רוצה בעולם להשאר בסביבתה , לחבק אותה,לנשק אותה , ואתה מוכן לוותר על הרבה דברים בשביל להמשיך לעשות את זה ,
אבל משיכה היא דבר הכרחי , קורה שהיא מינימלית ומתפתחת ,אבל אם אתה כבר חודשיים ביחד וזה לא קורה, זה כנראה גם לא יצוץ אף פעם .

מעכשיו והלאה שאתה יודע שהיא לא נמשכת אליך , זה לא יהיה אותו דבר גם מבחינתך , והיא כבר די אמרה לך שזה לא זה בשבילה ,
בסופו של דבר אתם כן תפרדו , בשבילך עדיף שזה יקרה עכשיו כי עם הזמן אתה רק תהיה עוד יותר קשור אליה מה שיעשה את "המלאכה" הרבה יותר קשה.

אז תפנים שזה לא בריא בשבילך , תאמין לי זאת לא החלטה הכי קלה .. אבל יש מצבים שאתה חייב לעמוד שלך , ולהיות חזק יותר מהרגשות שלך מה שאומר שאתה צריך לעשות את ההחלטה הקשה מבחינה רגשית ,
אבל הנכונה ביותר בשבילך .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 18:24
  omer11basketball omer11basketball אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronny1982 שמתחילה ב "חברה לא נמשכת"

אני דווקא חושב אחרת מהחבר'ה כאן.
קודם כל, בעיני, האהבה היא הכי חשובה. אני גם לא יודע כמה, נניח, זוגות נשואים שהגיעו לגיל 50 בדיוק נמשכים אחד אל השני...
אם היא מסוגלת להתמודד עם זה שאתה לא מושך אותה, אני לא חושב שאתה צריך להיות מוטרד מזה יותר מדי. אני חושב, וזה קל לומר וקשה לעשות, אבל להערכתי אני מצידי הייתי מסכים, לא נעים לומר, שהיא תקיים יחסי מין מהצד אפילו, אם זה מה שיספק אותה, לפחות כל עוד הסיפוק המיני שלי הוא בסדר. בשורה התחתונה, ולמרות שההורמונים המשתוללים שלנו אולי מקשים עלינו להבין את זה בקלות, סקס זה דבר משני במערכת יחסים.

צריך לציין גם, שהיא היתה מספיק כנה בשביל לומר לך את האמת, ושלמרות הכל היא לא נפרדה ממך. אולי היא באמת אוהבת אותך גם ומוכנה לשאת את הסיפור.

בעיני, תשאר איתה. ייתכן שעם הזמן היא תתחיל להמשך אליך, ייתכן שאם הזמן זה לא ממש ישנה לכם, ייתכן שעם הזמן תבינו שהאהבה שלכם היא מעל הכל במערכת היחסים הזו. ייתכן גם שתחליטו להפרד, אבל לפחות תדעו שניסיתם וזה לא הצליח. אין סיבה שתפרק איתה את הקשר עכשיו, ובעיני אין גם סיבה שתחשוב על כל הקטע של המשיכה יותר מדי. תראו איך זה מתפתח לאורך הזמן ואז תחליטו מה אתם עושים - בין אם יש ביניכם משיכה ובין אם לא.
ישן 16-10-2007, 18:40
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי omer11basketball שמתחילה ב "אני דווקא חושב אחרת מהחבר'ה..."

אוי ואבוי לי. בחיים לא נתקלתי בכזאת דעה.
"הייתי מסכים, לא נעים לומר, שהיא תקיים יחסי מין מהצד אפילו"?! מה? אז אתה אומר שסקס הוא דבר משני במערכת יחסים. גם נאמנות? אני לא מבינה אותך. אתה תרגיש בנוח עם זה שגבר אחר נוגע בחברה שלך? איך האהבה שלך מתבטאת, אם כך? איך האהבה שלה אליך מתבטאת?
"היא היתה מספיק כנה בשביל לומר לך את האמת, ושלמרות הכל היא לא נפרדה ממך". כנה... אני רואה את זה יותר בכיוון של רמז ל"בוא נשאר ידידים, כי כיף לי לדבר איתך ולהיות איתך, אבל אני לא רואה את עצמי איתך במיטה ולמרות זאת אין לי אומץ להפרד ממך". פשוט לא אומרים דבר כזה לבן זוג במערכת יחסים רומנטית.
יש לך גישה של סמרטוט. זה לא אהבה מה שאתה מתאר. כשהבחורה הולכת עם אחרים, בהסכמתך, וכשאתה אומר "תודה על הכנות" כשהיא אומרת שהיא לא רוצה אותך... זה פשוט לא הדדי, ואהבה אמורה להיות הדדית.
אז היא תשתין עליך, ואתה תגיד תודה על החימום? רק בגלל הרצסיביות הזאת לא הייתי נמשכת אליך.

אה, ולמי שפתח את האשכול... אין לך מה לחפש איתה. לפי דעתי... אם היא לא רוצה, תמצא מישהי אחרת. חבל בכוח.

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 16-10-2007 בשעה 18:42.
ישן 18-10-2007, 13:37
  omer11basketball omer11basketball אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "אוי ואבוי לי. בחיים לא נתקלתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מירי
אוי ואבוי לי. בחיים לא נתקלתי בכזאת דעה.
"הייתי מסכים, לא נעים לומר, שהיא תקיים יחסי מין מהצד אפילו"?! מה? אז אתה אומר שסקס הוא דבר משני במערכת יחסים. גם נאמנות? אני לא מבינה אותך. אתה תרגיש בנוח עם זה שגבר אחר נוגע בחברה שלך? איך האהבה שלך מתבטאת, אם כך? איך האהבה שלה אליך מתבטאת?
"היא היתה מספיק כנה בשביל לומר לך את האמת, ושלמרות הכל היא לא נפרדה ממך". כנה... אני רואה את זה יותר בכיוון של רמז ל"בוא נשאר ידידים, כי כיף לי לדבר איתך ולהיות איתך, אבל אני לא רואה את עצמי איתך במיטה ולמרות זאת אין לי אומץ להפרד ממך". פשוט לא אומרים דבר כזה לבן זוג במערכת יחסים רומנטית.
יש לך גישה של סמרטוט. זה לא אהבה מה שאתה מתאר. כשהבחורה הולכת עם אחרים, בהסכמתך, וכשאתה אומר "תודה על הכנות" כשהיא אומרת שהיא לא רוצה אותך... זה פשוט לא הדדי, ואהבה אמורה להיות הדדית.
אז היא תשתין עליך, ואתה תגיד תודה על החימום? רק בגלל הרצסיביות הזאת לא הייתי נמשכת אליך.

אה, ולמי שפתח את האשכול... אין לך מה לחפש איתה. לפי דעתי... אם היא לא רוצה, תמצא מישהי אחרת. חבל בכוח.

מירי, את חוזרת ואומרת את המילה "אהבה" כאילו "אהבה" ו"סקס" הם מילים נרדפות. ואני מסביר לך: לא! סקס, את האמת, לא קשור בכלל לאהבה. סקס יכול להיות טוב בין אם אוהבים אחד את השני ובין אם לא. אהבה זה משהו אחר. לכן אני אומר, שאם יש ביניהם אהבה אמיתית, אבל מפריע להם העניין של הסיפוק המיני - אפשר להתגבר על זה. מכיוון שאהבה וסקס הם דברים שונים, אפשר לתת לה לקיים יחסי מין מזדמנים עם אחרים. אני יודע שזה נשמע קצת מטורף - אבל אהבה זה דבר מטורף.

הכל תלוי בגישה. אם מבחינתך אהבה=סקס, אז אי אפשר שאחד/שניים מבני הזוג יקיים יחסי מין עם אחרים. אבל אם אהבה וסקס הם מבחינתכם דברים שאפשר לחבר, אבל אפשר גם להפריד - אז אפשר שבני הזוג יקיימו גם יחסי מין עם אנשים אחרים. יחסי מין זה כלום, זה לא אומר שום דבר, ואם כל אחד מבני הזוג יודע מה האחר עושה, אין כאן בעיה של חוסר נאמנות. אהבה, לעומת זאת, זה הרבה - ולא צריך לוותר עליה רק בגלל בעיה במשיכה בין שני האנשים. זה מגוחך לעשות את זה.
ישן 18-10-2007, 19:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי omer11basketball שמתחילה ב "[QUOTE=מירי]אוי ואבוי לי...."

אבל היא לא אומרת את זה.

הכוונה היא שהחברה לא נמשכת אליו, אין לה את הרצון להיות איתו. אם אין את המשיכה הזאת, הרצון הזה להיות איתו, מערכת היחסים לא שלמה.

ובכלל, קיום יחסי מין עם מישהו שהוא לא החבר שלך? לא יודעת, לי זה נראה שגוי. אני אמנם עוד לא הייתי במערכת יחסים וכל מה שנלווה לזה ואני מניחה שחבר שלי יצטרך לחכות עד שאני אהיה בשלה בשביל דברים כאלו. זה בהחלט מובן אם היחסים המיניים עדיין דוחים אותה והיא לא מוכנה, אבל אם היא כן מוכנה ליחסים מיניים, רק לא עם מי שאמור להיות חבר שלה והיא גם בכלל לא נמשכת אליו, אז מה שווה החברות הזאת? להחזיק ידיים?

אולי יחסי מין זה לא הדבר המרכזי במערכת היחסים. אבל משיכה כן.

ישן 19-10-2007, 10:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני חושבת שמה שאמרת זה דבר מאוד חכם
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי omer11basketball שמתחילה ב "[QUOTE=מירי]אוי ואבוי לי...."

אבל הנוסחה לא גורפת. אני הייתי מסכמת את זה בנוסחה קצת אחרת: בכל שלב בחיים יש דברים אחרים שחשובים יותר מהאחרים בקשר זוגי. אישה שהיא אם חד הורית ומחפשת קשר זוגי, ייתכן שהפעם תבחר שמישהו שיהיה האבא הכי טוב לילד שלה, ולא בהכרח אותו אחד שיספק אותה במיטה או אפילו באהבה.
לגבי העיניין של סיפוק האישה מחוץ לקשר אם בן זוגה לא מספק אותה, וזאת בידיעת בן זוגה, אני חושבת שזו ממש גדלות נפש לקבל שלבת הזוג יהיו יחסי מין עם אחרים, הרבה יותר מספקים, ובכל זאת להרגיש אהבה כלפיה וגם ביטחון עצמי וכוח פנימי. טוב, אבל זו שאלה של אישיות, של מוסר, של נאמנות.
בעצם, זה לא שונה מביגמיה. במקרה של קיום ביגמיה הנשים מקבלות על עצמן בכוח בנות זוג נוספות של אישן, ולהן אין ברירה. אז למה לא הפוך?
דרך אגב, הצורה שהצעת לפתור את בעיית המשיכה המינית היא לא כל כך מטורפת כפי שזה נשמע. ממש במקרה קראתי שלשום בעיתון (מוסף זמנים מודרניים של ידיעות אחרונות) שיש נשים שיש להן בעיות תיפקוד במיטה, וגם כאבי חדירה, ו-99% מהן הצליחו להגיע לפתרון הבעייה דווקא עם סרוגייטים, ולא עם בני זוגם. ההפנייה נעשתה ע"י סקסולוגים מורשים, והסרוגייטים מוסמכים, אז ברור שהסקסולוג צריך גם לפתור את בעיית באיש הנוסף שהוא זה שמספק את האישה ולא בן זוגה. (אה, דרך אגב, הטיפול הזה לא זמין עבור כל זוג. רשום שם שזה עולה 1380 ש"ח לפגישה (!!!))
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר