לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2008, 20:41
  g2005 g2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "CD"

שלום
VL
הCD הוא לא היה מובנה SP2 הוא היה רגיל בלי שום סרויס פק לא אחד ולא 2

לגבי הגירסה של NLITE אני לא יודע , איך אני בודק , אני זוכר שהורדתי אותו מהקישור שהיה עם המדריך , אבל אשמח אם תגיד לי אולי יש גירסה מתקדמת וטובה יותר שאני צריך
רשום גירסה 1.4

אני הטמעתי את SP2 בעזרת NLITE התוכנה והטמעתי גם עידכונים קריטים את התיקיה CRITIAL UPDATE ברובה , ועידכנתי גם אחר כך באתר מה חסר ויצרתי דיסק XP עם SP2

בתוכנה NLITE לא נגעתי בהגדרות רק סימנתי לו שאני רוצה לשלב סרויס פק ולשלב עידכונים וליצור דיסק BOOTABLE זהו ,
ההודעה היא שה SYSPREP עולה אז בהמשך הוא נותן הודעה על קובץ שחסר c_20127.nls
והוא אומר שהוא נמצא בCD WIN I386 ושאני יטען אותו משם ועוד קובץ אחד ץ האמת גם הוא נותן לדלג עליהם אני לא יודע מה המשמעות שלהם
עשיתי כבר פעם IMAGE מאותו CD אבל לא מובנה SP2 , את הSP2 התקנתי אחרי שהתקנתי רגיל ורק אז הכנתי SYSPREP ולא היה בעיות

נערך לאחרונה ע"י g2005 בתאריך 17-02-2008 בשעה 20:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2008, 20:46
  g2005 g2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "גירסה 1.4.1 היא האחרונה, אבל..."

שלום
הבעיה היא כאשר הטמעתי SP2 ועידכונים עם NLITE וביצעתי SYSPREP אז בעליה הראשונה הודיע לי שחסר קבצים כמו c_20127.nls שאני יטען אותו מה cd win i386
בכל מקרה עשיתי חיפוש בגוגל על הקובץ הזה וראיתישמדברים שם בפורום על איזה שהיא בעיה שבאמת קשורה ל SYSPREP http://www.google.co.il/search?hl=i...%91-Google&meta=

מדברים שם על nlite
http://www.msfn.org/board/c-20127nl...rep-t37573.html
עשיתי ניסוי והטמעתי את SP2 בלי NLITE עם פקודה וגם לא את SP2 שהורדתי מהאתר אלה SP2 שהיה לי שזה נראה לי אותו דבר ,
פשוט אני לא יודע אם אני עובד עם NLITE הנכון אולי הוא הבעיהשלי
שאלה לי אליך חשובה , נגיד שאני רוצה להטמיע עידכונים של XP רק עידכונים כי את SP2 הטמעתי בצורה ידנית עם פקודה , האם אני יכול עם NLITE האם זה אפשרי עם כל גירסה של NLITE לא משנה עם זה RC או RC1 כי אני לא מבין בזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר