לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2007, 08:10
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
שערוריית השיפוט של מונדיאל 2002

כשצפיתי באותו מונדיאל, לא יכותי להשתחרר מהתחושה שפיפ"א העבירה הוראה ברורה לשופטים- תפעלו למען הקבוצות החלשות, בעיקר המאחרות (יפן ודרום-קוריאה). אני לא יודע אם זה היה בשביל פרומוטשיין עצמי- להראות איזה משחק מפתיע ונהדר הוא הכדורגל, או בשביל לקדם את הפופולריות (והמרצ'נדייזינג!) של המשחק באסיה. אבל התחושה הצורמת ליוותה אותי במשך ארבע שנים, עד שקאנאברו הניף את הגביע בגרמניה. לא שהשיפוט ב-2006 היה טוב במיוחד- אבל לא הייתה הרגשה שהוא מוטה, כמו ב-2002.

ולמה אני כותב את זה פתאום? כי נתקלתי בקליפ הבא. אז למי ששכח, או למי שלא ראה ולא מאמין לי-

חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 12:16
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי crazygamer שמתחילה ב "אי אפשר לדעת......אבל לפי מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי crazygamer
אי אפשר לדעת......אבל לפי מה שאני זוכר מהמשחק של איטליה,ולפי מה שאני זוכר מאיטליה באותו מונדיאל,באמת לא הגיע להם לעלות

**עריכה**

אחרי שראיתי את הקליפ אני מסכים שהמשחק היה מוטה לטובת דרום קוריאה....
אבל אני עדיין אומר שלאיטליה היה בכלל מזל לעבור את שלב הבתים,ובהחלט לא הגיע להם רבע או חצי גמר.....

נו, ו...

אני מבין שהשופטים הם שופטי צדק?
איטליה שיחקו רע באותו מונדיאל, ד.קוריאה שיחקו מגעיל בהרבה. שום דבר מזה לא מצדיק התנהגות מוטה של שופטים, ובטח שלאיטליה הגיע לעלות לרבע הגמר יותר מאשר לד.קוריאה.

חזרה לפורום
ישן 16-10-2007, 12:19
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "1. באמת שיפוט מגעיל. 2. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4l0n
1. באמת שיפוט מגעיל.
2. אני בכל זאת חושב שהקליפ קצת מוגזם. חלק מהעברות שנראו בקליפ כן נשרקו במשחק או שלא נשרק בגלל חוק יתרון.
נכון, אבל כרטיסים לא נשלפו מספיק, והכיסוח הזה הורס את המשחק של הקבוצה העדיפה אפילו כשהעבירות נשרקות. השופט היה צריך לשים לזה סוף. במקום זה, הוא מנע מאיטליה פנדל מוצדק כל-כך, נתן אדום לכוכב שלה על "התחזות" ופסל לה שער זהב חוקי לחלוטין (כלומר- מנע ממנה ניצחון- אי-אפשר לסלף את זה בשום צורה). לעזאזל- שחקן קוריאני בעט למאלדיני בראש!
אני עדיין אומר שהשיפוט היה מוגזם לטובת ד. קוריאה, אבל הקליפ בכל זאת קצת מגזים.
3. אם זאת הוראה של פיפא לשופטים (ויש מצב), אז הסיבה לכך היא פופולאריות המשחק באסיה, ולא על מנת להראות כמה הכדורגל משחק מפתיע, כי אם תשים לב, במונדיאל 2006 לא היו ממש הפתעות. כל הגדולות הגיעו לשלבים המאוחרים (ברזיל, צרפת, גרמניה, איטליה, אנגליה, פורטוגול...).
מ-2002 ל-2006 עברו 4 שנים, וגם דברים בפיפ"א השתנו. לכן, יתכן שהמדיניות של הארגון הייתה שונה כעבור 4 שנים. מה גם שהטורניר היה באירופה והמארחת הייתה נבחרת גדולה בעצמה, בשונה מב-2002.

נערך לאחרונה ע"י Cfox בתאריך 16-10-2007 בשעה 12:22.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר