לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2007, 21:44
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
בעייה עם מרחק בקשר...

כפי שאתם יודעים (או לא) הקשר הולך די טוב עם חבר שלי הוא התגייס לפני שבוע,
התחלתי לחשוב קצת על הקשר שלנו והגעתי למסקנה שהמרחק בהחלט מהווה מכשול.
אני רואה אותו כרגע רק בימי שישי בגלל הטירונות,
ואין לי מושג איך ניפגש בשישי הזה ובעוד שבועיים, אין מצב שאני אקח אוטובוס לקדימה היות ואני עם המשפחה בשישי ארוחה וכאלה, ובחזרה בכלל אין מישהו שיחזיר אותי כולם אצלי יוצאים בלילה.
והוא אין לו כוח אחרי הטירונות לקחת עוד אוטובוס אליי,
וסתם התחלתי לחשוב שזה יהיה בעייה להיפפגש גכם אחרי הטירונות כי לא יהיה לו כוח אחרי 5-6 בערב כשהוא יסיים את התפקיד עוד לקחת אוטובוס ולבוא.
אני חוששת שיקרה מצב שבו בקושי נתראה, עכשיו אני מבינה את הסיטואציה הרי הוא בטירונות
אבל אין לי מושג מה יהיה בהמשך, המרחק בהחלט מהווה מכשול, ידעתי את זה מההתחלה
ועכשיו אין לי מושג מה לעשות ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 15:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
להיות במאית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "כן אבל מי אמר שאח"כ יהיה לו..."

רציתי לשאול האם את בדרך כלל לוקחת את תפקיד הבמאית?
אמנם עכשיו קשה בטירונות ומן הסתם אם כל האהבה אלייך לפעמים העייפות מכריעה בייחוד אם הוא גם רוצה לבלות איתך ולא לראות אותך בחצי עין ואז ליפול, אז הוא הולך לישון קודם ואם הוא לא יחרוף עד יום ראשון אני מאמין שהוא גם יראה אותך

ואני מבין שהחשש היותר גדול שלך זה מה יקרה אחרי הטירונות נכון? אף אחד לא יודע וממה שאני מבין ממך דבר יש לו רצון לראות אותך כמה שיותר ואם יש רצון ונכונות אז אין מה שיעמוד בעד זה חוץ מהחששות שלך שלפי מה שאני מבין לא מבוססות על שום דבר חוץ מפחדים טבעיים שיש לכל אחד
אז למה לקבוע לפי ומה אם ? ובייחוד המה אם השלילי
חכי תני לזמן ולמציאות לעשות את שלה ואז תחליטי, לא חבל להפרד על ניחוש בלבד?

אני מבין שלשניכם אין רכב / רישיון נכון? איך זה היה לפני שהוא התגייס איך נפגשתם אז או שהקשר מאוד טרי וחדש

כמו שנאמר פה אם אתם גרים רחוק אפשר לישון אחד אצל השני ואם אתם רק בהתחלה אפשר גם לישון במיטות / חדרים נפרדים זה לא מחייב לישון ביחד ולעשות דברים אם זה החשש במקרה
ובשאר השבוע אפשר גם לישון אם לך אין משהו מיוחד בבוקר או להפגש פעמיים שלוש בשבוע ולא כל יום

העיקר אל תפסלי ותתני לפחדים להחליט במקום הרגש והשכל הישר
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 18-10-2007, 17:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "אנחנו בהתחלה רק, לשנינו אין..."

יש משפט שאומר "NO PAIN NO GAIN" במילים אחרות אם רוצים להרויח (ואהבה זה אחלה רווח וגם זוגיות) צריך להסתכן וכשמסתכנים יכולים להיפגע אבל יכולים גם להרויח בגדול

אף אחד לא מבטיח לך שגם אם הוא לא היה חייל או היה גובניק שמגיע כל יום וגר 2 מטר ממך זה היה בטוח מצליח כך שלדעתי למרחק אין את המשקל הרב פה אלא יותר לחשש שלך
וזוגיות טובה לא נמדדת בכמה פעמים אתם רואים אחד את השני אלא בטיב הקשר וקשר שיש בו מרחק זו אחלה דרך לבחון ולחזק את הקשר
תחשבי על זה שאתם מדברים כל יום בטלפון וצוברים געגועים ובסוף שבוע נפגשים ופורקים את כל הגעגועים (הכוונה לא בהכרח לסקס) זה אחד הדברים היפים להתגעגע ואז להפגש

כמו שאמרתי ונאמר לך קחי את הזמן ותני לכם את ההזדמנות לפני שאת מורידה את הגרדום על משהו שבקושי התחיל. הרי תמיד אפשר לחתוך נכון?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 22-10-2007, 20:39
  chaosboy chaosboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "את מוזמנת איתי לפרטי, אבל אני..."

היי
ראיתי את כל התגובות פה ויש לי מה להגיד בעניין.
לי היתה חברה 3 שנים מאיזור המרכז ואני גר בצפון, בוא נגיד שזה בערך 2 וחצי נסיעה ברכבת + אוטובוסים , בקיצור בלגאן.
מה שעשינו ולדעתי זו השיטה הטובה ביותר זה סופ"ש אצלי, סופ"ש אצלה וסופ"ש לבד.
גם אני הייתי חייל אז וזה עבד בצורה טובה כי ברור שאתם רוצים ואוהבים להיות ביחד (אני מקווה) אבל צריךלהבין שכל אדם צריך קצת זמן לבד.
לדעתי תשמרי על הקשר ופשוט תזרמי ותראי מה יהיה.דרך אגב אם יש משהו טוב בקשר כזה זה הגעגוע, כי אין על ההרגשה הזאת של להתגעגע למישהו שבאמת חשוב לך, הגעגוע מוסיף הרבה...
וזה מניסיון אישי שלי
מקווה שעזרתי...
בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר