לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2007, 14:45
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "אני"

מכות על שק בידיים חשופות באמת יחזקו לך את אזורי הסייקן של האגרופים,
אני פשוט פסיכי ופנאטי אז אני מתאמן על קירות,
מצב 2 על האגרופים אני ממליץ לך לא רק שכיבות סמיכה אלא בכלל להישאר במצב על האגרופים ולרדת בשכיבת סמיכה ולהישאר למטה מספר שניות ולעלות, נוסף אתה יכול לעשות שכיבות סמיכה שיעזרו לך מאוד לחזק את המכות שלך ואת עצמות האגרוף כגון :שכיבות סמיכה רחבות בשפגט, שכיבות סמיכה הינדיות, יהלום, יד אחת, וכו'...
יש הנוהגים לעשות שכיבות סמיכה רק על 2 הבליטות הגדולות יותר של הסייקן אלו הקרובות לאגודל, כשתאגרף את ידך אתה תראה את ההבדל, אני לא ממליץ לך לתת אגרופים רק עם 2 הבליטות מניסויים שערכתי, אבל אתה יכול להתאמן אימונים רק על חיזוק 2 הבליטות (מתאים לאגרופים לנקודות תורפה),
בשכיבות הסמיכה על האגרופים וגם חלק מאילו שלא על האגרופים אתה בעצם תחזק גם את שורש כף היד והמכות שלך יהיו בנויות מספיק בהצלחה כדי שכשתיתן למישהו מכה חזקה שלך גם אם לא יזיז לו ממש לא תתעקם לך היד והיא גם כן תהיה במצב ישיר ולא תתנועע מהתנף,
אז בהתחלה יפריעו לך הפצעים והשפשופים של השק,
גם אני בהתחלה התאמנתי על שק בידיים חשופות אגב, אל תישבר באמצע כי אז אתה תצתרך לערוך את התהליך מחדש, תן לפציעות שלך זמן קצת להתרפא שלא הזדהם לך המקום אבל לא עד להתרפאות מלאה, אתה צריך ליצור לעצמך מן צלקות כאלו על הידיים זהו השלב ההתחלתי שאני עברתי ואז להמשיך ולהמשיך עד שהעור התקשה ואז אתה יכול להרביץ לשק חופשי ולא יקרה לך נזק משמעותי של פציעות, אותו הדבר עם קיר ועם קיר של שפיצים רק הרבה יותר כואב.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 24-10-2007 בשעה 14:49.
חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 15:15
  recoilnadav recoilnadav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "[font=Verdana]מכות על שק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NORE
מכות על שק בידיים חשופות באמת יחזקו לך את אזורי הסייקן של האגרופים,
אני פשוט פסיכי ופנאטי אז אני מתאמן על קירות,
מצב 2 על האגרופים אני ממליץ לך לא רק שכיבות סמיכה אלא בכלל להישאר במצב על האגרופים ולרדת בשכיבת סמיכה ולהישאר למטה מספר שניות ולעלות, נוסף אתה יכול לעשות שכיבות סמיכה שיעזרו לך מאוד לחזק את המכות שלך ואת עצמות האגרוף כגון :שכיבות סמיכה רחבות בשפגט, שכיבות סמיכה הינדיות, יהלום, יד אחת, וכו'...
יש הנוהגים לעשות שכיבות סמיכה רק על 2 הבליטות הגדולות יותר של הסייקן אלו הקרובות לאגודל, כשתאגרף את ידך אתה תראה את ההבדל, אני לא ממליץ לך לתת אגרופים רק עם 2 הבליטות מניסויים שערכתי, אבל אתה יכול להתאמן אימונים רק על חיזוק 2 הבליטות (מתאים לאגרופים לנקודות תורפה),
בשכיבות הסמיכה על האגרופים וגם חלק מאילו שלא על האגרופים אתה בעצם תחזק גם את שורש כף היד והמכות שלך יהיו בנויות מספיק בהצלחה כדי שכשתיתן למישהו מכה חזקה שלך גם אם לא יזיז לו ממש לא תתעקם לך היד והיא גם כן תהיה במצב ישיר ולא תתנועע מהתנף,
אז בהתחלה יפריעו לך הפצעים והשפשופים של השק,
גם אני בהתחלה התאמנתי על שק בידיים חשופות אגב, אל תישבר באמצע כי אז אתה תצתרך לערוך את התהליך מחדש, תן לפציעות שלך זמן קצת להתרפא שלא הזדהם לך המקום אבל לא עד להתרפאות מלאה, אתה צריך ליצור לעצמך מן צלקות כאלו על הידיים זהו השלב ההתחלתי שאני עברתי ואז להמשיך ולהמשיך עד שהעור התקשה ואז אתה יכול להרביץ לשק חופשי ולא יקרה לך נזק משמעותי של פציעות, אותו הדבר עם קיר ועם קיר של שפיצים רק הרבה יותר כואב.

להרביץ לקיר של "שפיצים" זה כבר שטותי, מה זה מועיל בדיוק בקרב?
יש כ"כ הרבה דרכים אחרות לחיזוק כף היד, לא צריך לחפש דרכים וולגריות להשיג את המטרה.
חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 16:50
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תקשיב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "[font=Verdana]מכות על שק..."

כל נושא החישולים הוא עניין מסובך ולא מוכח. אני אישית חושב במקומות מסוימים הוא עוזר אם עושים אותו במידה ולא בצורה וולגרית ומוגזמת. גם השאלה היא מה אתה מחפש הגוף נשחק עם השנים וחישולים וולגרים מגבירים את השחיקה והפגיעה בעצבים באיזור כך שאתה לא מרגיש את הפגיעה אבל היא שם ותאמין לי שהיא שם. אם המטרה שלך זה להיות הכי חזק עכשיו על חשבון בריאותך בעתיד אז בבקשה,אני מאמין שהמטרה של רובנו היא לשמור על איכות חיים בריאה ואפשרות להמשיך להתאמן גם שאנחנו לא צעירים וחזקים. כבר ראיתי מספיק אנשים מאומניות לחימה שדוגלות בחישולים וולגרים שהיו מגיעים לרמה שהיו מכופפים עמודי ברזל בלו קיק ושוברים לבנים עם הידיים עד שהם התבגרו קצת הלכו לאסוף את כל החתיכות של העצמות המתפוררות שלהם בבית מרקחת. אז חבל להגזים כל דבר במידה.
חזרה לפורום
ישן 24-10-2007, 17:10
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "תקשיב"

אתה צודק לגמרי.
אני לא עושה את חישול הקיר תמיד,
תלוי בדרישת המאמן שלי אשר עליו אני סומך מבחינה בריאותית יותר מעל רופאים ועצות של אנשים,
הוא חילץ אותי בעבר עם העצות שלו ממצבים איומים ועזר לי גם בפרטי פרטים,
והמחלות והפציעות הגיעו רק עד לחישול כשקמתי מהן הייתי יותר חזק ועם הרגשה יותר טובה
בכל פעם מחדש, הרי בשביל ההרגשה אני מתאמן באינטנסיביות, השמירה היא קודם כל על הבטיחות,
המורה שלי אשר במהלך אימוניו חווה פציעות רבות הוא מקור ראשון לפתירת הבעיות שלי בנושא,
ההקפדה על אימונים בטוחים היא ממעלה ראשונה בסדר העדיפויות שלו והאימונים שאני עושה כעת נבנו בסדר מסוים של מאמצים וחישולים, אני לא מספר את ההתחלה כי היא לא תעניין אתכם ואני מעדיף לשתף את החברים בנושאים מעניינים יותר שיעלו דיונים ולא לשעמם אותם,
אימון הקיר אינו עצה,
איני אייעץ לחישול הנ"ל בפורום אומנויות הלחימה של פרש
כדי לא לגרום לנסיינים נזק מיותר כי גם אני לא התחלתי ישר מהקיר וצריך הקפדה של מורה/מאמן ראוי.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 24-10-2007 בשעה 17:13.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר