לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2007, 12:51
  משתמש זכר Silver Strike Silver Strike אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Silver Strike שלח הודעה דרך MSN אל Silver Strike
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "מאזנך הוא:"

אתה מצפה לתשובה בסגנון: "PHP יותר טובה מ-ASP". יש לך טעות בשאלה שיכולה לגרום לך לעבוד עם כלי (לצורך העניין הטכנולוגיה) שלא מתאים לצרכים או לידע שלך.

רמי ד. נתן לך תשובה לפי מה שהוא יודע על השפה מתוך עבודה שלו ומתוך ההעדפה האישית שלו. האם זה נכון? כן. האם זה מועיל לך? לא ממש. אם היית באמת מחפש למצוא שפת צד שרת לעבוד איתה - היית עושה חיפוש מוקדם כדי לגלות אילו שפות קיימות היום (ויש יותר מאשר את השלושה שציינת) וסביר להניח שהיית כבר מוצא תשובות ונימוקים בעד ונגד כל אחת מהן.

ניסית ללכת בדרך הישירה והקלה. וציפית לתשובה בהתאם. זה יפה אבל זה לא עוזר לך. האם אתה בונה אתר אישי (בוא נאמר בלוג, למטרת דינים אישיים בנוגע למולטימדיה)? או אולי אתה מחפש טכנולוגיה להתפתח איתה ולקחת את הידע שלך ולהפוך אותו למקצוע? האם אתה מחפש פיתוח או תחזוקה מהירה של הקוד או לחליפין שפה שתוכל "לצלול" לתוכה וללמוד את הקרביים שלה, לנצל את היכולות שלה למקסימום, לא משנה הזמן בו תצטרך לעבוד על הקוד? האם אתה מעדיף שפה "תיכנותית" או אולי לעבוד עם השפה כ-Markup language? האם אתה רוצה לעבוד עם שיטות כמו MVC או "לזרוק" את הקוד על הדף? אני יכול לזרוק לך עוד שאלות - אבל אני זה די ממצה את הנקודה שאני מנסה להעביר.

אני לא אמליץ לך על ההעדפה שלי. זה לא הוגן כלפיך וכלפי הקורא הבא שיתקל בדיון הזה (ללא קשר שהנושא נדון כבר מספיק פעמים. בפרש בפרט וברחבי הרשת בכלל).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2007, 21:38
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "OK"

אם אתה מתכנת או תיכנתת בעבר ב-C, או C++, יהיה לך קל לילמוד PHP. אבל אם אתה מתכנת למשל ב-VB אז ASP יהיה מאוד דומה.

ASP.NET הכי חזקה לדעתי, כי:
1. כאשר אתה לומד לתכנת ביכלל ב-.NET אתה יכול ליבנות אתרים ותוכנות כאחד.
2. אתה יכול די בקלות להפוח אתר לתוכנה או להיפח.
3. .NET משלבת 2 שפות: VB.NET ו-C#.NET אתה יכול ליבנות חצי אתר\תוכנה בזה וחצי בשניה.
4. היא גם מאוד חזקה, כי היא מכילה ה-מ-ו-ן דברים מוכנים, שב- PHP או ASP הייתה יושב שעות ליבנות אותם, וגם כימאת שלא צריך API ים כי כבר הכל נימצא ב-Framework.
5. אם אתה לומד למשל C#, אז יהיה לך יחסית קל לילמוד את PHP, וכמובן ש-JAVA ו-C ו-C++ וכל הדומות להן.
ואם אתה לומד VB.net יהיה לך קל לילמוד ASP או VB וכל הדומות להן...

ויש עוד יתרונות, אבל רק מי שכבר מתכנת הרבה זמן ידע להבחין בהם...

אחד החסרונות של ASP ו-.NET הם, שיש מאת יחסית שרתים התמכים בהם. לעומת PHP, שיש בשפע.

זהוא לבינתיים.

נערך לאחרונה ע"י רמי ד בתאריך 14-10-2007 בשעה 21:40.
ישן 15-10-2007, 15:45
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
תגובתי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי רמי ד שמתחילה ב "אם אתה מתכנת או תיכנתת בעבר..."

דבר ראשון, אין כזה דבר שפה חזקה ביותר, אולי יש מחשב חזק יותר, שהכוונה היא שזה מחשב עם חומרה יותר טובה שגורמת לכך שיעבוד מהר.

אבל המצב בתכנות שונה לגמרי, לא יכולה להיות שפה חזקה ביותר, אם כבר יש להקביל משהו לחומרה טובה זה מתכנת מוכשר, וזה, לא קשור לשפה בו האתר מפותח.

לגבי שלוש, לא הבנתי מה הקשר בין שפה שמשלבת שני סינטקסים (משהו שדווקא נחמד..) לבין זה שאפשר לפתח חצי אתר\תוכנה בחצי שניה, לא פיתחתי ב- .NET אף פעם, אבל כל עוד אין שם פונקצית: "בנה לי אתר" אני

ארבע.. עוד פעם עניין החזקה.. היא מכינה הרבה דברים מוכנים? כמו מה? אני מניח שאלה דברים דומים מאוד להרחבות של PHP, ובגלל שמדובר בקוד פתוח, אני דיי בטוח שכל פעם נוספות עוד ועוד הרחבות. ככה שזה לא דבר שמייחד אותה

חמש נכון.. אבל אני לא חושב שזה בעייה ללמוד סינטקסים, שפת התכנות הראשונה בדרך כלל קצת יותר קשה, וכל השאר פשוט צריך ללמוד סינטקס (אלא אם כן מדובר בשפות תכנות כמו אסמבלי וכו')

ההודעה שלי יצאה קצת לצד PHP, אבל אני בדעתי עם Silver Strike.
אין שפה מושלמת ואין שפה שיותר טובה משפה אחרת בצורה מושלמת

ישן 16-10-2007, 21:05
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "תגובתי"

אני אמרתי שלכל שפה והיתרונות שלה.

כאשר אני אומר "חזקה" אני מתכוון שאפשר לעשות איתה הכי הרבה מגוון של דברים בלי לעשות שמיניות באוויר. שהיא בנויה לזה.

ציטוט:
לגבי שלוש, לא הבנתי מה הקשר בין שפה שמשלבת שני סינטקסים (משהו שדווקא נחמד..) לבין זה שאפשר לפתח חצי אתר\תוכנה בחצי שניה, לא פיתחתי ב- .NET אף פעם,

הכוונה שאתה יכול ליכתוב פונקציה ב-VB.NET ופונקציה ב-C#.NET וכך אתה יכול ליכתוב חלק מהתוכנה ב-VB.NET והחלק השני ב-C#.NET.

ציטוט:
ארבע.. עוד פעם עניין החזקה.. היא מכינה הרבה דברים מוכנים? כמו מה? אני מניח שאלה דברים דומים מאוד להרחבות של PHP, ובגלל שמדובר בקוד פתוח, אני דיי בטוח שכל פעם נוספות עוד ועוד הרחבות. ככה שזה לא דבר שמייחד אותה

זה הרבה מעבר להרחבה.
יש למשל פקדים, (כמו תבלא) שאתה רק נותן להם שאילתה והוא כבר מציג את כל הערכים. (בימקום לעשות לולאה שתרוץ, וכל פעם אתה כותב רק שורה אחת וכו)
יש גם למשל פקד תאריך, שהוא מציג את כל הימים בחודש, ובודק תקינות קלט.
יש גם פקד שמתפל ב-XML.
יש לך למשל תפריט מוכן, מפת האתר, היתחברות אוטומתית למסד נתונים,
פשוט יש ה-ר-ב-ה מאוד דברים מובנים, שב-PHP, היה לוקח לך הרבה שעות ליבנות.
תחשוב שכמו שאתה בונה תוכנה אתה יכול לעשות אתר. זו יכולת אדירה!. לא ציינתי פו הכל (כמובן) ואפשר לעשות עם זה הרבה יותר.

ציטוט:
חמש נכון.. אבל אני לא חושב שזה בעייה ללמוד סינטקסים, שפת התכנות הראשונה בדרך כלל קצת יותר קשה, וכל השאר פשוט צריך ללמוד סינטקס

אני רק ציינתי שאם אתה לומד את זה, אז אתה גם פחות או יותר יודע גם שפות אחרות.

נערך לאחרונה ע"י רמי ד בתאריך 16-10-2007 בשעה 21:09.
ישן 19-10-2007, 13:56
  TalG TalG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "[CODE] הכוונה שאתה יכול..."

אחי, תלמד הבנת הנקרא, הוא מדבר על דבר אחד ואתה מדבר על דבר שני.
הוא אומר שאשפר לכתוב בשתי השפות ואתה מדבר על זמן הכתיבה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tnadav1
קוד:
הכוונה שאתה יכול ליכתוב פונקציה ב-VB.NET ופונקציה ב-C#.NET וכך אתה יכול ליכתוב חלק מהתוכנה ב-VB.NET והחלק השני ב-C#.NET.

אתה קורא לזה עבודה מהירה, אני קורא לזה בלאגן, מה גם שעדיין אני לא מבין איך זה מגביר את מהירות העבודה.

פקד טבלה.. איך זה נמצא מבחינה תוכניתית? זה ישר מדפיס את הטבלה? לא נראה לי הגיוני בגלל שאם רוצים להכניס עיצוב זה בעייתי, אז הדרך היחידה לייצג טבלה בתכנות היא מערך דו-מיימדי, ואז בשביל להדפיס אותו אתה צריך לעשות לולאה, אז מה עשינו פה?

תפריט מוכן? עם תת-קטגוריות אינסופיות? מעניין אותי לדעת איך זה עובד..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:22

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר