לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2007, 15:34
צלמית המשתמש של Graffiti
  Graffiti Graffiti אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Graffiti שלח הודעה דרך AIM אל Graffiti שלח הודעה דרך MSN אל Graffiti שלח הודעה דרך Yahoo אל Graffiti
איך להתחיל עם בחורה

היי.

יש מישהי בשכבה שלי שמוצאת חן בעיני. אני לא בכיתה שלה אבל לומד איתה חלק מהמקצועות (כמו פיזיקה ומתמטיקה). אין לי מושג אם אני מוצא חן בעיניה כי אנחנו כמעט לא מדברים.

אני רוצה להגיד לה שהיא מוצאת חן בעיניי אבל הבעיה היא שאני נורא ביישן. אני בקושי
מדבר איתה (רק שלום שלום מדי פעם). מה שכן יש לי את האיסיקיו שלה שדרכו אולי יהיה
לי יותר קל לדבר איתה פעם ראשונה.

אני צריך רעיונות מה להגיד לה, אולי להזמין אותה לאנשהו.

פשוט זה מביך כי אם היא לא תרצה אז אני ארגיש אחר כך לא נעים כי היא בשכבה שלי
ואולי היא תספר לכל החברות שלה. אבל מצד שני אני מאוד אשמח אם זה כן יילך אז שווה
לקחת את הסיכון.

בקיצור, תנו לי רעיונות איך לדבר איתה, ממש ברמה של מה לכתוב/להגיד לה.

תודה לכל העוזרים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2007, 16:31
  Ben1990 Ben1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.05
היי Graffiti
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Graffiti שמתחילה ב "איך להתחיל עם בחורה"

אני במקומך לא הייתי קופץ ישר על הצהרות אהבה, הרי אתה בקושי מדבר איתה ואתה עדיין לא מכיר אותה, לכן אתה רוצה לדבר איתה להכיר אותה.

פעם הבאה שאתה רואה אותה, תדבר איתה קצת, ואז תגיד לה שאתה רוצה להכיר אותה, זה יכול להיות בנוסח הזה:
"היי(עם חיוך), מה שלומך?(מחכה לתשובה) תראי כבר כמה זמן חשבתי על לגשת לדבר איתך פשוט אני קצת ביישן (כן חבר'ה, אפשר ומותר להראות לה שגם אתה אנושי), את נראת לי חמודה, ואשמח אם נוכל להיפגש מתישהו לשבת על כוס קפה/שוקו/טרופית, ולהכיר קצת"

אם היא צוחקת עליך או משהו כזה, לפחות אתה יודע שהיא לא מה שחשבת ושהיא ילדותית, לפחות הבנת שהיא לאהטיפוס שלך.

ציטוט:

מה שכן יש לי את האיסיקיו שלה שדרכו אולי יהיה
לי יותר קל לדבר איתה פעם ראשונה.

לא עושים כאלו דברים באיסיקיו, נקודה.
איסיקיו זה לידידות ולחברים, זה טוב בשביל לשמור על קשר, החיים האמיתים הם מחוץ למחשב, תיהיה גבר ותגש אליה, אין לך שום דבר להפסיד.

ציטוט:
פשוט זה מביך כי אם היא לא תרצה אז אני ארגיש אחר כך לא נעים כי היא בשכבה שלי
ואולי היא תספר לכל החברות שלה. אבל מצד שני אני מאוד אשמח אם זה כן יילך אז שווה
לקחת את הסיכון.

תבין, גם אם לא הלך, כל האנשים שידעו על זה, רק יחזיקו ממך יותר, בנות אוהבות גברים עם ביצים, אתה גבר וניגשת אליה, היה לך את הביצים לעשות את זה, זה רק יעלה את הערך בעיני הבנות לגביך.

מקווה שעזרתי
בן.
ישן 19-10-2007, 21:05
  forzamilan forzamilan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.06

הייתי בדיוק בדיוק באותו מצב לפני שלוש שנים, אלא שאני עשיתי הכל ספונטני, לחוץ, בלי התייעצות מקדימה וקצת הרסתי.

קודם כל עזוב את האייסיקיו, תוציא אותו לחלוטין מהתמונה לכרגע. נסה לדבר איתה באיזו הזדמנות טובה קצת יותר מעבר ל"שלום-שלום", תוודא שיש לה עניין לדבר איתך ואם אתה מרגיש שהקרקע בשלה אז נסה להזמין אותה לשבת על כוס קפה/ סרט או כל מה שעולה לך בראש.. האפשרויות רבות

אם היא מגיבה בחיוב אז הרווחת. אם לא, אז לא נורא, קח את זה בקטנה ולא סוף העולם. מניסיון, מספיקה שיחונת אחת בשביל לדעת לאן העיניינים הולכים, אם אתה רואה שהשיחה זורמת יפה אז תנסה להקשיב לה וללמוד עליה טיפה (אולי ישתלם בעתיד) ובסוף השיחה במידה ואכן טוב תעבור לשלב הבא. אם אתה רואה שהיא לא ממש מעוניינת לדבר איתך והשיחה לא זורמת לשום מקום אז דחה את זה לבינתיים.

שיהיה בהצלחה !
ישן 19-10-2007, 21:50
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Graffiti שמתחילה ב "אוקיי תודה"

עצה שלי תתחיל לדבר איתה ותהיה הכי טבעי בעולם
אל תנסה לחשוב מה להגיד כי בפעם האחרונה שאני ניסיתי הרסתי
ועד שעזרתי אומץ איך שניגשתי אליה התבלבלו לי המילים והיא במילה אחת הרסה אותי,
ומאותו ניסיון אני אומר לך אל תחלק לה מחמאות ממש בהתחלה ולמרות שמגוחך תפעל לפי הסרטים,
באים אומרים שלום את השם שלך אתה אומר לה שהיא מוצאת חן בעיניך במילים פשוטות:
"אני מסתכל עליך ואת מוצאת חן בעיני" אל תנסה לסבך את המשפטים כי אני פישלתי,
אל תגיד לה מה שאתה מרגיש ישר בהתחלה תן לה לחשוב לבד, תתנהג לפי איך שתתנהג לא חשוב אם תגמגם או תראה לה שאתה מתרגש, הסימנים האלו מהווים רק נקודות זכות,
ואל תיתן לה להכניע אותך במילה אם היא תגיד לך לא תתעלק קצת או שתעזוב ותמשיך במערכה שנייה אבל אל תתבאס לחינם במקרה שלי היא לא הסתכלה לי אפילו בפנים כי אז היא היתה רואה ומרגישה,
אם יש לכם עצות איך לפתוח במערכה שנייה אני אשמח מאוד לדעץ אבל בקשר להתחלה קיבלת את העצה החשובה ביותר שיכולת לקבל, טבעיות היא לא לחשוב ולפעול, משל:
היה איש אחד במערב ששמע אודות שיח ערבי חכם חכם,
הוא הגיע לשיח בתקווה שהשיח יגיד לו איך לנהל את חייו בתבונה,
הוא בא אל השיח ואומר לו אדוני בבקשה למד אותי מפלאיך,
השיח בתגובה מקלל אותו תוקע גרעפס והולך,
ימים שלמים עוברים והתהליך חוזר על עצמו,
האיש המום הוא לא בטוח אם הוא הגיע לאיש הנכון,
לבסוף האיש מחליט לנסות בפעם האחרונה,
הוא מספר לשיח שהוא למד יוגה במזרח ולפי היוגה הוא צריך לאכול לפי שעות מסוימות להתאמן ואפילו לנשום לפי אותם פרקי זמן,
השיח עונה לו בתשובה ומה כשאתה ישן אתה גם נושם לפי היוגה?
ואז האיש הבין כי לא משנה מה סיפרו לו ומה הוא חשב לנסות, האופי הוא אופי את המחשבה ניתן לשנות,
ואת ההרגלים אפשר לאהוב ולא לאהוב זוהי המשמעות של טבעי, ולא לכולם אותו הטבע אך לפעמים כדי ליצור שלמות חלקים בטבע משלימים ומושלמים.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 19-10-2007 בשעה 21:56.
ישן 20-10-2007, 03:46
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
אוי לא...

אתם כאלו שיטחיים... שמתם לב שכמה גברים מכל רחבי המדינה רשמו בדיוק אותו דבר?
פשוט לגשת ולנפנף בגישה של "אני אוהב אותך!! אני מעוניין בך!" אתם יודעים בממוצע כמה בנים עם הגישה הזו מתחילים עם בחורה? וכמה מהם היא מנפנפת? אולי תשמור את הקלף שאתה רוצה אותה קרוב לחזה ולא ישר תלך ותנפנף בו? ואולי במקום לצאת בהצהרות פשוט תשאל אותה שאלה שתעורר בה רגש? חוץ מזה שהיא מקבלת כל יום? ( שמעוניינים בה) למשל: אם בת מתנשקת עם בת ויש לה חבר זה בגידה? כל דבר שיאפשר לך ליצור איתה דיאלוג לא מחייב... תשמור את הקלפים שלך קרוב לחזה... היא תתעניין בך הרבה יותר מאשר מליון הבחורים שבאים וצורחים ממרחקים נדלקתי עלייך!!
ישן 22-10-2007, 12:06
  thelord23 thelord23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי NiXx שמתחילה ב "היא ממש צודקת (נראה לי שזו בחורה)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NiXx
אתה אולי נדלקת עליה ורוצה אותה מסיבות כאלה ואחרות אבל תאכלס היא לא מכירה אותך ולכן לא תקפוץ איתך ישר לקשר רומנטי סתם ככה.
תנסה לפתח בינכם דיבור פה ושם , אפשר להוסיף קצת רמיזות , ותראה לאן זה יזרום...

תנסה לגרום לה להמשך אליך בצורה כזו או אחרת ... והכי חשוב אל תראה לה שאתה מעוניין בה יותר מדי כדי שלא תקח אותך בקלות .

אם אתה לומד איתה מתמטיקה ופיזיקה זה הזדמנות מאוד טובה לגשת איליה מכיוון אחר.

לא סביר שבחינה לימודית אתם באותה רמה - מישהו משניכים יודע יותר ויודע פחות - תוכל לגשת איליהם שתעזור לך או להיפך..

ככה תוכל להכיר אחד את השני אבל אל תמשוך את זה יותר מידיי כי אז תיכנס ל"איזור הידיד."
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר