לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2007, 22:13
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
דכדוך!!!

יש לי ילדה בבי"ס שאני התאהבתי בה ואני ממש מאושר כשאני רואה אותה,
אני עובר במסדרון ורואה אותה בכיתה יושבת ואני מרגיש שאני לא מצליח לעמוד שלא אכפת לי מהסובב בכלל לא אכפת לי מה יגידו ומה יחשבו למרות שמופעל עלי המון לחץ מהמערכת הסביבתית בה אני נמצא,
אז בזמן שאני עם חברי והיא עם חברותיה אני מרוכז רק בה ואני לא מצליח לחשוב בהיגיון,
יום אחד אחרי ימים רבים שחשבתי לעצמי זהו אני אעשה את המהלך, ואז כשבדיוק ניגשתי חשבתי לעצמי היא עם חברותיה היא תחשוב שהרעיון מגוחך ושאני רוצה להתחיל איתה דרך החברות שלה, ואז יום אחד ראיתי אותה יושבת בכיתה, לבד בשולחן, ולא היו הרבה אנשים בכיתה אני רעדתי השתלטתי על עצמי הלכתי להיכנס לכיתה ולא הצלחתי בפעם הראשונה אז יש קולר ליד, הלכתי לשתות היא יצאה מהכיתה שיחקתי אותה שותה, סיימתי לשתות וחיכיתי ליד הקולר היא חזרה המשכתי לשתות הלכתי משם ואז הרגשתי שאני חייב לחזור חזרתי ושוב שתיתי מהקולר והתהליך חזר עוד פעם,
בסוף היא עלתה קומה אחת למעלה ואני עליתי אחריה במדרגות,
ואז היא הלכה במסדרון של הקומה העליונה ניגשתי אליה, אמרתי לה שלום, אמרתי לה את שמי שאלתי לשמה, אמרתי לה שהיא יפיפייה ואם היא רוצה לצאת איתי היא אמרה לי לא ואז יצאתי טמבל אמרתי לה תודה והלכתי, הרגשות נמצאים בי בפנים והפכו כבר ליותר מרגש אלא למן קיבעון בגוף,
אני הייתי רוצה להתחיל איתה ואני עדין ממשיך לראות אותה בכיתה ואני מחסיר פעימה פעם אחר פעם מחדש אבל אני לא יודע מה לעשות איך לגשת אליה ומה לומר?
אני אתן לכם קצת רקע עליה ממה שאני ראיתי,
היא ילדה די שקטה היא אוהבת להתבודד בכיתה כמוני לפעמים היא נמצאת עם חברות שלה וגם אז היא לא מנסה להתבלט יותר מידי, היא הילדה הכי יפה בבי"ס ואני חושב שרק אני עליתי על זה ושלשאר יש בעיות אישיות, היא ילדה טובה היא נראית מהילדות שמכינות שעורי בית, ואני לא ראיתי שהיא מדברת עם אנשים יותר מידי מהשכבה שלה, וקשה לי נורא לדבר איתה כי היא יכולה להרוס ולבנות אותי במילה אחת שלה, היא בהחלט יכולה לסובב אותי כי היא החלטית מאוד אבל אני צריך שההחלטה תהיה לטובתי.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 19-10-2007 בשעה 22:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2007, 22:42
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "דכדוך!!!"

וגם אני עובר תקופה לא קלה בחיים יש לי המון בעיות ואני חושב שאני בדיכאון חמור,
אין לי הרבה חברים, אין לי חבר אחד אמיתי, יש לי מכרים אמיתיים אבל רובם לא בגיל שלי,
אני הייתי שמח אם היא הייתה מתאהבת בי,
אם יש לכם מושג מה יכול לגרום לה לרצות אותי יותר שלחו
כי אני יודע מניסיון לבנות עם אופי כשלה אין את הקטע של להתחיל עם בנים,
אני בעיקרון בחור די שתקן, אבל כשיש לי מה להגיד אני מדגיש אותו כי בדר"כ אני מתחיל לדבר עם אנשים חלש ואני גם קצת מאנפף אז הם לא מבינים תמיד מה אני אומר ומה אני רוצה (אני צריך לעבוד על הקול),
אני בזמן האחרון גידלתי זקן וירד לי הכח בגלל הזקן כי גם הייתי חולה בשעלת ובכלל אני לא במיטבי
בשנה הנוכחית 2007, קשה לי להתחבר עם אנשים באמת כי אני לא מצליח למצוא עם אנשים הרבה תחומי עניין משותפים, עם אלו שכן אני חבר שתמיד יעזור ויהי מה, חבר אמת, חבר בנפש,
אין לי חברים אמיתיים בכלל ואני חושב שגם מעולם לא היו לי,
יש לי מכרים שאיתם אני חבר ממש טוב ו"חברים" שאני מסתובב איתם רק בגלל השעמום ושיראו מסביב שיש לי חיי חברה, אני משתדל לא לבלות איתם כי אני האיש שמוציא אותם מצרות,
וה"חברים" האחרים שלי הם ממש משעמים אין לי איתם ולו עניין של שיתוף, אני יוצא איתם כשאני נואש (די תמיד), יש לי מכר אחד שהוא בערך בגילי אבל לא יוצא לי לפגוש אותו הרבה,
אני מקדיש את כולי לאימונים שלא נותנים לי שום תועלת כי כל הקסם האישי שלי חבוי ולא מוצג בשטח,
בזמן האחרון אני עושה המון טעויות שגורמות לי לאבל נוראי עם עצמי, אני נותן לאנשים לשכנע אותי ואני לא קשוב לעצמי מספיק ולכן אני נכשל בהמון תחומים, אני מוליך את עצמי שולל ואני פוגע באנשים בדרך.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 19-10-2007 בשעה 22:49.
ישן 20-10-2007, 22:08
  ווטלמן ווטלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "וגם אני עובר תקופה לא קלה..."

אוקיי לא התכוונתי לענות, אבל אשכרה אתה נשמע כל כך כמוני לפני איזה שנה וחצי, בדיוק אחד לאחד מה שאני חשבתי והרגשתי וגם לי היה בדיוק אותו קטע עם בדיוק אותו סוג של בחורה.

בוא אני יגיד לך איך זה נגמר אצלי אולי תוכל להוציא מזה משהו, הרגשתי שאין לי אף חבר אמיתי וכו' למרות שהייתי מסתובב בחבורה גדולה של איזה 30 איש, אבל אז אחרי כמה זמן התחלתי יותר להתחבר עם הרבה מהם ועכשיו אני בקשר טוב עם רובם למרות שהרבה מהם כבר בצבא וכו'

ובקשר לבחורה בסוף כן התחלתי לדבר איתה וכו', והיא הייתה ממש מעצבנת וזה חרפן אותי ובסוף ניתקתי איתה קשר, ככה שאל תחליט שאתה מאוהב כי אתה דוגרי לא מכיר אותה - גם אני חשבתי שמצאתי איזה תגלית ובואנה איך זה שאף אחד לא עלה על זה שהיא נראית טוב וכל זה ..

זהו מקווה שזה עזר לך חח בהצלחה

עריכה: אה כן, וכנראה שבסוף אתה תבין שהחיים הרבה יותר יפים ממה שאתה חושב ולא לקחת את עצמך כל כך ברצינות חח

נערך לאחרונה ע"י ווטלמן בתאריך 20-10-2007 בשעה 22:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר