לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 08:27
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
תופעה שמפריעה לי וובטח לאחרים

ישנם בנות שהן משאני מכנה נערות מסיבה הן מתנהגות בצורה מלאכותית,

והן מאמצות לעצמם ,סוג של התנהגות רחוב כזאת לבוש זול התנהגות דיבור של רחוב

וגם דברים מאוד לא מכובדים כמו סקס בשירותים וכל מיני דברים ומשחקים למיניהן.

רציתי לשאול את הגברים ופה הנשים (שגם יש גברים שמתנהגים ככה)

האם תופעה מפריעה לכם והאם יפריע אם הבחור או הבחורה שתכירו יהיו לא טבעיים?

ויהיו עם מסכות והתנהגות נגררות כאלה?

נ"ב החברה שלנו במצב לא טוב בעבר היה אחוז קטן מהאוכלוסיה מושפע מדברים כאלה

ולא היה נגרר והרוב הגדול היו אנשים טבעים עם התנהגות טבעית שלא ניסו

לחקות התנהגות רעה אלא התנהגות טובה. תקנו אותי אם אני טועה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 10:15
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "תופעה שמפריעה לי וובטח לאחרים"

אני מסכימה עם העובדה שזו התנהגות נגררת, אבל לא עם הקביעה שלך שזו מסיכה. יש כאלה שעושים את זה כי הם אוהבים את זה, הם אוהבים ממש את ההתנהגות הזו וכל המעשים האלה, ואפשר להגיד שהם מצאו להם סביבה שנותנת להם סוג של אישור ועידוד התנהגות כזו, כך שהם לא חייבים להתמרד כדי לעשות את זה.

חוץ מזה, אתה שופט את המעשים האלה כמעשים לא מכובדים והתנהגות רעה. זה תלוי, כמובן, מאיפה אתה מסתכל. בשבילך ההתנהגות הזו לא רצוייה, ועל פניו זה ניראה שאתה צודק, אתה שוב, תלוי מאיזה היבט אתה מסתכל, אז בוא ואראה לך נקודת מבט קצת שונה. מבחינת מדעית נשים שלא קיימו יחסי מין עד גיל 30 יש להן סיכוי גבוה ביותר לפתח כל מיני בעיות וסוגי גידולים ברחם (למשל מיומות, ציסטות בשחלות ועוד כל מיני דברים ובעיות שאני לא יודעת עליהן), ואותן בעיות הן בעיות מאוד מסוכנות, במיוחד אם לא מגלים אותן בזמן. הצרות שזה גורם אם לא מגלים בזמן אלו מכות שלא מהעולם הזה, כמו נמק למשל. זה לא שנשים שכן קיימו או שיש להם ילדים לא לוקות בזה, אבל חתך הנשים הבתולות המקרבות ל-30 ועברו אותו, נמצא בסיכון גבוה. יש קשר ישיר וניראה לעין בין זוגיות, אהבה, מין ובעיות באיברי המין באופן כללי. אז אילו הייתי רופא והיה לי מאוד חשוב בריאותן של אותן נשים - להיפך. שימשיכו בהתנהגותן הרעה. זה אמור להגן עליהן.
אפשר ללכת למשהו פחות קיצוני ששמעתי לפני כמה שנים אצל וורדה רזיאל ז'קונט בתוכנית שלה. יש המון אנשים, וגם מגזרים שרואים באוננות מעשה לא מכובד, לא רצוי, מלוכלך ואפילו מתועב ולא ייעשה. במילים אחרות: היחס שלהם לאוננות הוא בדיוק היחס שלך כלפי אותה התנהגות רעה ולא ראוייה. פעם התקשרה בחורה דתייה והתלוננה לוורדה על אחותה הקטנה שעושה את זה, והיא לא יודעת איך לגרום לאחותה להפסיק. אז וורדה אמרה לה שלא תעיז להפסיק או להתערב בזה, כי אח"כ (כשאותה אחות תהיה גדולה) יצטרכו לשלם לפסיכולוגים שיצטרכו לשחרר עכבות מיניות, להפוך את האמונה שננטעה בה כשהיתה קטנה שמין זה דבר מלוכלך וטמא, והכל בגלל ההתערבות באוננות שלה. עכבות מיניות יכולות להתבטא בדברים מאוד פשוטים כמו חוסר רצון למצוא בן זוג, כמו קושי להחזיק ידיים, חוסר רצון לקיים יחסים בתוך הנישואין, אובססיות לגבי ניקיון שהורסת אינטימיות. דברים פשוטים שקימים בין זוגות הופכים לקושי. האדם עצמו סובל וכל הסביבה סובלת יחד איתו.

הנקודה שלי: השפיטה שלך והביקורתיות שלך כלפי התנהגויות מסויימות לא ניראית לי במקום, אבל מצד שני - לכל אחד הגבול שלו ואיך שהוא רואה את העולם. מה שאתה חושב שהוא גרוע - אז יכול להיות עוד יותר גרוע.
לשאלתך - כן, לי מאוד מאוד יפריע אם מי שאני אכיר יתנהג ככה בהתנהגות כזו. באופן כללי התנהגות כזו שנחשבת זולה מאוד מפריעה לי. אני חושבת שזה משתי סיבות: הראשונה: בגלל שככה חונכתי. השנייה: אני מקנאת באנשים שניראה שאין להם עכבות, כי לי יש, אז בסתר ליבי כן הייתי רוצה באיזה שהוא מקום להתנהג ככה. קינאה יוצרת תוקפנות ודחייה. השלישית: אני לא אוהבת להתנהג ככה, כי זו לא באמת אני, אז למה שאקבל את זה מהאחרים? הסיבה השלישית לא סותרת את השנייה, כי יש המון חלקים בתוכי וכל אחד רוצה משהו אחר.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 29-10-2007, 00:04
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "תופעה שמפריעה לי וובטח לאחרים"

תראה, באופן כללי אני ממש מזלזלת בתופעה הזאת. אני לא יודעת אם זה נכון מצידי אבל כשאני רואה אנשים שמתנהגים ככה מבחינתי זה שאין להם כבוד. כבוד לגוף שלהם, וכבוד לעצמם (בהתייחסות כמובן שבני האדם הם "בשר ורוח" ולא "סתם" גוף). אולי ההתיחסות הזאת שלי לא נכונה, אבל זה משהו שאני לא יכולה למנוע. כשאני רואה אישה שהולכת עם שני פסי בד שאמורים להיות הבגדים שלה זה מגעיל אותי. אותי לא מעניין לדעת איך נראים רוב חלקי הגוף של אנשים, זה לא מעניין אותי לראוץ מחשופים של מישהי ולא מעניין אותי לראות את הקוביות בבטן של מישהו (בכוונה אני מתייחסת לשני המינים כי התייחסת גם אל גברים שמתנהגים בצורה כזאת...). עוד משהו, הרבה בנים שאני מכירה סיפרו לי שדווקא הלבוש הוא מה שמושך אותם. ושהם רוצים לדעת שמה שהם יכולים לראות אצל חברה שלהם כל שאר העולם לא יכול לראות... וזה משהו שמחזק את המערכת יחסים בינהם.
כשחברות שלי מתנהגות כמו שתיארת אני לא ממש מקבלת את זה. כמובן שאני לא אעליב אותן או משהו ואתקוף אותן על כך, אבל אני כן אשאל את עצמי "מה הסיבה שהן עושות את זה" , ורוב הפעמים אני מבינה שזה חוסר כבוד והיעדר של ביטחון עצמי. זה עצוב לי לראות חברות מרגישות שאין להן מה להציע לבחור חוץ מאת הגוף שלהן. ולפעמים הן לא רואות עד כמה הן שוות באמת.
יפריע לי גם לצאת עם מישהו כזה, מהסגנון של אלה שתמיד בלי חולצה רק כדי שיראו את הגוף שלהם. אלה שישכבו עם כל אחת (ולפעמים אחד...).אותם אלה שחיים מסטוצ'ים בשירותים...
אולי הם נהנים מזה. אני לא יודעת. אבל אני לא אצליח לקבל כזה דבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר