לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2007, 14:25
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
זה הכל תלוי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "רק הערה כללית קטנה. לפעמים..."

נחיל בזה שנאמר , שאפילו שבעיטות הם יותר חזקות ממכות , מהירות הוצאת הבעיטות אחת אחרי השנייה , ומהירות בעיטות מרגע הוצאתם עד הגעתם למטרה היא נמוכה , בהרבה מזה של הידיים . זה אומר שאת הרגל אפשר לתפוס , או להיכנס בפנים ("בפנים" , טווח ידיים והלאה) .

דבר שני , הכל תלוי . תלוי למשל בגובה שלך . אם אתה גבוה מהיריב שלך , והטווח רגליים שלך יותר גדול משלו (ז"א , הוא נכנס ל"שטח אש" שלך לפני שאתה נכנס לשלו) , אז זה יהיה אמצעי יעיל בתור "פגע וברח" , בעיטה ואז תנועה לצאת מהטווח . זה אגב יעיל לזירה , בחוץ אף אחד לא עוקב אחרי הנקודות שלך ועדיף לחסל מי שעומד מולך כמה שיותר מהר .

לאנשים קצרים כמוני , הדרך היא להיכנס בפנים (למרות שגם אני למשל , מה שנקרא באגרוף OUT FIGHTER , אני מעדיף בעיטה ולברוח , למי שקצר זה אפשרי בעזרת עבודת רגליים מורכבת והטעיות) , לעבור את הטווח של הרגליים (מה שכולל בתוכו לחטוף קצת בדרך ) , להיכנס בפנים לטווח האגרופים , איפה שליריב היותר גבוה יהיה קצת קשה יותר לעבוד .
יש עוד טווחי ביניים שאותם לומדים בקונג פו (הטווח בין שימוש הידיים לבין קלינץ , שאז אפשר להשתמש ב"ידיים דביקות" ) . יש ספר של ברוס לי שנקרא "הדאו של הגיטקונדו" , שמה הוא מתאר יפה מאוד איך להכנס בין הטווחים השונים (שיטות מטורפות ונכונות לגמרי) .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר