לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2007, 14:32
  pukiman pukiman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי R1pper שמתחילה ב "רב תודות לך ידידי. עוד..."

לא מכיר שום כלים כאלו, אבל אתה יכול לעשות משאני עשיתי. כשהייתי מחובר ל012, שמתי לב שמהירות ההורדה מP2P (טורנטים וeMule) התחילה להיות איטית רצח. וכאשר אני אומר איטית רצח, אני מתכוון לאיטית רצח. בדרך כלל הוריד לי על 12bytes(!) ולפעמים בשעות הלילה המאוחרות, עשה לי טובה וקפץ ל3-5kb.

אז משעשיתי, זה לקחתי את קליינט הטורנט שלי (uTorrent) והלכתי לשכן שלי, שהיה מחובר דרך בזק-בינלאומי. הגדרתי אותו כמו שלי (אותו הפורט והכל), וניסיתי להוריד מאותו הטורנט שקבלתי מהירות חרא ממנו. ולא להפתעתי כל כך רבה, ראיתי שאצלו זה מוריד במהירות מקסימלית, בלי שום הגבלות הנראות לעין. וכאשר עברתי בעצמי לבזק-בינלאומי, המהירות הורדה מP2P חזרה בלי שום הגבלות. יכולתי שוב להוריד במהירות הורדה מקסימלית, בלי שום שינויים בקליינט הטורנט, מודם כבלים, הראוטר שלי או מערכת הפעלה.

אז משאני אומר, זה לך לשכן\חבר שלך שמחובר עם ספק אחר, ונסה להוריד מאותו הטורנט שניסיתה בבית, עם אותם ההגדרות בקליינט הטורנט. אם באמת יש שינוי גדול הנראה לעין, אז ברור שהספק אנטרנט מגביל הורדות מP2P.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר