לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2007, 18:08
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
התייעצות\שאלה

אז מצטער על הטעות, לחצתי במקרה על כפתור השליחה...

ההתייעצות היא בעצם על אחת שהכרתי לפני כשנה היא באותה שכבת גיל כמוני ואנחנו יחסית מתראים לא מעט אבל גם לא הרבה בביה"ס ובתנועת הנוער שאנחנו נמצאים ביחד.

אני מדי פעם כשאני רואה אותה אני מנסה לפתח איתה שיחה וממש לדבר איתה אבל ממה שאני מכיר אותה ובאמת שעד לאחרונה הבנתי שאני לא מכיר אותה בכלל... כי אפשר לומר שאני ביישן אבל אני עבדתי על זה, לא וויתרתי, ועכשיו אני מסוגל לדבר כמעט עם כל אחד\ת בכל מצב (תלוי אם הצד השני רוצה לדבר..), ואני רוצה להכיר אותה כי אני מרגיש משהו כלפיה.. הרגשה טובה כזאת וכשאני מדבר איתה אני מרגיש בעננים .

והתחלתי לנסות לדבר איתה ולהכיר אותה יותר.. והצעתי לה לצאת לאנשהו.. (שלא "יכלה" כי היא הלכה למסיבת יומולדת.. לדעתי אין לא יכולה יש לא רוצה ממ.. ) בכל מקרה לא יצא לי להיות איתה לבד, כי אני בטוח שאם אני אהיה איתה לבד ולא בטלפון אז אני אוכל לפתח איתה שיחה ממש ממש טובה.. אבל ככה כשאני ניגש אליה בשיעור מתמטיקה ומדבר איתה יש את החברה שיושבת לבדה והרבה רעש מסביב..
אני לא אומר שאני מתכוון לבקש ממנה לבוא רגע לצד, זה צריך לבוא בטבעיות.. כי ניסיתי כבר...

סתם הייתי רוצה לשמוע דעות\רעיונות חדשות על זה כי שניים טובים מאחד ...

תודה לכולם

נערך לאחרונה ע"י SkyRaider בתאריך 23-10-2007 בשעה 18:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 22:56
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אז אתה רוצה לרצות אותה?"

אני מתכוון שהיא מאוד מושכת אותי והאופי שלה הוא רק טוב..

ואולי זה בגלל שאני לא מכיר אותה ולא הספקתי ממש "לדבר" איתה כלומר ממש לא סתם בין אנשים אלא בינינו..

וסתם דמיינתי לעצמי אותנו יוצאים למסעדה או לבר קפה בסגנון ודמיינתי לפרטי פרטים וניסיתי להכליל את כל מה שאני מכיר עליה בזה, הצורה שהיא מדברת.. הקול שלה.. איך שאני יושב מולה ומסתכל לה בעיניים.. מה שאני מנסה לומר זה שאני מחפש רומנטיקה ואני מסתכל על מה שדמיינתי ופשוט לא רואה איפה זה נכנס... היא נורא חמודה וידידה פשוט מדהימה.. ויש לה גוף ובנוסף היא יפה.. אבל אני חושב שחסר לה רומנטיקה והיא ביישנית מעט כלומר אין לה בעיה לדבר עם אף אחד פשוט בקטע הזה של לצאת, דייט... ועכשיו אתן דוגמא נוספת בקשר לזה... תיארתי קודם בדוגמא הראשונה שאני יוצא איתה לקפה בר, מקום רומנטי כלשהו.. אנחנו יושבים אחד מול השני.. אני מסתכל לה בעיניים והיא בי אבל לא באופן רומנטי כמו שכשיוצאים לדייט עם מישהי אז עושים אלא יותר כזה בביישנות\מרובענות (מהשורש ריבוע)\סחבקות..

ואולי כל זה, זה בגלל שאני לא מכיר אותה מספיק טוב (ואני אתן לזה צ'אנס) אבל באמת שאם באמת ייצא מזה קשר רציני אז ייחסר לי הרומנטיקה אם אני צודק בקשר לדברים שרשמתי למעלה...

מקווה שהעברתי את הפואנטה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר