לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2007, 13:46
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אשכול פרופיל D&D (מבוכים ודרקונים)

זה האשכול שכל מי ששיחק / משחק במשחק התפקידים "מבוכים ודרקונים" מוזמן להשתתף ולשתף את כולם בחוויות שלו

התבנית היא כזאת:

גיל (במציאות):
כמה שנים משחק מבוכים ודרקונים:
גזע מועדף:
מקצוע מועדף (רק מקצועות בסיסיים):
תכונה מועדפת:
נשק מועדף:
שריון מועדף:

דמות שהכי אהבת + תאור קצר:

החוויה הכי דבילית שקרתה לך:

החוויה הכי מסעירה שקרתה לך:

החוויה שלעולם לא תשכח:

הנה שלי:

גיל (במציאות): 14
כמה שנים משחק מבוכים ודרקונים: זאת השנה החמישית שלי
גזע מועדף: חצי אורק
מקצוע מועדף (רק מקצועות בסיסיים): ברברי. ובכללי, אני שונא מטילי לחשים.
תכונה מועדפת: כוח
נשק מועדף: גרזן אדיר
שריון מועדף: אני לא לובש שריון. אם במקרה אני אהיה חייב, אז שריון עור הפשוט ביותר.

אני משחק את אותה דמות כל השנים: חצי אורק ברברי (פלוס מקצועות יוקרה משתנים משנה לשנה). חמום מוח אבל חזק נורא, עם מינוסים בתבונה אבל פלוסים בחוכמה. כל שנה מתחלף לנו מדריך, לכן אני נאלץ כל שנה להתחיל את הדמות שוב מאפס...

זה היה בשנה הראשונה שלי. הייתי בכיתה ה', והתלהבתי מאוד. אני יודע, זה לא גיל בשביל די.אנ.די אבל מילא, לא יצא מזה שום רע... בכל מקרה, הייתי יורה חץ בכל מה שיכולתי לראות. הייתי יורה חץ במים, שקי קמח, אנשים, צללים של דברים, בניינים, מכתבים, ועוד... לקראת סוף ההרפתקאה הגענו לבור שבו הייתה כלואה דרקונית, שהיינו אמורים לשחרר אותה. אלא שאני, בחוכמתי הגדולה, יריתי עליה חץ. לא הספקתי לשחרר את המיתר של הקשת וכבר הייתי חסר-זרוע ביד ימין. מאז ועד סוף ההרפתקאה הייתי חסר זרוע.

זה היה בשנה השלישית שלי. היינו במבוך מנהרות, והיה שם בור ע-נ-ק. בנינו גשר משלושה סולמות מחוברים, וחצינו את הבור. למטה, בתחתית הבור (שהיה באורך של 20 מ'), הייתה לה הידרה בגובה 10 מ'.
בקיצור, אני הולך על הגשר המאולתר, ולפתע הגרזן האדיר שלי נשמט ונופל לבור. כמובן שקפצתי אחריו, וכך יצא שהייתי צריך להלחם בגפיי לבד בהידרה. כמובן, זה נגמר בכך שהצלחתי להרוג לה ראש אחד (לא העפתי אותו מהמקום, אבל הוא איבד את חייו) והיא הורידה אותי למינוס 9 והייתי במצב אנוש כשחבריי הצילו אותי.

החוויה שלעולם לא תשכח:
שנה ראשונה. הקרב הענק בין שני הצבאות. אנחנו, מחומשים בצבא קטן של אלפים ובני מחצית, ובדרקונית ירוקה אחת ששחררנו מכלא עצום, נלחמנו מול צבא ענק של אורקים שהונהג בידיה של דרואידית מרושעת, שאת כל הקרב עשתה על גבו של ענק עננים. בסוף הטבע עשה את שלו, אנחנו ניצחנו, ובא ברק ענקי ששרף את הדרואידית (מיגאן-מאש) למוות.

תורכם
חזרה לפורום
ישן 07-11-2007, 14:12
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
נו, טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אשכול פרופיל D&D (מבוכים ודרקונים)"

גיל (במציאות): 18
כמה שנים משחק מבוכים ודרקונים: שיחקתי ADND שלוש שנים (ה-ז) ומרוצללים שנה אחת
גזע מועדף: בני אדם
מקצוע מועדף (רק מקצועות בסיסיים): רוב הפעמים שיחקתי גנב, אבל גם קוסם זה אחלה.
תכונה מועדפת: זריזות
נשק מועדף: קשת
שריון מועדף: עור

בADND השה"ם שלי פיתח דמות מעניינת, שהיא קוסם אדם זאב (ומה שמעולה בדמות הזאת שהיא מאוד מאוזנת ולא חזקה מידי), שהקוסם הוא קוסם מתמחה בלחשי תמורה, והשיטה להטלת קסמים שונה. מאוד אהבתי אותה.
במרוצללים שיחקנו רק הרפתקה אחת, שבה הייתי צייד האקרים, פעיל במשטרה מיוחדת HH
(Hacker Hunters). גם זאת הייתה דמות שמאוד נהניתי לשחק.
פעם ניסיתי להיות שה"ם, וזה ממש לא היה טוב. גם אני לא הייתי מי יודע מה טוב בזה, וגם החבורה לא הייתה כל כך רצינית, כך שהיה משעמם, גרוע ומפגר.

בשלב מסוים בהרפתקה עם האדם זאב השה"ם עשה הרפתקאות אישיות. שלי הייתה מצוינת- מותחת וטובה (ובדיעבד התברר לי שאחד ממנו- שאמר לנו שבהרפתקה האישית שלו כוח התגלה לו ואמר לו להיות המנהיג של החבורה שלנו- בכלל בילף...)

החוויה שלעולם לא תשכח:
כל סשן היה בלתי נשכח. אני "מאשים" בזה את השה"ם שהיה לי. הוא היה ממש משהו מיוחד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 07-11-2007 בשעה 14:16.
חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 19:41
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "כן, זה בהחלט היה משעשע"

גי
כמה שנים משחק מבוכים ודרקונים: 4 וחצי
גזע מועדף: לומים
מקצוע מועדף: סייר,לא מבין למה חושבים שהוא מעפן???..אה וגם גנב נחמד מאוד
תכונה מועדפת: זריזות
נשק מועדף: כל נשקי המתנקש
שריון מועדף: מתכת קסומה +30 דרג"ש
ביין(האל הרשע) ודמגורגון-דימון לבל 40+ שניסה עם עוד 500 חסידים להפוך לאל.
שיחה \ויכוח עם חרב

הפכתי לאל!!!! סתאם, אני חושב שקבלת כוחות אלוהיים שאחרי כמה מפגשים נעלמו
החוויה שלעולם לא תשכח:
שוחד לשה"ם. קניבליזם(רק אין פליי) וניסיון להיות שה"ם עם חבורת נובים, בסוף השתעממתי אז הפכתי אחד(שחקן) לכלב והשני רכב עליו.

חזרה לפורום
ישן 10-11-2007, 19:55
צלמית המשתמש של Clown_of_Doom
  Clown_of_Doom Clown_of_Doom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "אשכול פרופיל D&D (מבוכים ודרקונים)"

גיל (במציאות):15.8
כמה שנים משחק מבוכים ודרקונים:5-6

גזע מועדף:גמד
מקצוע מועדף (רק מקצועות בסיסיים):כוהן
תכונה מועדפת:תבונה
נשק מועדף:אלה כבדה
שריון מועדף:טבעות אבל לפעמים גם קשקשים

דמות שהכי אהבת + תאור קצר: בן מחצית נוכל ואז רוקד צללים רמה 14, מאוד נהניתי לשחק איתו כי הוא היה חלש פיזית אבל מאוד מועיל.

החוויה הכי דבילית שקרתה לך: שיחקתי עם אשף אלף רמה 2 ונכנסתי לעימות חזיתי עם עוגר\אוגר, איך שבא לכם וכנרא יצא לו קריטי אז נערף לי הראש (6 נק''פ),

החוויה הכי מסעירה שקרתה לך: עם אותו אשף שנערף לו הראש הצלחתי איכשהו רק אני ועןד כוהן להרוג 3 אטינים, תשאלו איך? 4 פעמים בקרב יצא לי 20!!! אהה והייתי רמה 7

החוויה שלעולם לא תשכח: לא יודע, כשאני יזכר אני אספר לכם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
As the French would say, Who doesn't like getting their butt sucked? Still, one minute you're just a kid getting off, and the next minute you'll never be a lawyer.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר