לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2007, 11:58
צלמית המשתמש של _A_N_
  _A_N_ _A_N_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.04
שלח הודעה דרך MSN אל _A_N_
מה שאני הבנתי... (זהירות ספוילר!)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מובן? יש לך דעה מגובשת לגבי..."

כפי שידוע - הוא היה בתרדמת במשך כל הסדרה, ובמקום שיהיה לו "כלום" בראש הוא דמיין התרחשויות שנראו לו אמיתיות. סם כל הזמן רצה לחזור "הביתה" = לקום מהתרדמת.

אחרי שהוא קם וחוזר לעולם האמיתי, הוא חוזר לשגרה, לעבודה לאמו, לחברים - אבל לא מרגיש 'חי'.
אתה בוודאי זוכר שמאיה עזבה אותו בזמן שהיה בתרדמת, למשל.
הוא מנסה להסביר לאמא שלו שהוא במצוקה: "הרגשתי שם חי מתמיד", "ברמן אחד אמר לי שאתה יודע שאתה חי כשאתה מרגיש" (או משהו כזה). אח"כ רואים שבפגישה בעבודה שהוא לא שם לב שהוא חתך את עצמו - הוא לא מרגיש.

לכן, הוא פוצע את עצמו שוב כדי לחזור לעולם הדמיון, שם הוא מרגיש כבר שייך. הוא מעדיף פיזית לא להתקיים ולהמצא נפשית בעולם שבו הוא מרגיש נוח וטוב.

זה מה שאני הבנתי, אם יש לך הערות אשמח לשמוע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2007, 19:30
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי _A_N_ שמתחילה ב "מה שאני הבנתי... (זהירות ספוילר!)"

ברור ש"ההיגיון" נוטה לכיוון התרדמת. אני מבין את הטיעונים. הרי טם יוצאים מנקודת הנחה שזאת באמת תרדמת, כול דבר שקרה אפשרי, כי זה הדמיון שלו - אין שום דבר שבלתי אפשרי ברמה הזאת. מצד שני, אם תקראי על סדרת ההמשך בלינק שכתבתי כאן, זה יוצר כאן נקודת מבט שונה. בכול אופן, הנה קישור לריאיון מעניין עם מת'יו גרהאם, אחד מתסריטאי ויוצרי הסדרה אמר על הפינאלה (שאותו הוא כתב) וסדרת ההמשך שנמצאת כרגע בצילומים: http://blogs.manchestereveningnews....he_answers.html. הוא נראה ארוך מאוד, אבל החצי השני של העמוד זה תגובות גולשים. עיקרי הראיון הם שגרהאם למעשה אומר שהכוונה שלו שסאם למעשה התאבד ומה שקורה אחרכך זה בעצם כמו הרגע שבו החיים שלו חולפים מול עיניו רק שבשבילו זה נצח. יש גם קטע של כול מיני עובדות מעניינות.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 25-10-2007 בשעה 19:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר