לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2007, 18:54
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "בבקשה כל חברי הפורום הפעילים להכנס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Espires
תשמעו, בשביל שכל המשתמשים החדשים שנכנסים לפורום יקראו את החוקים, נצטרך לנקוט באמצעים כלשהם... ואני חשבתי על המהלך הזה:
כל משתמש חדש שנכנס ופותח אשכול לא לפי חוקי הפורום, באותו הרגע לא עוזרים לו, רק מנהל מורשה ללשלוח לו הודעה שיקרא את החוקים ויפעל לפיהם, ואם ערך את אשכולו לפי החוקים נוכל לקבל אותו יפה לפורום ולהסביר לו את הכל מא' ועד ת', אבל אם בכל זאת לא ערך וממשיך אולי לפתוח אשכולות נוספים הוא ייחסם לאלתר.
אשמח לתגובות ממכם בעניין ובמיוחד מהמנהלים [ובבקשה לא לנעול , זה מאוד חשוב להתנהלות הפורום כסדרו]

בתודה,
אביחי מנחם.

אין חדש תחת השמש וזה מה שהמנהלים עושים כיום (בקשר לנעילת אשכולות).
תוכל לראות בכל אשכול שננעל הסבר על איזה חוק עבר ושוב הפנייה לחוקי הקהילה.
בנוסף אין לנו למנהלים את הזמן לשבת ולנהל את הקהילה 24/7. אפילו ברגע זה אני יושב עכשיו באמצע שיעור במערכות הפעלה וכותב את התגובה הזאת.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 22-10-2007 בשעה 19:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2007, 01:11
  משתמש זכר Espires Espires אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "בבקשה כל חברי הפורום הפעילים להכנס..."

Zbabit - אני לא חוצפן, אתה לא רשום פה מספיק זמן כדי לראות אשכולות כאלה אז לך אני לא יפרט הרבה.

קובי - מצחיק? אתה יכול להגיד לי למה? אתה יכול להפנות אותי לאשכול שבו עברתי על החוקים?

עמית - משעמם? כן אבל אני מנסה להעביר את הזמן בפורום רוב הזמן הזה, ויש דברים שמפריעים לי...

AlexTT - אני אמרתי שצריך להפיל את החדשים? אתה תרצה לעזור לבנאדם ששם עלייך פס וממשיך לעשות מה שרוצה?
ובמקום לרשום תגובות כאלה טיפשיות אולי תילך אתה לצלם, אני מצלם מספיק זמן..

דור - אין לי הרבה מה להגיד חוץ מתודה על התמיכה..

אייל - אם הייתי מנהל, הייתי מעלה את ההצעה שלך ואני מאמין שעם קצת שכנוע הייתה עולה ברוב קולות...

טל - אנחנו לא צריכים אנשים כמו גלעד בנארי וחברים בכדי שהפורום ימשיך להתקיים, אם תשים לב זה לא שאין לנו פעילות בפורום, הפורום חי ונושם עדיין, וזה לא שאין לנו פה משתמשים מספיק טוביפ [אתה, מתן, קובי , משה , איתמר , שחר ועוד...]

עומרי - תוכל להגיד מה ימנע ממשתמש לפתוח אשכול נוסף שעובר על החוקים כאשר יש לו הערה אחת וכולם מגיבים לו כרגיל? הרי מה אכפת לו, הוא יתעלם מהתגובה הראשונה וימשיך...

אדי - אני מוריד בפני המנהלים את הכובע על עבודתם המסורה ואני לא אומר על זה שום דבר רע, אבל תשים לב שרוב המשתמשים עדיין ממשיכים לפתוח אשכולות "לא חוקיים" אפילו אחרי שנעלת להם...

Street Eye - כל עוד הבנת מה רשמתי בהודעה הראשונה, אל תתלונן סתם, מה אכפת לך כמה חדשות אני רואה או כל שיט אחר...
ושוב כמו שאמרתי לקובי, תוכל לחפש בשביל אשכול שבו עברתי על החוקים מאז שנרשמתי?

נועם - אז למה לתת לבנאדם את העונג לקבל תגובות גם אחרי שעבר על החוקים שוב? וגם אחרי שרובם קוראיםאת החוקים [ברפרוף] הם עוברים על חוק אחר באותה אשכול, נכון, זוהי התקדמות אבל עדיין די מעצבן...

מתן - תקרא אתמה שאמרתי לאדי למעלה בנוסף לזה אני צריך לציין שהלוואי וירבו כמוך =]

לי - אף אחד לא מתלונן, אנחנו יודעים שתעשי את עבודתך כראוי, ומרגע זה אני ממנה אותך רשמית [חח מרגיש ראש הממשלה לרגע ] למקבלת משתמשים חדשים לפורום..

אדי - חכה חכה איתמר יבוא מהבסיס ואני יראה לו את הסמיילי הזה =]

וזהו בערך, השקעתי הרבה בתגובה הזו [כתבתי אותה פעם אחת והתנתק האינטרנט והלך הכל אז רשמתי מחדש] אז בבקשה תקראו כי זה חשוב!
ישן 23-10-2007, 09:22
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "Zbabit - אני לא חוצפן, אתה לא..."

אמנם אף פעם לא העלית תמונה גדולה מדי, אבל לא חסר אשכולות בהם שאלת שאלות שמופיעות בעוגנים, או שפשוט התעצלת לחפש...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...earchid=1872814
שים לב כמה אשכולות מיותרים פתחת (איך המצלמה שקניתי? נשברה לי המצלמה, נגעתי במרק 2, איך המחיר שהשגתי למצלמת וידאו? וכו' וכו') ובאיזה קצב...
אף אחד לא חסם אותך או התעלם. כולם עזרו, וחזרו על עצמם שוב ושוב שתקרא את החוקים.
פה העלת תמונה מקישור חיצוני
פה העירו לך על ריבוי אשכולות ביום
בסוף גם נחסמת משום מה...

בסופו של דבר הבנת את העניין והפסקת עם זה, אבל תחשוב איך היית מרגיש אם היו עושים לך את מה שאתה מציע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר