לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2007, 17:38
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
על להיות מוביל ואחראי לגורל שלך..

אנשי הפורום היקרים...
רציתי לדבר איתכם על משהוא שאני רואה חוזר בעיקביות כמעט בכל אחד מהנושאים כאן...
אתם מחפשים דעות של אחרים כיצד לחוות לנהוג ולחיות את החיים הפרטיים שלכם..
אני לא פוסל אף אחת מהתגובות היפות שאתם נותנים בתור עצות אבל האם איי פעם חשבתם לעצור לרגע.. לחשוב מה הכי טוב בשבילי.. מה הדבר שאני הכי רוצה לעשות אותו כרגע.. ולעשות אותו?
ואולי אחר כך לשאול האם יש אלטרנטיבות? ברור לי שכולם מחפשים את השיטה הטובה ביותר..
איך לנהוג בקשר.. איך להתחיל עם בחורות... איך להפוך ידידה לקשר זוגי... ופשוט מאוד אין שיטה טובה ביותר! יש את הדרך שלכם שהיא הדרך הנכונה ביותר היפה ביותר והכי הכי אישית שמסמלת בדיוק את האדם שאתם, ולא מישהוא אחר. כמה פעמים קרה לכם שרציתם לעשות משהוא והמחשבות לגביי הדבר הזה פשוט שיתקו אותכם מפחד, חשש לכישלון, או אפילו חוסר רצון להיות מצליח.
אני לא מאמין בגורל.. ואני לא מאמין שהכל כתוב מראש... אני מאמין שאנו בוחרים את הדרך שלנו לחיות
אנחנו מעצבים את החיים שלנו והאמונה הזו מאפשרת לי לעשות מה שאני רוצה! אני לא כבול לשום דבר חוץ מחוקי הטבע... ברגע שאנשים יתחילו לקחת אחריות על החיים שלהם.. להוביל אותם למקום שהם רוצים להיות קשובים לדיאלוג שנקרא "קוף מדבר" שהוא האחראי לפחדים שלנו לחששות שלנו וגורם לנו להשאר במקום... לדוגמא: רציתי להתחיל עם בחורה... פתאום הדיאלוג הפנימי שלי עם עצמי (הקוף) התחיל להתקיל אותי: מה אם היא לא מעוניינת, מה אם היא תביא לי סטירה, מה אם היא תצחק עליי, אז מה אם היא מסתכלת אולי פשוט אני נראה מגוחך? מוכר לכם? ברור שכן הדיאלוג הזה נועד להגן עליינו ולהמחיש לנו את הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות.. הוא פשוט עוזר לנו לשרוד...
אבל יחד עם זאת תוקע אותנו במקום ולא נותן לנו לגיטימציה לדברים שאנחנו באמת רוצים לעשות...
אי אפשר להרביץ לקוף להשתיק אותו או להאכיל אותו בבננות. הדבר הראשון הוא לשים לב לדיאלוג הזה להקשיב לו. ולשאול אותו את השאלות הנכונות... מה אם היא תזרום איתי? לאן אני אקח אותה אחרי שהיא תגיד כן? האם אני אנשק אותה כבר בפגישה הראשונה?
קחו אחריות על עצמכם קחו אחריות על החיים שלכם... תובילו תטעו תעיזו תצליחו... אבל אל תתנו למחשבות שלכם להשאר רק בגדר מחשבות.. והיות שאני מאמין שכל אחד מהפורום הזה הוא בונבון ואדם שהייתי רוצה להכיר אני דיי בטוח שיש לרצונות שלכם והמחשבות שלכם רק כוונות טובות לכם ולסביבה! לסיכום
תשאל איך אני מצליח, תצליח.
תשאל איך אני נכשל, תכשל.

המון המון המון קרדיט למאפי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2007, 18:22
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
יצא לך במקרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DemoniC שמתחילה ב "על להיות מוביל ואחראי לגורל שלך.."

לקרוא את הספר "כוחו של התת מודע" ?
הוא איפשהו אומר מה שאתה אומר , הכוח שלך על עצמך הוא עצום , ואם תדע להתחבר אליו השמיים הם הגבול .

אני מסכים עם הרוב המוחלט של מה שאמרת ,וללא ספק עם הגישה שלך .

אבל אתה תצטרך להפנים ,זה שאתה הצלחת להגיע אליה ( וגם נורא חשוב להתמיד בה ) זה יפה מאוד,
אבל לא לכולם זה מובן מאליו ...
רוב המוחלט של אנשים כן מסתמך על אחרים ,בין עם זה משפחה או חברים אוהבים ,ובמקרים יותר מצערים על "מוסכמות חברתיות"
והם נותנים מקום גם לדעות ועצות שלהם , אולי פה ושם יותר מדי מסתמכים עליהם ,אבל עדיין ..

תשמע, כל בן אדם ותקופת הזמן שדרושה שלו כדי להסתמך לגמרי על עצמו , והתקופה הזאת יכולה להמשך פרק זמן לא מבוטל .
בינתיים , לגיטמי ואפילו חשוב להקשיב ( עם דגש על להקשיב ) למה שאחרים אומרים .
וגם באופן כללי ,לא מזיק לשמוע דעות , כל עוד אתה יודע לנתב אותם בצורה חכמה אליך ,
אם מישהו אומר לך שלעולם לא תצליח או תשיג את הבחורה , אתה צריך לדעת להאמין בעצמך ..

אני אסכם את זה ככה , הגישה שלך מעולה ,תאמין בעצמך , תדע מה שאתה שווה ותזכיר את זה לעצמך,
מחשבות שליליות אכן יובילו להשלכות שליליות
אבל עדיין , משתלם להקשיב למה שאחרים חושבים , רק בשל הסיכוי שאולי תלמד משהו.
אם אתה באמת רוצה משהו ,אל תסתמך על זה שדברים יקרו , תעבוד כדי להשיג אותם ,
אם תסתכל במשפט שרשום לי למטה , הוא אומר הכל ...

*אני לא מתייחס למה שאמרת לגבי גורל , בכל מה שקשור לאמונה ,כל אחד ודעתו , הוויכוח לטעמי לא במקומו כאן
ישן 22-10-2007, 22:40
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DemoniC שמתחילה ב "על להיות מוביל ואחראי לגורל שלך.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DemoniC
קחו אחריות על עצמכם קחו אחריות על החיים שלכם... תובילו תטעו תעיזו תצליחו... אבל אל תתנו למחשבות שלכם להשאר רק בגדר מחשבות.. והיות שאני מאמין שכל אחד מהפורום הזה הוא בונבון ואדם שהייתי רוצה להכיר אני דיי בטוח שיש לרצונות שלכם והמחשבות שלכם רק כוונות טובות לכם ולסביבה! לסיכום
תשאל איך אני מצליח, תצליח.
תשאל איך אני נכשל, תכשל.

המון המון המון קרדיט למאפי!

ואמרו אמן!! הרבה פעמים כשאני באה לכתוב תגובה זה גם מה שעובר לי בראש.
האחריות והחיים של הבנאדם לא תלויים באף אחד חוץ מבבן אדם עצמו. לו יש את הכלים לעצב את העתיד, לקחת יוזמה, להעיז, לעשות ואז לטעות, להצליח, ללמוד. אני חושבת שמכל דבר אפשר לצאת מרווח, או לפחות למצוא את הטוב והחיובי.

אגב, מי זה מאפי?

ישן 22-10-2007, 23:26
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
אני חולק עליך קשות ידידי

אתה מזכיר לי את זה שלעיתים חברים אומרים לי כך למשל:
"הלוואי שלא הייתי נלחץ במצבי לחץ"
"הלוואי שלא הייתי מתרגש מדברים מרגשים."
ועוד שלל משפטים כאלו.

למה אני אומר לך את זה ?
כי רגע לחץ זה רגע לחץ ורגע קשה זה רגע קשה, ובדיוק ברגעים אלו צריכים את האחר, את השיתוף ואת החברה.

מה שאני בא ואומר זה בעצם, אנשים באים לפה כי קשה כי הם צריכים את העיצה את התמיכה ואת האוזן הקשבת.

1. לכולם יש את נקודת השבירה שלהם, ברגע זה הם צריכים את התמיכה החיבוק העיצה והאוזן הקשבת.
2. במצבים קשה עלולים לקחת החלטות שגויות, שגויות מאד, ולכן זה טוב לשמוע עיצות.
3.שיתוף עם אחרים נותן לך כיוונים חדשים.
4.יש כאלה שצריכים את הפוש שלהם, אם הם לא יקבלו אותו הם ישבו לעד בבית ולא יעשו ולא יזמו כלום.
5. כשמספרים דברים לאחרים פתאום הכל נראה שונה, מנתחים דברים אחרת.

לאחר שהבן אדם פירק, שיתף ושמע אז הוא יכול להחליט משלל העיצות שהוא קיבל איך לנהוג.
כמובן שאז עליו לנהוג ע"פ מה שהכי מתאים לו.

הגישה הזאת של יאללה לך תעשה היא אגואיסטית במקצת.
זה חובה וזה חלק מהחיים שלנו, לשמוע ולשתף.
את ההחלטות ואת האחריות למעשינו רק אנו לוקחים. זה ברור.

ליל מנוחה

נערך לאחרונה ע"י שכחתי את סיסמתי בתאריך 22-10-2007 בשעה 23:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר