לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 05:46
  ld190 ld190 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.07
שלום אני חדש ..כמה שאלות !

שלום אני חדש פה בפורום.....
יש לי כמה שאלות.....ואני מאמין שיש מי לשאול פה....קראתי כמה אשכולות וסבבה לגמרי
עכשיו אני תמיד אהבתי אומניות לחימה גדלתי על ברוס לי ודני יין טוני ג'א ועוד.....
אני אוהב מכות ...וכמו שחברינו הטובים לזירה החליטו לעשות את זה בטוב אם חוקים וכו'
אני רוצה לחפש תאומנות לחימה שהכי תתאים לי...
אני מאוד מתחבר למואי טאי........ואני חושב שאני מאוד מתאים.........יש לי רצון שזה הכי חשוב אני לא יתחיל לשבח את עצמי....
יש לי בקרבתי כמה מכונים...באחד מלמדים MEJIN KAI ובאחד KIKCKBOX אם כמה דברים ממאוי טאי
אני רוצה להגיע לקרבות.......במג'ין קאי הבנתי שזה מאוי טאי משולב אם קרטה משו כזה ושמעתי שזה קטלני לפי מה שהבנתי במג'ין קאי לידי המאמן מעביר קורסים ליחידות קרביות ..........
ברצוני לדעת אם יש בארץ לוחמים שנלחמים בחו"ל ברמה גבוהה .......ואם במידה ואני באמת יהיה טוב ומקצועי....אז יש אם מי לדבר ולפנות .......?
עוד שאלה קטנה ראיתי 2 סרטים של טוני ג'א ...הבנתי שהוא לוחם מואי טאי אבל יש לו שם הרבה בריחים פריקות קפיצות נעילות ומה לא איך זה קשור למואי טאי........קראתי פה משהו על מאי בוראן.....
אפשר לדעת על זה עוד קצת בבקשה מי שיכול.....ואם יש מצב שיש כזה דבר בארץ? !
חזרה לפורום
ישן 26-10-2007, 23:05
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ld190 שמתחילה ב "שלום אני חדש ..כמה שאלות !"

לא שמעתי על MEJIN KAI, אבל אני יכול להמליץ על קיקבוקס - מעבר לטכניקה זה מאוד מחשל ומחזק, ואין כמו לחטוף ולהחטיף בראש

בעקרון גם בקיקבוקס משלבים מידי פעם ברכיות ומרפקים, זה לא שזה לא קיים שם, אבל הדגש על זה נמוך מאוד, חולפים אימונים שלמים בלי עבודה על זה בכלל [ולפי מה שהבנתי במואי טאי עובדים על זה כחלק בסיסי של האימון]. מצד שני שמים דגש על ידיים/לוקיק/פרונט קיק..

לגבי תחרויות, כל מאמן לוקח קבוצת תלמידים שהוא בוחר לחו"ל או לאזור בארץ לתחרות, וככה זה חוזר על עצמו פעם/כמה פעמים בשנה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:02

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר