לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2007, 01:22
  אנונימי לחלוטין אנונימי לחלוטין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
הלנת שכר-זקוק לייעוץ\עו"ד בתחום- בדחיפות

שלום
קודם כל לפרטי המקרה:
לפני מספר חודשים התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש דרך חברת כוח אדם מסוימת.
החל מהרגע הראשון, עוד מהפנייה לטלפון שהיה מפורסם במודעה בעיתון הובטח לי שכר מסוים לשעה.
ניגשתי לראיון במקום העבודה עצמו (לא במשרדי חברת כוח האדם- אלא במקום העבודה בו הציבה אותי אותה החברה), בראיון נכחנו אני- מנהל מטעם מקום העבודה, ואחראי מטעם חברת הכוח אדם.
בראיון שוב הובטח לי שכר מסוים לשעה.
במשכורת הראשונה שהגיעה לאחר כשבועיים- קיבלתי שכר המחושב על פי שכר יסוד לשעה- שנמוך במספר שקלים מהתעריף לשעה שהובטח לי.
פניתי לאחראי עליי מטעם חברת כוח האדם, והוא אמר לי- אתה צודק חלה טעות. וחזר והזכיר את אותו סכום שסוכם עליו, והבטיח שבחודש הבא העניין יסתדר ואקבל את הכסף החסר.
לאחר עוד חודש של עבודה שוב הגיעה המשכורת (באיחור של כמה ימים אחרי ה10 לחודש! אבל נניח שעל זה אני מבליג.) עם התלוש ושוב אותה בעיה בדיוק. התעריף לשעה נמוך ממה שסוכם.
אז כבר באמת שהתעצבנתי אבל ללא הועיל, כל מי שדיברתי איתו הן מטעם מקום העבודה, והן מחברת כוח האדם מושך ומושך אותי, "שבוע הבא יש ישיבה- זה יסתדר".. "אל תדאג".. והאשמות- "מקום העבודה לא העביר את הכסף עליך".. וכ'ו וכ'ו- בינתים אני נופל בין הכסאות.
ניסיתי לברר "תכלס" על מה התחייבתי באותו ראיון- ואין שום מסמך המזכיר את התעריף אותו אני אמור לקבל. הבנתי שבמקרה כזה- מה שתופס הוא הסיכום שנעשה בעל פה. האם נכון?

עכשיו לשאלות-
בעוד 3 וחצי שבועות אני טס לחו"ל לתקופה ארוכה. האם יש סיכוי בתוך הזמן הזה להשיג את הכסף שמגיע לי?
2. אני זקוק בדחיפות למישהו שמטפל בנושא
3. האם "על הדרך" אני יכול לדרוש גם על נושאים אחרים שמגיעים לי? דוגמת שעות לילה שלא שולמו וכ'ו?
4. האם על כל הזמן הזה שהחברה חייבת לי כסף יש איזשהי ריבית או פיצויים על הלנת השכר?
לאן או למי אני יכול לפנות על מנת לסיים את העניין לפני שאטוס? או אם במקרה הגרוע זה יימשך מעבר לתקופה שאני בארץ- אוכל להשאיר את הנושא בידי מישהו שיטפל בעניין?
5. כל אותן הוצאות על נניח עו"ד וכדומה- האם יש אפשרות לתבוע שהחברה הרמאית תשלם עבורן?
+ האם אפשרי רק שהעו"ד יתקשר "לדבר" עם החברה רק על מנת "להפחיד" אותם קצת ושיבינו שאני רציני? הבנתי מניסיון העבר מחבר'ה שעבדו שם, שלרוב שהם רואים שהבנאדם לא יוותר בקלות- פשוט משלמים לו מיד מה שמגיע לו..

בתודה

נערך לאחרונה ע"י אנונימי לחלוטין בתאריך 28-10-2007 בשעה 01:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר