לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 09:47
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
למה כולם לעזעזל מתלהבים ממייקל לואיס?

למה מי זה הטמבל הזה?

מצטער שאני מוציא את זה פה, פשוט אתמול ההיתי בנמל ת"א עם חברה שלי, וכשאנחנו מסתובבים אנחנו רואים מרחוק מין ריכוז כזה של בנות שמתלהבות ומחזיקות דפים, הבנו שמדובר בסלב והבנות סתם מתלהבות אבל כשעברנו לידן ראינו שזה השחקן/דוגמן(תבחרו אתם את ההגדרה)מייקל משהו(רק אחרי זה הבנתי שזה מייקל לואיס)ותהרגו אותי אני לא מבין ממה לעזעזל הבנות מתלהבות ממנו...

1.הוא לא חתיך(למעשה דיי מכוער)

2.שחקן גרוע(אל תשאלו איך אבל ההיתי בהצגה שלו כאשר לקחתי את האחיין שלי ליום כייף, והוא פשוט משחק גרוע).

אז ממה יש להתלהב?

מהמיני קוביות שיש לו בבטן?
זה מה שעושה את זה לבנות(2וחצי קוביות שגם כן לא נראות משהו),אז אם ככה, בנות הן באמת עם דפוק(לא בהכללה כמובן, רק חלק גדול מאוד...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 12:20
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "בטח שיש מה לפרגן לו! הוא בן..."

פנים של מלאך?
אני מסכים לגבי הגוף, כל הכבוד לו על ההתמדה בחדר הכושר, אבל הפנים?
יש לו את המבע הכי עמום שראיתי אי פעם, שלא שייך למישהו עם בעיות אמיתיות.

הוא מצליח כי מישהו רצה שהוא יצליח, לא בגלל הכשרון, אלא בגלל סקס אפיל (עם כמה סקס אפיל שיכול להיות לילד
לא חכם במיוד בן 20).
התאים למישהו שם למעלה (משרדי פרסום, שיווק וחברות אופנה) שמייקל לואיס יהיה דוגמן מפורסם, ונחשי מה,
מייקל לואיס אכן דוגמן מפורסם.

היות ובתעשיית היופי הזו אני קצת מתמצא, אני יכול לומר בפה מלא שיש אנשים יפים ממנו, מוכשרים ממנו ובטוח
כאלו שיכולים להוות מודל לחיקוי טוב ממנו, אבל אותם אף אחד לא קידם. למה? אולי כי הם התעקשו לעשות צבא
וזה פגע באינטרסים הכלכליים של הסוכנים שלהם, אולי כי בניגוד למייקל לואיס היה להם מה להגיד והם לא דבקו
בתסריט שהכתיבו להם, יכולות להיות הרבה סיבות.

בכל מקרה, באותה מהירות שהוא עלה למעלה, הוא יכול לרדת למטה.

מצד שני, שיהנה כל עוד הוא יכול. הוא זכה ב-15 דקות תהילה - שיהנה מהן.

לפרגן לו? אין לי על מה. לרצות ברעתו? זה לא אני.
ישן 26-10-2007, 12:19

זה לא ממש מפריע...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "באמת שאין לי מושג :S"

זה יותר בכיוון של מפתיע, אני לא מבין מה מיוחד בו, אין לו כלום-כאילו אני כל הזמן שומע מהחברות הקטנות של אחות של חברה שלי על ה"קוביות" שלו ואני שואל איזה פאקינג קוביות יש לו?

אין לו כלום-ואם בנות מתלהבות מזה ומבקשות חתימה מדוגמן סוג ב' עם מיני קוביות בבטן אז הן מ ס כ נ ו ת-אמרתי את זה גם לחברות של אחותה הקטנה של חברה שלי.

לפי דעתי מה שגורם לכל הגל הערצה הזה כלפיו הוא פשוט שיטת העדר, בנות יודעות שזה "מגניב" להעריץ אותו, וללכת עם תמונה שלו על המחברת אז הן מעריצות-יותר מזה שום דבר אחר.

אני בספק אם יש אשכרה בנות שהיו מתאהבות בו אם לא היה לו את כל הפרסום והיוקרה וכ'ו, הקיצר אני לא מבין מה ההבדל בינו לדוגמנים אחרים(שנראים הרבה יותר טוב)אבל פחות מפורסמים, כנראה שהכל באמת נובע מהיחצני"ם שלו שדוחפים אותו לכל חור.

ישן 26-10-2007, 13:17
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
סיפור קטן על מייקל החמוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "למה כולם לעזעזל מתלהבים ממייקל לואיס?"

אז ככה הסיפור הוא אמיתי והיה ברכבת איתי עם אח של חבר שלי (משרת בגבעתי) ועם מייקל לואיס.
אני ואח של חבר שלי ישבנו ברכבת ומייקל ישב כמה כיסאות לידינו, אח של חבר שלי התחיל איתו בוויכוח על זה שהוא לא עשה צבא. ואח של חבר שלי שאל אותו "למה אני צריך לעשות צבא ולשמור עליך ואתה לא עושה צבא?" אז הוא ענה לו "אם היו מציעים לך את הסכום כסף שהציעו לי גם אתה לא היית עושה צבא" באותו רגע אח של חבר שלי שהוא הר אדם ומייקל לואיס עם כל הקוביות שלו והשרירים הוא לא פחות ולא יותר מאשר גפרור לידו. בקיצור אח של חבר שלי קם אליו והוא רצה פשוט לקרוע אותו במכות, המזל של מייקל זה שהיה שם איש ממש מבוגר ששמע את הוויכוח והוא תפס את אח של חבר שלי ואמר לו לא לעשות את זה כי הוא (מייקל) לא שווה את זה.
בקיצור זהו פרצופו האמיתי של מייקל שלנו, כסף יותר חשוב לו מחיי האזרחים במדינת ישראל. ושאף אחד לא יגיד לכם שיש לו בעיה רפואית. מי שמשחק כדורסל יכול לשרת גם בצבא ואם לא בקרבי אז בתפקיד עורפי. חוץ מזה שלא חשוב איך, אני יודע שאין לו בעיה רפואית!

"חיוך הוא בסה"כ קו עקום שמיישר את הכל"-ספר חבקוק ולא זוכר את הפסוק

ישן 26-10-2007, 15:35
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי psycho59 שמתחילה ב "סיפור קטן על מייקל החמוד"

תאכלס יש לו נקודה...
בעד סכום כסף גבוהה גם אני חושב שהייתי משתמט...
אבל זה לא העניין פה...
העניין הוא שהוא השתמט לא בגלל סיבות רפואיות...
אם תשאלו אותי, כל מי שמאמין שלבחור יש סיבות רפואיות שמונעות ממנו כל סוג של שרות
אחרי שהסתכל על השרירים של הבנאדם, צריך לדפוק לו מכות לפנים.
הבנאדם מספיק בכושר כדי לפתח שרירים? הבנאדם מספיק בכושר כדי נגיד.... להיות חימושניק
או לעבוד באפסנאות.
מה שאני כן צרגיש צורך לתקן זה שהאשמה לא נופלת עליו פה.
האשמה נופלת על הצבא. הצבא הוא הגוף המפגר שהביא לו תפטור.
אני רוצה שפעם אחת מישהו יסביר לי איך מביאים לבנאדם כזה פטור משרות צבאי.
נפשי לא יכול להיות לו, הבנאדם בעסקי הבידור ואני מניח שיש לו מספיק לחצים מהצד הזה.
פטור פיזי כלשהו? לא נראה לי....

ישן 26-10-2007, 15:41

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אל תיעלב אבל אתה בסה"כ מלש"ב..."

בבקשה אל תכליל...
אני עושה צבא ואין לי שום בעיה עם משתמטים...
אתה משקר לעצמך ולכולם פה אם אתה באמת מעדיף לעשות צבא
מאשר להתחיל את החיים האזרחיים שלך.
אם לא היה חוק גיוס חובה ספק אם היית מתגייס. כמובן, יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שאתה מורעל...
הנקודה היא היא לא שאני אומר שלהשתמט זה בסדר, אני אומר שהאשמה נופלת על הצבא.
להשתמט זה קל מדי, חד וחלק. במדינה בה קיים חוק גיוס, שחרור מהצבא צריך להיות רק לאלה שבאמת לא
יכולים לשרת שום סוג של שרות., וגם אז יש שרות לאומי.

ישן 26-10-2007, 17:25

אוקיי...
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "בבקשה אל תכליל... אני עושה..."

דבר ראשון לא כתבתי מעולם שההיתי מעדיף להתגייס בגיל 18 מאשר לסיים את התיכון לעשות טיול אחרי צבא ולהתחיל את החיים, כמובן שהאידאל הוא שאנחנו לא נצטרך לעשות צבא, ושבעצם לא יהיה דבר כזה "צבא"-אבל מה לעשות אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחיות באשליות, בזכות צה"ל המדינה הזו קיימת, ישראל היא המדינה היחידה בהסטוריה של המין האנושי שמהיום שבו היא הוקמה(או "הכריזה עצמאות")היא נמצאת במלחמת אין ברירה תמידית, זה או אנחנו או הם-קיימת עוד מדינה בעולם שנמצאת במצב הזה?(מדינה מערבית?)

ובנוגע להשערה שלך, אז לא!, אני לא מורעל, לא התגייסתי לצבא בשביל לקבל נשק פ33תי מגניב ולירות בערבים כל היום, התגייסתי לצבא מתוך תחושת מחויבות פנימית-זהו לפחות החינוך שקיבלתי בבית(ותפתע לדעת שאני חילוני)אז אם אתה שואל אותי אני לא מתחרט אפילו לרגע על זה שהתגייסתי לצבא, ועל זה שנתתי 4 שנים מהחיים שלי למען המדינה, אנשים רבים חושבים שמי שמתגייס לצבא הוא פראייר, ושהוא "בשר תותחים" ושלמידנה לא אכפת וכ'ו, אבל כל אותם אנשים לא מבינים שבזכות הצבא הזה אנחנו מחזיקים את הארץ, לי אישית לא אכפת מההנהגה ולמען האמת אני חושב שהיא דיי דפקה, אבל אכפת לי מהארץ שלנו, ולכן התגייסתי.

מקווה שחלקכם יצליחו להבין, מה גם שלמשתמטים אין מושג מה זה להיות בצבא, אין להם מושג מה היא אחוות לוחמים, איזו הרגשה אלוהיות זו לסיים מסע של עשרות ק"מ באמצע הלילה ולשבת עם כל החבר'ה באיזה צלע הר, איזו תחושת סיפוק זה לסיים את המסלול בהצלחה ולדעת שלשמיים אין גבול.

ואני יכול להמשיך בלי סוף אבל אין טעם, זה פשוט ההפסד שלהם, אני לעולם לא אצליח להבין איך הנוער שלנו(ואפילו מעבר לזה)ממשיך להעריץ את כל אותם הסלברטי המשתמטים שהעדיפו לעשות כסף מאשר להגן על המדינה,עצוב :-0.

ישן 26-10-2007, 17:54

אני חושב שזה כן מעיד...
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא הייתי אומרת שזה מעיד ברמה..."

תראי אני בקלות יכולתי לטוס אחרי תיכון לאירופה(אזרחות אירופאית)וללמוד רפאה באיזו אונ' אבל בחרתי להשאר ולקרוע ת'תחת 4 שנים בשביל המדינה, וכמו שאמרתי מקודם אני מבסוט מההחלטה-באותה קלות גם ההיתי יכול להוציא 21/24(כמו שלא מעט עושים)ואז פשוט לצאת אפס ולא לשרת.

בעיני מי שיכול להתגייס(גם לתפקיד עורפי בעת הצורך)ולתת 3 שנים(או אפילו שנה וחצי בתור מאבטח מתקנים)ולא עושה את זה ממניעים של קרירה או סתם עצלנות הוא בן אדם אפס,ותרן,אגאיסט ופחדן...

ואני גם לא חושב שהוא יצליח בחיים, הצלקת הזו תשאר איתו לכל החיים, מה הוא יגיד לילדים שלו כשישאלו אותו איפה הוא שירת?

מה הוא יגיד להם שבזמן שחברים שלו מהשכבה הסתערו על בינת ג'בל ונהרגו הוא הסתער על המצלמות באיזה קמפיין אופנה בחו"ל?

ישן 26-10-2007, 18:12
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אני חושב שזה כן מעיד..."

קודם כל אין צורך שתמשיך לחזור על דוגמאות. מי שעשה שירות לעומת מי שלא. הבנו כבר.

ואז מה, גם מישהו שהוא אגואיסט, וותרן, ועצלן, יכול שיהיו בו גם תכונות טובות, והרבה פעמים הן הופכות את הבנאדם לבנאדם ממש טוב. מה שבטוח, אפס, הן לא יעשו מאף בנאדם. אני בתכלס יכולה להעיד על עצמי שיש לי שתיים מהתכונות האלה, ואני ממש לא מרגישה כמו אפסית, או כמו מישהי עם אופי מחורבן.

ובקשר לקטע עם הילדים. וההצלחה בחיים,
אתה יוצא מנקודת הנחה שמי שלא עשה שירות בהכרח מתבייש בזה. ויש הרבה שהם לא כאלה, אז אני לא מאמינה שתהיה להם בעיה לספר את זה לילדים שלהם. ואני חושבת שלא מעט אנשים הוכיחו שאפשר להצליח גם בלי לעשות צבא.

ישן 27-10-2007, 00:42

בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אוקיי..."

הנאום הפטריוטי משהו שלך על אחוות לוחמים ושיט היה די מיותר... אני מבין תנקודה...
זה היה וואחאד חפירה בהתייחס להודעה שהגבת עליה...
אני סה"כ אמרתי שזאת אשמת הצבא שיש כ"כ הרבה משתמטים.
אף אחד לא מבקש ממך להבין את המשתמטים, אין דרך מוגדרת ונכונה לחיות
כל אחד והדרך שבה הוא בוחר, חבר שלי למשל התחיל ישר אוניברסיטא, אין שום דבר פסול בזה
ואין לך זכות להאשים אותו בכלום. הוא ראה הזדמנות והוא ניצל אותה.
הצבא הוא זה שאפשר לו לעזוב בכאת קלות.
שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד מעריך את המסירות שלך למדינה, אבל אתה לא יכול לצפות ליחס
כזה מכל האנשים במדינה.... יש סיבה שיש חוק לגיוס חובה, כי אף אחד לא באמת משלה את עצמו שנערים
בני 18 יעזבו על דעת עצמם את הבית שלהם ויתנו את החופש שלהם למדינה לשלוש שנים.
הבעיה של הצבא היא שהוא לא אוכף אותו נכון.

ישן 27-10-2007, 01:47

אתה(ואוליי גם חבר שלך)לא מבינים איפה אתם חיים...
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "הנאום הפטריוטי משהו שלך על..."

ישראל היא לא שוויץ, צרפת או אפילו ארה"ב שיכולה להרשת לעצמה להחזיק צבא שכיר שמתבסס על גיוס מרצון ולא מחובה, על חשיבות הגיוס כבר פירטתי בהודעות הקודמות, ואין צורך שאני אמשיך "לחפור" בנושא עוד-אני מאמין שאת הנקודה הבנת.

בנוגע למה שאמרת על הצבא(שהוא אשם בהשתמטות)אז הרשה לי לומר לך שאתה טועה ובגדול, הגורמים להשתמטות הם אחרים לגמריי, אבל בגדול בגלל החינוך(שלא ממש נחשב לאיכותי בישראל)וכמובן חינוך מהבית, שים לב שלמעלה מ40% ממסיימי בה"ד1 האחרון הם דתים חובשי כיפות, יותר משתי שליש מהיחידה שלי הם חובשי כיפות-ותאמין לי הם בחורי זהב והלוואי כל המדינה שלנו הייתה כמו החבר'ה האלה, אני פשוט מעריץ אותם.

איך אתה מצפה שילדה בת 17 וחצי תתגיס לצה"ל אחרי שהאלילה שלה(בר רפאלי)אומרת שהמשפט "טוב למות בעד ארצנו" הוא מפגר, ושבכלל עדיף לא לעשות צבא כי "זה פוגע בקרירה"-אתה קולט איש?

על בר רפאלי ומוח הציפור שלה צריך לעשות אשכול לבד,אבל אין לי כבר זין לשטויות האלה, גם ככה מחרתיים אני חוזר לצבא לעוד אלוהים יודע כמה זמן, אבל אוליי כל ההודעות פה הצליחו(בכל זאת)להזיז כמה ברגים בראש של האנשים כאן, ולהבין שאנחנו פאקינג באמצע מלחמת קיום!

כל הצפונבונים והנוער המעולה שלנו לא קולטים שבלי צה"ל בעוטף עזה כל יום הפלסטינאים היו מרימים פה 5 פיגועים-אנשים אשכרה לא קולטים את זה וזה משגע אותי(טוב אוליי לפחות רק אותי).

אז לעת עתה, אני מאחל לך ולחבר העתודאי שלך בהצלחה בחיים, ותהנו, הרווחתם-הצלחתם לדפוק את המערכת ולא להתגייס, מזל טוב...

נערך לאחרונה ע"י IndigoBlue בתאריך 27-10-2007 בשעה 01:50.
ישן 27-10-2007, 10:34

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אתה(ואוליי גם חבר שלך)לא מבינים איפה אתם חיים..."

לפעמים זה מעצבן כשהבנאדם שאתה מדבר מולו לא יודע קרוא וכתוב...
אתה מדבר איתי בנאומים אבל אתה לא מסוגל להבין מה שאני כותב לך.
אני משרת בצבא. כבר חצי שנה, אני עדיין צעיר פעור אבל אני משרת.
חבר שלי לא עתודאי, הוא קיבל פטור ושילם על התואר שלו בצעמו.
אני מבין יפה מאוד איפה אני חי, אתה לצערי לא מבין על מה אני מדבר אבל...
אני שוב אומר שרוב בני הנוער בישראל הם לא כמוך או כמוני ולא חושבים שלהתגייס זה דבר חובה.
בין אם זה נובע מחינוך פגום או מסביבה רעה או מגנים לא טובים אתה יכול לחזור עם זה אחורה כמה שאתה רוצה
הצבא הוא זה שצריך להתמודד איתם... אתה יכול להאשים את מערכת החינוך כמה שאתה רוצה, ואתה יודע
מה? אני אתמוך בך במאת האחוזים, אבל מה לעשות שכדי להשיג תוצאות מיידיות זה לא מספיק.
הצבא עצמו צריך להתחיל לאכוף את זה טוב יותר.

ישן 27-10-2007, 11:03

קודם כל קבל את התנצלותי...
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "לפעמים זה מעצבן כשהבנאדם שאתה..."

מתוכן הודעתך הקודמת נראה כי אתה עדיין מלש"ב ושחבר שלך העדיף לא להתגייס ממניעים אישים-בכל אופן זה לא עניני.

עכשיו בנוגע למה שאמרת על החינוך והצבא, קודם כל בוא נסכם ששורש הבעיה זה מערכת החינוך "המוצלחת" של ישראל, דבר שני בנוגע לצבא-אוליי ניתן להאשים אותו גם בכך שהוא לא פועל יותר לגיוס צעירים, או בתחום ההסברה שהוא מעניק(למה חשוב להתגייס לצבא)אבל שוב, הסיבות לכך שנערים מגיעים לגיל בגרות ולא רוצים להתגייס לצבא כי זה "לא מתאים להם"-לא נובע כתוצאה מפעילות הצבא(אוליי רק בחלק קטן מאוד).

לפי דעתי בכל הנוגע לצבא הבעיה הכי קשה שלו זה שהוא מוותר על כוח אדם פוטנציאלי מהר מדיי, היום כל מלש"ב/חייל שמנצנץ רגע לקב"ן מקבל פטור לשירות-וזה עצוב, מכיוון שפעם זה לא היה ככה.

בתקופה של אבא שלי(מלחמת יום כיפור-73)מי שלא התגייס לקרבי שזה מינימום אחת מחטיבות החי"ר, לא היה יכול ללכת ברחוב בלי סיסתכלו עליו(שלא נדבר על זילזול)לא היה דבר כזה שלא מתגייסים לקרבי, ובטח ובטח לא לצבא, אלה שהיו הולכים לקב"ן היו אנשים שבאמת חוו דברים נוראים לפני או במהלך השירות, בכל אופן שונה לגמריי מעכשיו.

הצבא פתוח מדיי, ויותר גרוע הוא-ותרן מדיי ולכן הוא מאבד כוח אדם חשוב בכל שנה.

את בעיית החינוך ניתן לפתור רק אם מתחילים הכל מההתחלה-וזו עבודה רבה מאוד, שתמשך המון זמן, אבל התוצאות הן שבעוד עשור נקבל נוער שנונה לגמריי מהנוער זבל שיש לנו היום...

תאמין לי לפני 3שבועות נשלחתי לביה"ס להעביר הרצאה על היחידה שלי ועל הצבא, ואני ההיתי בשוק מרמת השאלות שהם שואלים("אפשר לעשן סמים בצבא","מה עדיף להתגייס או לטוס לחו"ל לפני הצבא","מקבלים רק 700שקל בחודש זה שווה את זה?","אתה לא מרגיש פראייר שנתת 4 שנים" וכ'ו...)בחלק גדול מההרצאה שהעברתי ההיתי המום, וההיתי בטוח שהם צוחקים או שהם לא רצינים-יצאתי ממש עצוב, ומאוכזב...

אבל זה הנוער שלנו לצערי, והם אלה שיובילו אותנו בשנים הבאות, נקווה שהגל הבא(הצעירים יותר)יהיו יותר איכותיים,לטובתנו-ולטובת המדינה.

רות,סוף.

ישן 27-10-2007, 12:10

עכשיו הבנת מה שניסיתי להגיד =]
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "קודם כל קבל את התנצלותי..."

"לפי דעתי בכל הנוגע לצבא הבעיה הכי קשה שלו זה שהוא מוותר על כוח אדם פוטנציאלי מהר מדיי, היום כל מלש"ב/חייל שמנצנץ רגע לקב"ן מקבל פטור לשירות-וזה עצוב, מכיוון שפעם זה לא היה ככה."

בדיוק על זה דיברתי, היום כל אחד יכול להגזים בפטורים ולהשתחרר כמו כלום, בלי שום וועידות
מיוחדות כדי לבדוק אם הבנאדם באמת צריך את הפטור.

ולגבי ההרצאה שלך בבתי הספר, זה מה שקורה עם הנוער היום, וזה רק הגיוני שזה יקרה...
ויש לזה מליון סיבות, החל מחינוך בבית כשההורים אומרים לך שהם לא רוצים שתלך לקרבי
כי הם פוחדים לאבד את הבנים שלהם וזה מובן.
או מהחברה של היום שבאה בגישה של "אם אתה מתגייס אתה סתפ מאבד שלוש שנים"
וגם עם זה אני לעתים חייב להסכים כי הצבא מתנהל בצורה מחפירה כשזה נוגע ללשבץ חיילים.
אני אתן לך דוגמא לא של חבר שלי או משהו כזה, אלא של חניך בבסיס שלי (הטכני) שאני והבכירים
שלי דיברנו עליו: הבנאדם בעל פסיכומטרי של 713, ממוצע בגרויות של 115 ופרופיל 82.
ואיפה הוא שובץ? מגזר מתכת, מסגר.
זאת רק אחת מהרבה דוגמאות.

אז נכון, פעם הפטריוטיות הייתה חזקה יותר ואנשים חשו הרבה ותר גאווה למדינה ואשכרה רצו
להתגייס ולתרום, אבל התקופה הייתה שונה.
עם הממשלה של היום, עם ההתנהלות המחפירה של הממשלה לא פלא שאנשים מאבדים רצון.

אם לחפש את האשמים אתה יכול להתחיל רשימה שלא נגמרת, במקום זה צריך לשאוף
לשפר דברים מערכת במקום לכעוס על אלה שמשתמטים, אותם כבר איבדת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר