לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2005, 19:45
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
ברדקי מנסה לחזור

ראש הממשלה לשעבר ברק אהוד יצא היום במתקפה על מפלגת העבודה ועל ראש הממשלה אריק שרון.
להלן התקפתו על מפלגת העבודה.הוא תקף על חוסר היכולת של מפלגת העבודה להיות אופוזיציה , הוא שכח שהמפלגה בקואליציה. הוא תקף את כולם ואמר שההיפרדות והגדר הם פרי יצירתו ועל כך ענה לו השר רמון בנאום ארוך שבו אמר שבדק לעומק האם ברק אי פעם דיבר בעת היותו ראש ממשלה על התנתקות חד-צדדית ועל גדר. רמון טען כי מהבדיקות שכללו גם בדיקות בארכיונים ובכתובים, וכן בתשדירי השירות של מפלגת העבודה בבחירות 2001, הוא לא ראה שום דבר שדיבר על כך שהעבודה תומכת בהתנתקות חד-צדדית. "לא נבנה מטר של גדר בתקופתנו. חבל שלא היית איתנו בשנים האחרונות, כי במפלגה היה דיון על העמדות שלנו כעת, ולמפלגה יש מצע מעודכן. האיש היחיד שכרגע יכול לפנות יישובים זה שרון", דברי רמון.
ברק תקף היום בתקשורת את משפחת שרון, אמר שהם מושחתים מאוד והיכן ברדקי שנחקר במשטרה על מעלליו והשר הרצוג שלא דיבר ועוד. ברדקי נשאר ברדקי ולא השתנה.
בתקופת היותו ראש ממשלה נפרצו כל המסגרות.מספר השרים. מספר יועצי התקשורת גדל באלפי אחוזים.אני חוזר באלפי אחוזים. המדינה הגיע לעברי פי פחת. יחסי האנוש שלו גרועים מישל ביבי. איש האני אני אקבע . אני ... אני...
היה הראש ממשלה הכושל ביותר מאז קום המדינה. כל הדברים הנאמרים כאן הם דעתי הפרטית ,אך אני חושב שיש אנשים ספורים בארץ החושבים אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר