לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2004, 23:37
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה מה תרצה להיות כשתהיה גדול ?

נכון כשהיינו ילדים קטנים תמיד שאלו אותנו את השאלה : "מה תרצו להיות כשתהיו גדולים ?"
אז- רציתי לדעת אם יש מישהו כאן שהחליט "מה הוא רוצה להיות כשיהיה גדול" ?

אני שואלת את השאלה הזו כי עכשיו חזרתי מביקור אצל חבר שלי שלומד באוניברסיטה וטיילנו קצת בקמפוס אחה"צ .
מי שהיה אי פעם בקמפוס של אוניברסיטה, יכול להעיד איזו אווירה כללית יש שם- בעיקר של כיף .
אז נכון שזה בית חרושת ללימודים, אבל בשונה מהתיכון- לדוגמה, שם לומדים מתוך בחירה ורצון לקידום .

עד היום לא ממש הקדשתי מחשבה למה ארצה לעשות לכשאשתחרר, אבל די ברור לי שזה יהיה בתחום ההומני .
היום גם חבר שלי סיפר לי קצת על העבודה של אחיו הגדול (עובד סוציאלי) ועל מה כולל התואר שהוא עשה ומצאתי את עצמי מאוד
נלהבת וחושקת ללמוד את המקצוע גם כן, בעיקר בשל התחומים אותו הוא מכיל (פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכופתולוגיה,
היסטוריה, רווחה, הכשרות, ערכים ושיטות טיפוליות) .
בפעם הראשונה מזה המון זמן יש לי חשק ללמוד, וזה אירוני כי בתיכון לא אהבתי ללמוד ב-כ-ל-ל ;
אני מניחה שזה בגלל ש"כושפתי" באווירת האוניברסיטה, או שבאמת מצאתי את ייעודי .
כך או כך- יש לי עוד שנה פלוס לשחרור מן הצבא, אבל אני מתרגשת למצוא תחום שאוכל ללמוד בעתיד ושאוהב !

אז מה אִתכם ? יש לכם כבר תחום כלשהו שתרצו לעסוק בו בעתיד ? או סתם כיוון כללי ? (אני אשמח לשמוע ) .

בברכה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2004, 00:39
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
וואי הודעה ראשונה שלי במערכת החדשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה תרצה להיות כשתהיה גדול ?"

האמת שיש לי סיפור טיפה מצחיק עם השאלה הזאת... כאילו זה היה עוד בתקופת הגן ישבנו במעגל (יותר כמו ריבוע לדעתי אבל הגנת אמרה זה מעגל..) וכאילו שאלו ילד ילד מה הוא רוצה להיות שהוא יהיה גדול כולם אמרו טייס, שוטר או קאובוי ורק אני רועי הקטן והחמוד אמרתי אני רוצה להיות נהג של אוטו-זבל! אבל לא סתם אוטוזבל (של הפארשים) הזה המיוחד ההוא עם המנוף (האוטוזבל השווה...) חחח כבר בתור ילד ראו שאני לא בדיוק ילד רגיל, ובכן כעקרון היום אין לי שמץ של מושג מה אני רוצה לעשות יש יותר מידי דברים מעניינים לא יודע הייתה לי תקופה בעברי האפל של טיפולים פסיכולוגים והמקצוע נראה לי מעניין ככה לחקור את נבכי הנפש אבל מצד שני תמיד חלמתי על טילי ומחשוב וטכנולוגיה מתקדמת ונושא המשפטים גם עניין אותי בזמנו
וגם על קריירה צבאית אני חושב לא יודע אולי משהו שקשור לביטחון המדינה תמיד נמשכתי גם לאקשן חבל שהפרופיל הרפואי שלי לא מאפשר לי שרות קרבי בשל בעיות בכליות אבל מי יודע בקיצור אין לי מושג מה אני רוצה לעשות בחיים אני לומד במגמה מדעית טכנולוגית אבל אני אדבר איתכם ראסמי הלכתי למגמה הזאת רק בגלל שלא לומדים גאוגרפיה וערבית (לא סובל את המקצועות האלה ואת המורות שמלמדות אותו בבית ספר...) ויש לנו הקצאות נוספות לסיורים וטיולים שאין לכיתות הרגילות אז בינתיים אני ממשיך במסלול הריאלי שהתחלתי כאילו יש לי את הראש אל זה... אבל לא יודע אם זה מה שאני ארצה לעשות במשך החיים...
(הייתי מצרף תמונה שלי בן שנתיים או תמונה שלי בן 3 אבל לא הבנתי עוד לגמרי איך עובדת המערכת החדשה אז נדחה את זה לפעם אחרת...)

שלכם,
רועי
ישן 27-10-2004, 01:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המלצה תשובה לבוריטו
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הבוריטו המשוגע שמתחילה ב "רועה צאן."

אני חולק עלייך חלומות הם לא ללוזרים דוקא אנשים שחולמים והולכים בעקבות החלום מגיעים רחוק וכך הומצאו המצאות

ובקשר לשאלה כיוון שאני אפשר להגיד גדול אני יכול להגיד לכם שמה שאני עוסק היום שונה ממה שחשבתי שהייתי בתיכון או שהייתי ביסודי (שאז כמה שאני זוכר חשבתי להיות מורה), כיום המקצוע שאני עובד בו (איש מחשבים) נבחר אחרי השחרור או יותר נכון במהלך כנס משתחררים שמישהו ממכללה כלשהיא באה והציע כל מיני עבודות ואחד מהם היה טכנאי מחשבים ומאז אני שם
כך שמחשבות יכולות להשתנות ובמיוחד אחרי הצבא שיוצאים לחיים האמיתיים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 27-10-2004 בשעה 02:23.
ישן 26-10-2004, 18:15
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ כשאהיה גדולה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה תרצה להיות כשתהיה גדול ?"

אני רוצה להיות סופרת\פסיגולוגית.
אני כותבת סיפורים ושירים מכיתה ד' ומשקיעה בזה המון, כל כמה זמן יש לי מוזה ואני פשוט שופכת רגשות\רעיונות וכ'ו לתוך הדף. אני בטוחה שאכתוב ספר שאהיה יותר מבוגרת. ופסיכולוגיה, אני אוהבת את הנושא, נורא מעניין אותי. ובכלל אני כל הזמן יושבת שעות לעזור לאנשים. אני גם לומדת בתיכון סוציולוגיה פסיכולוגיה, ואני חושבת שאני יחזור לזה מאוחר יותר.
ייתכן ואכתוב ספר בזמן שאהיה פסיכולוגית או על פסיכולוגיה וככה אעשה את שני הדברים שאני הכי אוהבת :]

אנשים, רק לי מוזר לכתוב בפרש עכשיו?! אני משתגעת כלום לא מצליח לי פה... נפתחו לי 9 דפי אקספלורר רק כשניסיתי לשנות סיסמא.
בעע... i want the old fresh back

ישן 24-04-2005, 22:17
צלמית המשתמש של שאנטית אלגנטית
  שאנטית אלגנטית שאנטית אלגנטית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שאנטית אלגנטית
אמ...

אני מנסה לחשוב...
אני ממש אוהבת חיות, אבל וטרינריה טיפה כבדה עליי.
אחרי הצבא אני אלמד ביולוגיה, ואכוון את עצמי לכיוון של ביולוגיה ימית.
אחרי שאני אבסס את עצמי כמו שצריך, אני אקנה חברת אנימציה שתצייר סדרת אנימציה יפנית על החיים שלי!!
וגם פעם היה לי חלום דיי גדול לפתוח בית קפה שכונתי פסטורלי כזה, עם מאפייה קטנה כזו שעושה דברים מדהימים וטעימים...
ואחרי שזה ימוצא, אני אפתח חברת דוגמנות של גברים בלבד ואעשה Fun Fun Fun !!!!!

YA BABY YA!!!

Inu-Yasha Rolz!!!

נערך לאחרונה ע"י שאנטית אלגנטית בתאריך 24-04-2005 בשעה 22:22.
ישן 25-04-2005, 15:00
  טוב טוב הגמד טוב טוב הגמד אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 12.02.03
שלח הודעה דרך ICQ אל טוב טוב הגמד
מידע תשובה אחד יש לי...חחח...זה כי אני עדיין קטנה.כך אני....

אני עדיין קטנה אני חושבת ככה...למרות שאמא שלי לא והיא חושבת שאני צריכה לדעת מה אני רוצה
לעשות כשאגדל....אני אפילו לא יודעת באיזה כיוון
חחח אז זה בידיוק מה שנראה לי:::::::

בשמיים יפה התכלת,
ואני מצייר עננים
אז אומרים ההורים נו ילד,
גם אנחנו היינו קטנים.

הגדולים שואלים נו ילד,
מה תרצה לעשות כשתגדל.
שאלה שכזאת מבלבלת..
ואני לא יודע בכלל.

איך אדע?
ועודני ילד.
זו חידה.
ותשובה לי אין.
כשאדע,
לא אהיה כבר ילד.

בנתיים לי שיר מתנגן,
מתנגן.

איך אדע?
ועודני ילד.
זו חידה.
ותשובה לי אין.
כשאדע,
לא אהיה כבר ילד.

בנתיים לי שיר מתנגן,
מתנגן.

במילים,בצלילים האלה,
אשחק מאושר בשירים.
ואומרים ההורים נו ילד,
ואומרים וחוזרים ואומרים,
אז אני מתבייש כאילו,
וחושב לעצמי מחשבות.
ואני לא עונה אפילו,
כשאגדל אז יהיו לי תשובות.

איך אדע?
ועודני ילד.
זו חידה.
ותשובה לי אין.
כשאדע,
לא אהיה כבר ילד.
בנתיים לי שיר מתנגן,
מתנגן.

איך אדע?
ועודני ילד.
זו חידה.
ותשובה לי אין.
כשאדע,
לא אהיה כבר ילד.

בנתיים לי שיר מתנגן,
מתנגן.

בשמיים יפה התכלת,
ואני מצייר עננים
אז אומרים ההורים נו ילד,
גם אנחנו היינו קטנים.

הגדולים שואלים נו ילד,
מה תרצה לעשות כשתגדל.
שאלה שכזאת מבלבלת..
ואני לא יודע בכלל.

איך אדע?
ועודני ילד.
זו חידה.
ותשובה לי אין.
כשאדע,
לא אהיה כבר ילד.

בנתיים לי שיר מתנגן,
מתנגן.

ישן 29-04-2005, 03:24
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
ואני הייתי בטוח שהגבתי כבר כאן

הייתי רוצה לעשות משהו שאני אוהב ומעניין אותי, מכיוון שאצלי זה מפה עד הודעה חדשה זה לא קשה למצוא, אבל יש כמה כיוונים כללים:
1. אני מאוד אוהב להקשיב, אז חשבתי בזמן האחרון על האפשרות להיות פסיכולוג, אף פסיכיאטר (יותר בכיוון של פרויד, לשבת להקשיב ולנתח לעומת הגישה השניה שיותר מפגישה את המטופל עם הבעיות שלו)
2. אני נהנה לערוך סרטי ווידאו, ואומרים לי שאני עושה את זה טוב ושיש לי את הכישרון הטבעי לזה, אז למה לא?
3. אני ממש מתעניין בתרבויות עתיקות, אז להיות משהו כמו אנתרופולוג או משהו בסגנון מגניב אותי לאללה.........
4. אני אוהב לטייל, אז להיות מדריך טיולים (לא מושתנים של כיתות ו') של טראקים עם כל הבית על הגב ממש אבל ממש נשמע לי מהנה...........

וזהו בעיקרון
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:27

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר