לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2007, 22:48
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "סיטוציה"

בגלל זה לא מכירים בחורות דרך המחשב... מבחינתי כל אדם וורטואלי הוא אותו הדבר... אדם עם רגשות חסר מראה וזה פותר את הבעיה... ואם משהי לא תרצה לדבר איתי בגלל התמונה שלי שתלך לחפש את החברים שלה היא לא שווה את הזמן שלי...

אני נתקלתי לא מזמן בסיטואציה אחרת... שלחתי למשהי שראיתי דף שלה באיזה מקום הודעה, היא חשבה ישר שאני מנסה להתחיל איתה... התגובה שלה הייתה "אתה לא קצת קטן?" בלי להסתכל בפרטים שלי או לשאול למה שלחתי לה את ההודעה... (חשבתי שיש מצב שאני מכיר אותה מכל מני פעילויות של מד"א והיחידת חילוץ שהתנדבתי בה...)
וגם זה מצבים מעצבנים... בקיצור אנשים שחושבים שהעולם הוורטואלי הוא העולם האמיתי הם אנש/ים וורטואלים שלא בטוח ששווה לבזבז עליהם כוחות וזמן...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2007, 23:00
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כמה דברים.

להכיר דרך האינטרנט זה לגיטימי לחלוטין. ככה נוצרו המון מהקשרים החברתיים שלי וכמובן, הקשר הרומני ההכי ארוך שאי פעם היה לי (יפעת המתוקה שלי...).

לשפוט לפי תמונה זה גם לגיטימי. אחרי הכל - אתה עושה את זה בכל יום. אתה גם שופט לפי מראה חיצוני. יש בחורות שאתה מחליט שהן לא הטעם שלך - ואתה לא מתחיל איתן? למה? שוב, החיצוניות כן משפיעה כי משיכה מינית (שנובעת מטעם מסויים גם בחיצוניות) זה משהו הכרחי בכל מערכת יחסים תקינה.

אז אם מישהי אומרת שאתה לא הטעם שלך - לך. הפסד שלה.

למרות שזה לא תמיד קובע. יפעת, חברה שלי, חשבה עלי דברים אחרים לחלוטין כשהיא ראתה את התמונה שלי. אבל, אחריי שיחת טלפון - היא אמרה: "ניתן לזה סיכויי".

לדעתי, תן פוש קטן אחרון. לא עבד? תמשיך הלאה.לא איבדת כלום - כי אתה לא יכול לאבד מה שלא היה שלך מלכתחילה.

ישן 28-10-2007, 07:19
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מסכימה ומחזקת את כולם

למרות שהם סותרים אחד את השני, ואני הכי מסכימה עם אמיר.
תיראה, אם יעשו לי את זה, בוודאי שאתעצבן, אבל היום, תחת המבנה של האישיות שלי, אני מבינה שזה כל כך היה לטובתי.
אבל אני גם כן שואלת אותך: מה, אתה לא שופט על פי מראה חיצוני? סליחה שאני אומרת את זה, ואין בכוונתי לפגוע בך, אבל ייתכן שהסיבה שאתה מסכים להסתכל בכלל על העולם הפנימי היא רק בגלל שדרך המראה החיצוני לא הולך לך, אז אתה מסכים להתפשר.
לשפוט על פי מראה חיצוני מקורו קודם כל ברצון למשיכה מינית, אפילו מינימלית. עד כמה אתה מסכים לוותר על הדרישה הזו תלוייה במבנה האישיות שלך - עד כמה אתה מאמין שמגיע לך הטוב ביותר, ועד כמה לא. עד כמה אתה מוכן להתפשר - לקיים יחסים גם עם מישהי שאתה לא מרגיש כלפיה תשוקה סוערת או משהו דומה. מי שדוחה אותך בתואנה שהמראה החיצוני לא מתאים לה, למעשה חושבת שמגיע לה לפחות שהיא תוכל להימשך חיצונית לבנאדם. וזו בוודאי זכותה. בדיוק כמו שזו זכותך שתהיה לך בת זוג שתוכל להגיד לה בכל רגע שהיא יפיפה, הכי יפה בעולם, ואתה באמת תתכוון לזה, וזה לא יהיה איזה משפט שאמור להשאיר אותך איתה. הרי באינטרנט יש אלפים. למה להסתפק במועט? תאמין לי שזה ממש לא יהיה לך כיף או מחמיא ואפילו פוגע אם תהיה לך בת זוג שאומרת לך שאתה לא משהו מבחינה חיצונית, אבל העולם שלך יפה. אם הן דוחות אותך רק ע"פ מראה חיצוני - זה רק לטובתך.
לנסות להכיר מישהו/מישהי על בסיס העולם הפנימי זו הבנה שבאה מבפנים. אם ע"י ניסיונות כושלים או אם זה בא מתוך טבעו של הבנאדם, אבל מה שחשוב זה שזה חייב לבוא מבפנים. זו שדוחה אותך - עזוב, תיזרוק, תעבור הלאה. זה רק לטובתך.
אם אתה רוצה לעבור את מחסום מהראה החיצוני אתה חייב לדעת למגנט. בדיוק כמו ש-DemoniC אמר: תתנהג כאילו אתה הפרס. בטח יש עוד דרכים, אבל אני לא מכירה אותן. למגנט, ליצור סקרנות, מיסתורין. אפילו אם המראה לא מוצא חן בהתחלה, רק הסקרנות דוחפת לראות מה יש מעבר לזה.
ויש עוד דרך לעקוף את עיניין החיצוניות: תשיג תמונה יותר טובה. אפילו תלך למישהו קצת יותר מקצועי, לא בהכרח שייקח כסף, אולי תמצא מישהו באינטרנט שיהיה מוכן לעשות לך את זה בחינם - פשוט לשפר את התמונה שלך לרמה שתיראה שם טוב. בדיוק כמו שיש ח'ברה פה שעושים לח'ברה אחרים חתימות מדהימות. ח'ברה שמוכנים לכתוב לאחרים שירים עבור אאנשים שרוצים להכיר בחור/ה ילד/ה ועוד. אפשר לשאול בפרש בפרטי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 28-10-2007, 09:14
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
לא הבנת אותי

אני לא מחפש מישהי שאין לי משיכה אליה, ומצד שני לא מחפש דוגמנית או יפיפיה

אני מחפש להכיר מישהי עם חיוך חמודה

בקשר לתמונה זה בולשיט ,יצאתי עם מישהי שחשבתי שהיא הטעם שלי ופגשתי אותה

במציאות היא נראתה אחרת תמונה לא מעידה על כלום

גם במציאות אני יכול להתחיל שיחה עם מישהי וכמו שקרה לי לתת לה את המספר שלי

והיא יכולה להראות עניין להגיד שהיא תשמור על קשר. לא תתקשר בכלל אני חושב שהקשה להשגה זה הדבר הכי מיותר שקיים בעולם,

בסדר נפגעת בעבר מה אני אשם אם אני היייתי מתנהג בצורה כזאת

כמו שבנות מסוימות מתנהגות לבנים היו אומרים עליי מניאק מה לעשות.

המשחקים בשנים האחרונות הרסו את הכיף להתחיל לנהל שיחה חלאס אי אפשר עם זה יותר

אתן לא ילדות בנות 16 אתן פאקינג בנות 20 פלוס נמאס

נערך לאחרונה ע"י ירח-בלילה בתאריך 28-10-2007 בשעה 09:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר