לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 08:55
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אחיו של יגאל עמיר: לא רצו אותי במילואים

בשם האח? לפני כשבועיים השתחרר מצה"ל שגיב עמיר, אחיו של רוצח ראש הממשלה, יגאל עמיר. אתמול (יום א') התייצב בפני מג"ד מילואים כדי לקבל שיבוץ. בעוד חבריו ליחידה נכנסו בזה אחר זה ויצאו לאחר שיבוצם, ישב עמיר והמתין שעות ארוכות לתשובה. כשהגיעה התשובה בסופו של דבר, גילה עמיר, כך לטענתו, כי מפקד מחוז דן לא מוכן לקבל אותו לשורותיו כי הוא "אח של יגאל עמיר".

עמיר, ששירת בנח"ל החרדי, אמור היה להצטרף לשירות מילואים בפיקוד העורף, כמו רבים מחבריו. "בנח"ל החרדי אין יחידת מילואים מסודרת ולכן שלחו אותנו לפיקוד העורף. זאת אומרת להיות ג'ובניקים. שם אמורים לשבץ אותנו, כל אחד לפי מקום מגוריו. אני בכלל רציתי להיות לוחם אבל זה לא אפשרי ורוב החברים שלי ליחידה גם השתבצו בפיקוד העורף.
"לאחר שנכנסתי לראיון עם מג"ד מילואים הוא אמר לי שאני צריך לחכות. לא הבנתי למה כי כל אחד נכנס, ויצא תוך עשר דקות, אבל עדיין לא חשדתי בכלום. כששוב נכנסתי למג"ד החלה הקצינה שאתו לדבר במעורפל על זה שהם לא יודעים מה לעשות איתי כי הם לא רוצים 'להסתבך' ו'לעשות דברים בלי אישור'. ביקשתי ממנה לדבר איתי ישירות ולהגיד לי מה הבעיה ואז היא אמרה לי שבגלל שאני אחיו של יגאל עמיר, מפקד מחוז דן לא רוצה לקבל אותי. היא ביקשה שאמשיך לחכות כי הם כן רוצים אותי וצריכים לברר את המקרה שלי. וככה השעות חלפו להן".

"לא יהיה לי נשק, ממה אתם מפחדים?"
בשלב זה החל עמיר לאבד את סבלנותו: "התחלתי להתעצבן. אמרתי להם - 'אני הולך להיות ג'ובניק, לא יהיה לי נשק ממה אתם מפחדים?'. האמת שעד עכשיו אני לא מבין מה בדיוק הלך שם. אחר כך אמרתי להם שיתנו לי פטור, ושיפסיקו לשגע אותי. אם הם חושבים שאני מהווה סיכון אז שלא יקראו לי למילואים, שלא יעשו לי טובות, ושלא ישחקו איתי משחקים.

"בסופו של דבר מילואים זה עול. אני לא מוכן לעבור למחוז דרום או צפון בגלל שלמפקד לא בא שאני אשרת אצלו. אחרי חמש שעות בערך הם אמרו לי ללכת הביתה ושהם יתקשרו אלי עם תשובה. שרפתי שם יום שלם כמו טמבל. אני לא יודע מה לחשוב, אולי זה קשור לכל הקטע של ההתנתקות והפינוי או שאולי סתם לא בא לו שאני אשרת אצלו, כמו שעשו לי בעיות בתחילת השירות שלי", הוסיף עמיר.

צה"ל: אין כל מניעה לקבלו לגדוד
מצה"ל נמסר בתגובה כי "החייל הגיע אתמול לראיון שיבוץ עם מג"ד גדוד מילואים לוגיסטי השייך לפיקוד העורף. במהלך הראיון ביקש החייל מהמג"ד להשתבץ ביחידה קרבית בעקבות הכשרתו כלוחם בנח"ל החרדי. כיוון שהגדוד הלוגיסטי אינו קרבי החליט המג"ד לסייע לחייל בבקשתו והעביר את בקשתו מייד לאחר הראיון למפקד מחוז דן על מנת לבדוק אפשרות העברתו ליחידה קרבית. מפקד המחוז נענה בחיוב והחייל לא נקלט ביחידה לבקשתו.

"יש לציין כי מבחינת מפקד המחוז אם החייל יבקש לשרת בגדוד הלוגיסטי אין כלל מניעה לקבלו.

"בנוסף, מפקד המחוז שימש בעבר כמפקדו של הנ"ל כמח"ט הבקעה (לא באופן ישיר) וגם אז היה ער לעובדת היותו אחיו של יגאל עמיר

YNET
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר