לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2007, 04:13
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בבילון היא תוכנה שפועלת כל..."

זה לא נכון לומר זאת, היית צריך להוסיף לדבריך תנאי ש"אם מדובר באופן בו משתמשים בו לעתים רחוקות".
אני לדוגמה, משתמש בזה הרבה, לעתים בהמרות מיח' מידה אחת לאחרת, לעתים לצורך ביצוע "העתק הדבק" (ממלל שהוא "תמונה"), לעתים לצורך בדיקת איות (לחיצה אחת ומבטח חטוף ומהיר יגלה לי אם הקלדתי את המילה באופן שגוי), לעתים כדי לחסוך כניסה לויקיפדיה, וגם אם אני נכנס לערך המלא בויקיפדיה, זה עדיין יהיה מהיר יותר כי נדרשים רק 2 לחיצות עכבר ולא לחיצות + הקלדה.
ויש לי שימושים נוספים שממש דורשים הבבילון יהיה זמין בכל רגע, גם אם קרה שבמשמך מספר שעות לא נזקקתי לו.

אני מעריך שאני לא היחיד שמשתמש בבילון בצורה מאסיבית (ישנן תוכנות מסחריות המבוססות על הבבילון ומנשקי ניהול החברה נחשפות בעת לחיצת לחצן העכבר האמצעי - בתוך חלון הבבילון), כך שגם אם אתה לא רגיל לשימשו הזה, זו אכן תוכנה שבמקרים רבים בזבוז המשאבים שלה מוצד בהחלט (אגב, נראה לי שגירסה 7 שיצאה ממש לא זמן, תופסת מעט פחות זכרון. אצלי לפחות, זה נראה שגירסה 7 תופסת ממש מעט זכרון ביחס לגירסה הקודמת).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר