לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2007, 16:17
  Radionski Radionski אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל Radionski
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עלה של זית שמתחילה ב "הכי ישראלי שיש"

1 . להיות ישראלי זה מישהו שלוקח מלון בירושלים ומתלונן בקבלה שלא רואים את הים

2. להיות ישראלי זה ללכת ברחוב בו כולם היו איתך בצבא, להכנס למסעדה עם תפריט בעיברית, לשמוע את המלצר אומר לך “אחי” ולדעת שאתה בהודו. 3. להיות ישראלי זה לבדוק אוטו שעולה 230,000 שקל על ידי בעיטה בצמיג 4. להיות ישראלי זה להתקשר ל-144, לבקש את המספר של איציק מרחובות וכשהמרכזנית שואלת:”איזה איציק?” לענות:” זה עם התלתלים”

5. להיות ישראלי זה הבן אדם היחיד שמוחא כפיים כשהוא חוזר ארצה, ולא יכול לחכות לרגע שהוא יעוף מפה שוב… 6. להיות ישראלי זה להכנס לכינרת באמצע הלילה ולא להרטב

7. להיות ישראלי זה לבקש בלחש בבית המרקחת תרופה, לשמוע את המוכר צועק:”חגית, איפה שמת את התרופה של הטחורים?” 8. להיות ישראלי זה לראות שלט של צבע טרי, להניח עליו את היד ולהגיד:”וואלה, באמת צבע טרי… 9. להיות ישראלי הוא מישהו שהיה שלי בפיצרייה וכותב בקורות חיים : סמנכ”ל שיווק והפצה ברשת מזון גדולה…” 10. להיות ישראלי הוא מישהו שקונה מכסים של מעדן חלב באלף ש”ח כדי להרוויח פאוץ’ ששווה עשרים שקל…

11. להיות ישראלי זה לקנות ג’ורג’יו ארמני בשוק ב-29 שקל ולהעלב שהוא מזוייף 12. להיות ישראלי זה לשים שלט:”שוטר פקח אני פורק סחורה” על קטנוע… 13. להיות ישראלי זה להתחיל לצפצף כשהרמזור מתחלף לצהוב… 14. להיות ישראלי הוא מישהו שהדיאטה שלו היא שכולם מסביבו ישמינו!

15. להיות ישראלי זה לקחת בשביל כל מוצר בחנות 20 שקיות 16. להיות ישראלי זה לעשות הכול כדי לקבל הנחה של 10 אגורות 17. להיות ישראלי זה לעשות מנגל באמצע פארק ולחשוב שזה ברביקיו 18. להיות ישראלי זה ליסוע לאילת ולחשוב שנסעת לחו”ל

19. להיות ישראלי זה למשש כל אוכל לפני שקונים אותו 20. ישראלי זה להתבאס בפקק עומד בפקק ולהנות לשמוע שמדווחים על זה בגלגלצ 21. להיות ישראלי זה לשמוח שמנצחים בחו”ל ולקרוא לשופטים אנטישמיים שמפסידים 22. להיות ישראלי זה לשמוע כל חצי שעה חדשות אפילו שאין שום דבר חדש

23. להיות ישראלי זה לשלוח המון אסאמסים לכוכב נולד ולהתבאס מחשבון הפלאפון 24. ישראלי זה להעביר כל הודעת שרשרת ששולחים לך אפילו המוזרות ביותר 25. להיות ישראלי זה לא להחליף את מדינת ישראל באף מדינה בעולם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2007, 21:02
  עלה של זית עלה של זית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07

הכי ישראלי שיש - גירסת הכביש

1. להוריד ולהעלות נוסעים באמצע הנתיב, גם אם השוליים פנויים לחלוטין.
2. להתעסק עם הרדיו באור ירוק ואז לתת גז רגע לפני שהרמזור מתחלף כשכולם ישארו מאחור.
3. להכנס לצומת עמוס ולחסום נתיב שלם. העיקר לא לחכות 2 דקות לרמזור הבא.
4. להתעצבן בפקק שלא זז ואז לראות את התאונה בצד שמאל ולעמוד 3 דקות בפארקינג באמצע הנתיב כדי לראות מה בדיוק קרה.
5. לעקוף את כל התור לפניה שמאלה מהנתיב הימני ואז להושיט יד ולהתנצל שהתבלבלת בנתיב בשביל להכנס ראשון לתור.
6. לתפוס 2 חניות בשביל שיהיה לך אחרי זה מספיק מקום לצאת.
7. להסתכל ימינה ושמאלה כשאתה חוצה כביש במעבר חציה.... בשביל לוודא שאין שוטר שרואה שאתה עובר באור אדום.
8. ללמד את הילדים שלך שאסור לחצות כביש באור אדום בשום פנים ואופן ואז למשוך אותם במעבר החציה ולהגיד "זה רק בגלל שאני ממהר".
9. להסתובב 3 שעות עם הרכב ליד דלת הכניסה לקניון בשביל חניה כדי שלא תצטרך ללכת יותר מדי ברגל.
ישן 29-10-2007, 21:39
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

הכי ישראלי בשיחות עם שירות לקוחות:
"לא מעניין אותי שעכשיו יום שישי בצהריים ואתם לא עובדים בשבת, מצדי שהמנהל שלך יוציא רכב עכשיו ויסע אליי הביתה" (כמובן שכל המקרה הוא באשמתו המלאה של הלקוח שהוא תקוע בשבת)

"אני שילמתי, מגיע לי שירות"

"אני רוצה להבין, לא סיפקתם לי שירות בגלל חוב? אני עכשיו עובר לחברה המתחרה!" (והתשובה: "אדוני, אתה יודע שגם לחברה המתחרה צריך לשלם כדי לקבל שירות?")

"אז תנתק אותי!"

"מכיר את (*שם של המנכ"ל או אחד המנהלים בחברה, אפילו הזוטר ביותר*) אז הוא שכן שלי/חבר טוב/ הבן שלי ושלו חברים הכי טובים/היינו בצבא ביחד, טלפון אחד אליו וכל החברה על הרגליים, לא כדאי לך להתעסק איתי (תשובה ראויה: אז למה התקשרת אליי? תתקשר אליו במקום.)

"אני עכשיו מבטל את ההוראת קבע!"

(על מכשיר בשכירות) "אם אתם לא באים לקחת אותו אני זורק אותו מהחלון!" (תשובה: תזרוק, אתה חתום עליו)

"מה עם מתנות? למה אתם לא נותנים לי מתנות?"

-אני לקוח ותיק, אני רוצה הנחה (בדרך כלל גם מזכיר את הותק שלו "אני כבר 20 שנה לקוח שלכם" ובלי קשר לעובדה שהחברה לא קיימת 20 שנה, במערכת רשום את הזמן האמיתי)

-אני לקוח חדש, אני רוצה הנחה
-אבל חתמת על חוזה, לא ידעת שזה המחיר?
-אז אני רוצה להתנתק
-אין בעיה, תשלם את הקנס.
-אתם חברה של רמאים!!

שלא תבינו אותי לא נכון, יש גם לקוחות נחמדים, פשוט אף פעם לא יוצא לדבר איתם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:03

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר