לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 18:19
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי KakashGirl שמתחילה ב "[size=2]אההה פה התקלת..."

בכל אופן אני לא מבין את ההגיון שלך... יש אנשים שהם יכולים להיות קרביים אבל הם מאותרים לתפקידים אחרים כמו מודעין או עתודה... לא כל אחד מגיע לתפקיד הזה ומי שמגיע לשם הוא לא סתם הגיעה לשם... ללכת ולהיות לוחם כל מי שיש לו פרופיל קרבי יכול אבל להיות עתודאי או באחד מהפרוייקטים של מודעין או היחידות המאותרות בכלל לא כל אחד יכול... בגלל זה המועמדים עוברים סדרה ארוכה של מיונים ומבחנים... בכל אופן כדי שתחשבי קצת על ההגדרות האילה של קרבי וג'ובניק... כי זה לפעמים מטעה וחזק... לא בהכרח צריך להחזיק את הM16 ביד כדי להגן על המדינה... יש עוטד דרכים ודרכים שבהן לא כל אחד יכול...
אני אני אפול ממודעין אני אלך להיות קרבי ולא ההפך... זה שני דברים שבהם אני רואה אפשרות לתרום למדינה באופן המקסימאלי... לי לפחות חשוב יותר לעשות שירות משמעותי ולא שירות קרבי בצה"ל... לתרום כמה שיותר לצבא... ואם משהו שאני עשיתי ימשיך לשרת את הצבא בעתיד זה יעשה לי טוב בלב לא פחות מאשר אם הצלחתי למנוע פיגוע אחד... ואולי אפילו יותר כי בעזרת פיתוחים כאילה ואחרים ימנעו הרבה יותר מפיגוע אחד... בעזרת דברים כאילה יכולות להיות מוכרעות מלחמות... תפקיד של חייל קרבי הוא חשוב כי בלי לוחמים אין צבא אבל אסור לזלזל גם בתפקידים עורפיים... החל מהחייל שלא יכול להיות קרבי ואין לו יכולות מיוחדות והוא עובד רס"ר ועד ללוחם בסיירת מטכ"ל אם הם עושים במיטב יכולתם למען הצבא מבחינתי הם את שלהם עשו...
אני חזק מאוד במדעים מדוייקים למשל ואני אשמח לתרום מהידע ומהיכולות שלי למען הצבא... אם אני לא אמצא מתאים אז אני אלך לשרת כחייל קרבי באחת היחידות כי הפרופיל שלי מאפשר זאת... חבל לי שאנשים מזלזלים באנשים אחרים בגלל שהם "ג'ובניקים" למרות שיכול להיות שהם עושים עבודה מאוד חשובה מאחורי הקלעים שבלעדייה החייל הלוחם לא היה יכול לבצע את מה שהוא צריך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2007, 22:41
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
הדבר שהכי הרתיח אותי היא הצורה שהיא אמרה את זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "שאלה שעוד לא נשאלה"

שהכיתה שלה משתמטת מהצבא והם גאים בזה והיא אמרה שהבית ספר

שלה שאני לא אזכיר את שמו אחוזי משתמטים גבוהים והיא סיפרה שהיא עשתה

הכל לצאת מהצבא פשוט גועל נפש

נ"ב בסוף לא יצא כלום מהדייט אבל כבר סיפור אחר

בושה חרפה

אני היייתי בן 20 ולא רצו לגייס אותי התנדבתי למשרד הבטחון תחת קצינים צבאים

בלי מדים בלי כלום ננתי את כולי רציתי להיות כמו כולם והייתי מתנדב

ולא חייל מה לא עשיתי תורנות מטבח ומסדרים ושאני רואה את הדור הזה שגדל לנו

ואת כוכבי התרבות פשוט בא לי להקיא עשיתי שלוש שנים התנדבות ולא הייתי חיייב

נערך לאחרונה ע"י ירח-בלילה בתאריך 02-11-2007 בשעה 22:45.
ישן 06-11-2007, 08:29
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "מזכיר לי סיפור"

ולחיזוק תגובות האחרים, ממישהו שרוב החברה שלו הולכת לשירות לאומי(בנות כמובן). אני לא אגיד לך מי תורם יותר ומי תורם פחות, לדעתי מי שעושה את התפקיד שלו ברצינות תורם וזה לא כ"כ בר שפיטה. אבל בהמון מקרים גם מישהי שבאמת מרגישה שעושה משהו, ניקח לדוגמא מדריכת ירי, או שריון, וקח לדוגמא בת שירות שמטפלת בילדים עם בעיות מוחיות, פיגור, ילדים במצוקה(ויש המון כאלו וזה רק התחלה). מי אתה חושב שמרגישה יותר שהיא תורמת? זה מעניין, אבל לא הייתי בטוח באופציה שהחיילת מרגישה שהיא תורמת יותר.

אז נכון, יש גם בנות שירות בתפקידים מיותרים, אבל יש _כ"כ_ הרבה חיילות בתפקידים שטותיים, שמשביזים אותן, ומורידים את החשק שלהם לתרום. בקיצור, אני לא יודע לאן עדיף ללכת, אבל אין ספק שהש"ל נותן פייט ראוי..
ישן 05-11-2007, 23:35
צלמית המשתמש של _A_N_
  _A_N_ _A_N_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.04
שלח הודעה דרך MSN אל _A_N_
תלוי מה הסיבה

אני (ששירתתי שירות מלא) לא אוהבת את המילה "משתמטת".
יש לי חברה טובה שלא הצליחה להתמודד עם הלחץ אחרי מספר ימים בטירונות. אני לא שופטת אותה על זה והיא ממש נעלבת כשמישהו שלא מכיר אותה מבקר אותה על הנושא. לאחותי יש פטור רפואי וזה לא מפריע לחבר שלה שעושה גם שנת שירות.
צריך לברר את הסיבות לאי עשיית השירות.
אם היא לא עושה צבא כי סתם נוח לה וזה לא שיש לה כיוון בחיים והיא הולכת לטייל בעולם שנתיים - זה תלוי בערכים שלך אם אתה מקבל את זה או לא.
אם הצבא פוגע בפן בחייה האישים כגון רקדנים ואקדמים שהשירות יכול לפגוע בצד המקצועי בצורה בלתי הפיכה, למה לשפוט? כולנו יודעים שלא חסרות בנות בצבא.
אל תשכחו פציפיזם או אנשים אנטי-מיליטאנטים.
כל אלו שאמרו שזה יפריע להם (בתגובות הקודמות לי) - מה עם בנות שמשקרות למערכת לגבי נתוניהן הרפואים, מורידות פרופיל, מקבלות פטורים מפה עד להודעה חדשה, מוציאות גימלים על ימין ועל שמאל? או סתם כאלו שיושבות כל היום במשרד מסדרות ניירות/שותות קפה וחוזרות לאמאבא בחמש? אם בנות כאלו הייתם יוצאים?
בנות שלא משרתות - לא מקבלות הטבות של חיילים משוחררים. אלו שנמצאות מגימלים 70% מהשירות כן. תחשבו על זה.
קיצר, יש דברים יותר גרועים מ"השתמטות" כמו אופי של בנאדם.

ישן 09-11-2007, 13:54
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
דיי לגימלים !
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי _A_N_ שמתחילה ב "תלוי מה הסיבה"

חחח בתור חובשת מרפאה, אני מתחרפנת מזה.
הייתה לי שיחה עם האישה על זה, היא אמרה לי שאי אפשר לשפוט את אלו שמוציאות גימלים כי היא הייתה כזו והיא מבינה למה הן עושות את זה, שאלתי אותה למה, היא אמרה שהנשים האלו מוציאות גימלים כי רע להן נפשית, הן צריכות להירגע, לנשום, הן מרגישות חנוקות במערכת. ויש כאלו שבאמת מגיעות לקב"ן על היחס הרע בצבא. יש לי חברה שמהיום שהתגייסה כל בוקר וכל ערב היא בוכה, לא הולכת ומתבכיינת למישהו, פשוט הולכת לפינה שקטה ובוכה, למה? כי רע לה, קשה לה עם הלחץ הנפשי שהיא נכנסה אליו.
יש נשים שבמקום להגיע לרמה הזו, דוחקות ומדחיקות וכשהן עומדות להתפוצץ הן מוציאות גימלים כדי לעבור קצת את הקשיים.

אז כן, בתור חובשת מרפאה מאוד קשה לי מצד אחד לראות את אותן בנות שאומרות 'תעלי לי קצת את החום, נו כפרעלייך' ואת אלו שמעלות לעצמן את החום והולכות לנוח במיטה מאחוריי ואז נכנסות להוציא גימלים אצל הרופא. אבל מצד שני אני מבינה שלפעמים זה לא עניין של זין על כולם ואני רוצה הבייתה. זה עניין של תנו לי לנשום לפני שאני אתפרק.
ואגב
למה רק נשים כאלו?
יש גם המון גברים כאלו. רק השבוע יותר מ20 גברים באו אליי בקטע של 'אם אני הולך לקב"ן, והוא קובע שאני צריך מנוחה נפשית, נותנים לי גימלים?' וגברים שאומרים לי 'נו תעלי את החום, בטיפה מאכפת לך, אפשר לחשוב שבאזרחות את לא משקרת אף פעם!'

אז אל תשכחי לראות את הצד המקביל
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-11-2007, 06:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני בכלל חושבת שהיא סתם נסחפת

זה לא סוג של לחץ חברתי, אלא זה הרצון להיות שייך. היא לא ניראית לי אדם שיש לו חוט שידרה. אם אחוזי ההשתמטות אצלה בבית ספר הם מהגבוהים ביותר, אז סביר שהיא תירצה להיות שייכת לחוג החברתי שם ותעשה כמוהם.
מה אני רוצה לומר? הקטע של ה"בגאווה" הוא סתם בלון נפוח וזה לא נכון. אם היו מכניסים אותה לחקירה צולבת של במה היא באמת מאמינה (אני מתייחסת לעיניין הזה של "גאה", כי אחד הפירושים של זה הוא שאתה ממש מאמין במה שאתה עושה), אחרי דקה היו רואים שהיא תשנה את הדיעות שלה מקצה אחד למשנהו, בלי התנגדות, והיא לא באמת מאמינה בהשתמטות הזו, אלא זו סתם היסחפות חברתית. במילים אחרות: אין לזה חוט שידרה, אין לזה בסיס. אם היא באמת מאמינה בזה והחלק של ה"גאה" ממש נכון, אז היא היתה טוחנת לך את המוח באינטנסיביות והיתה נכנסת איתך לוויכוחים עזים כדי להוכיח את עמדתה ולשכנע אותך הפוך ממה שאתה מאמין.
חוץ מזה, אל תמיד תאמין למה שאומרים לך. במקרה הזה לא מן הנמנע שיש לה איזה סעיף אחר שבעטיו היא בכלל לא יכולה ללכת לצבא אפילו אם רצתה, כמו פרופיל רפואי נמוך (אולי סעיף פסיכיאטרי), והיא כמובן רוצה להסתיר את זה (בטח לא אומרים את זה בדייטים הראשונים, ורק אחרי שהדייט הופך לחבר אז אולי), אז היא אומרת שהיא משתמטת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 06-11-2007, 10:10
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
כתבה שאלת שאלה נורא כללית.

צריכים לראות למה ומדוע היא לא התגייסה. יכול להיות שהסיבה מוצדקת.

ההבדל הוא בהתייחסות. אם היא לא יכלה לתרום - וגאה בזה שהיא לא תורמת למדינה / צבא (צבא, שירות לאומי, שח"מ וכו') - אז, כן. זה היה מוריד לי ממנה לחלוטין.

לא רק בקשר לבנות, אלא בבני אדם - ערכיות זה משהו שאני מאוד מעריך. הרצון לתרום מעצמך ומזמנך הוא משהו מדהים בעיניי ואפילו סקסי. תרומה בצבא, משולה לתרומה בשירות לאומי, משולה לשח"מ , משולה לתרומה בארגון התנדבותי, משולה לתנועת נוער, משולה להתנדבות בארצות רחוקה (כמו נעה), משולה להרבה דברים...

לא רוצה לתרום? לגיטימי. אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזכותהלא לתרום ואפילו זכותה להתגאות בהשתמטות הזאת. בדיוק כשם שזאת זכותי שערכה בעיניי יירד בעקבות זה.

ישן 08-11-2007, 20:34
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03

לא כ"כ מפריעה לי העובדה שהיא לא עשתה צבא, יותר מה שהיא אמרה... לי אישית זה מוריד, ומקרה דומה כבר הוריד לי בעבר.
תכלס אני לא יכול לענות על שאלה כזאת ככה. יש עוד הרבה דברים שצריך לדעת, למה היא השתמטה, אם היא בכלל התגייסה, מה היא עושה במקום וכו'.
על פניו זה נשמע כאילו לא איכפת לה, אבל לך תדע. יכול להיות שהיא פשוט לא רוצה לדבר על זה.
אם היא מוצאת חן בעינייך אולי שווה לבדוק את זה, אחרת אני הייתי מוותר.

משהו קטן שאני רוצה להוסיף על מה שנאמר על שירות לאומי.
לפני שנה בדיוק הייתי בדיעה שלך. חשבתי שצבא זאת הדרך היחידה, התגייסתי למסלול יוקרתי מאוד, ואפשר אפילו לומר שהייתי מורעל בקטנה. היום אני עושה שירות לאומי במד"א.
יוצא לי לעבוד עם בנות שירות. בתור מי שהכיר את שתי המסגרות מקרוב, אני יכול לומר לך בוודאות שהיחס שאתה נותן להן לא מוצדק. אני יכול להעיד שלפחות במד"א הן קורעות את התחת יום-יום, עושות שירות מלא, והאמת, תורמות יותר מרוב האנשים על מדים. זו כמובן לא המסגרת היחידה, ולא חסרות עוד דוגמאות. עם כל הכבוד למה שעושה או "לא עושה לך את זה", עדיף שתבדוק עובדות לעומק.

באשר לי, היו לי ספקות בעבר בקשר ליציאה שלי. ככל שיוצא לי לטפל ביותר ויותר מקרים, אני מבין כמה בחרתי בדרך הנכונה. אם זה "לא עושה את זה" למישהו, הוא מוזמן לשבת על הטובוס שלי.

ישן 09-11-2007, 13:45
צלמית המשתמש של תותית

תראה

בהתחלה שפטתי בהחלט את אותן נשים ואמרתי איכס, סתם מפגרות.
אבל עם הזמן הבנתי שזה לא ביג דיל, יש כאלו שרוצות להתחיל לעבוד כבר, ויש כאלו שרוצות להתחיל ללמוד כבר ולסיים תואר מהר, באמת שיש כאלה שלא רואות את זה כלא לעזור למדינה, אלא מנסות לקדם את עצמן בחייהן.
משתמטת גאה? לא יודעת, הייתי שואלת אותה למה. אני מכירה מישהי שחושבת שהדרך של הצבא לא נכונה, ושהיא לא רוצה להשתתף בדבר כזה כי היא לא מרגישה שזה נכון עבורה. אז יש לי על מה לכעוס עלייה? לא, היא בחרה את הדרך שלה.
אני מכירה מישהי שבזמן שחברות שלה הרוויחו 352.5 בצבא במשך 24 חודשים, היא הרוויחה כל חודש 6,000 שקל, עכשיו היא מחכה לחברות שלה שיסיימו לחסוך כסף לטיול, בינתיים היא עושה פסיכומטרי ויכולה לשבת רגל על רגל בבית בלי להתייחס לכמות הכסף שהיא מוציאה, וככה כשהיא תחזור מחו"ל לא תצטרך להשלים בגרויות, לעשות פסיכומטרי לא כלום - רק להירשם לתואר ולהתחיל ללמוד. היא מבחינתה חסכה זמן ונהנתה.

לא יכולה לשפוט את אותן נשים, זאת זכותן.
תות

ישן 10-11-2007, 10:10
צלמית המשתמש של תותית

תראה אני יכולה להבין כשמדובר בגברים
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לא, מצטער, אבל זאת בדיוק הנקודה."

כי צריך אותם ככוח לחימה.
אבל בהקשר של נשים, אני רואה את הבנות שאיתי, פקידות, שאשכרה המפקד שלהן אמר להן להכין לו קפה. שזה עצוב. הן לא עושות כלום כל היום, משתעממות רצח ואומרות 'טוב, לפחות מזכירה רפואית זה אחלה מקצוע אחרי הצבא'. מה בעצם עדיף? פטוריסטים מצה"ל? או פטוריסטים מכל דבר שצריך לעשות בתוך הבסיס? או אלה שמנסים ללמוד ולקחת המון מצה"ל ואז לברוח מלתפקד.

אם תסתכל על מה שכתוב באחוזים בלינק שהבאת לי אז תראה שיש את אלו שמטעמי הדת הולכים, ומי צריך בצה"ל את אלו שלא מאמינים בצבא?
ואלו עם הפטור הרפואי, תדע לך שאחוז גבוה מהם מתנדבים אחר כך.
אלו ששוהים בחו"ל זה באמת עצוב, שהם ברחו לפני שיהיה אפשר לאתר אותם.
ואלו עם הרישום הפלילי... שוב, מי צריך אותם?

הצבא מסנן הרבה אנשים. וקח בחשבון שיש כאלו שלא רוצים לומר 'יש לי פטור רפואי כי חסר לי אשך' למשל, אז אומרים 'השתמטתי, ואני גאה בזה'.
חוץ מזה, אני לא יכולה לראות דבר חיובי בחיילים שהתגייסו חסרי מוטיבציה משרתים חסרי מוטיבציה ותורמים לאפסנאות בקושי.
אני פשוט מודעת לזה שאנחנו לא יכולים לעשות הרבה, כי אנחנו לא יכולים למשל כמו בארה"ב לגייס אלינו מתנדבים בלבד שממש מורעלים לצבא גם אם הם עושים בולשיט.
אנחנו צריכים להסתפק במה שיש במדינה שלנו, והכוח עבודה שלנו עלוב, ולפעמים עדיף לא לקחת את אלו שלא רוצים.
תות

ישן 12-11-2007, 17:40
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "תראה אני יכולה להבין כשמדובר בגברים"

הרבה מלו שמצהירים על אי-התאמה כתוצאה מכשירות רפואית / דתית / מחשבתית - מפברקים את זה.
זה ידוע. ההוכחה, אגב, היא נורא פשוטה.
בואי נגיד שמספר הלא מתאימים גודל ביחד עם האוכלוסיה. מכאן שהאחוז של הלא מתאים היה צריך להיות בערך זהה. אני אומר בערך כי כמעט עם כל שנה הוא עולה!

לגביי המתנדבים... הייתי מתנדב בעצמי (לאחר ירידת הפורפיל שלי) - ואני יודע בוודאות שמספרם הוא ממש קטן... אז, בקשר לאלה עם הפטור הרפואי אח"כ הרבה מהם מתנדבים... כל הכבוד להם, באמת. לי יש בעייה עם אלה שמכירים את הרופא כי אבא היה איתו בתיכון ומוציאים להם פטור ואז גאים בזה. ויש הרבה כאלה. כמה? לדעתי, מאחר ואין לאף אחד שום נתון עובדתי, יותר מאשר המתנדבים עצמם.

הפקידות חשובות. מה לעשות, שמפקד בכיר לא יכול לסדר לעצמו את הלו"ז ודברים כאלה - אם הוא היה עושה ככה לא היה לו זמן לעשות את התפקיד שלו. בדיוק מהסיבה הזאת, באזרחות, למנהלים בכירים יש מזכירות, עוזרים וסגנים. נכון. בדיוק כמו בצבא.

עד כמה כל תפקיד חשוב... נתון לויכוח. מה גם שבישראל, כמו שציינת בעקיפין יש חוק גיוס חובה ולכל האנשים האלה צריך תפקיד... הדיבורים על להפוך לצבא קטן וחכם - ברחו מהחלון אחרי מלחמת לבנון 2.

ישן 12-11-2007, 21:30
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "הממ"

אני בטוח שבקרבי הוא לא היה שורד, בזה אני בטוח. מה גם שאחרי שמתגייסים מבינים הרבה יותר את החשיבות, וגם נכנס השיקול החברתי שהוא מאוד משמעותי. אין לי ספק שמורעלות על הצבא בד"כ בא מתוך השקפה מצ'ואיסטית. המימד הערכי הוא מאוד משמעותי- אבל וזה אבל גדול. השירות הקרבי הוא קשה ומפרך, מנטאלית ופיזית. ההסתכלות של מלש"ב היא לא אובייקטיבית באמת, אני בטוח שאף אחד לא אוהב לאכול חרא. פה המימד הערכי תופס את המקום, ומפה הגיוס באמת הוא משיקולים ערכיים.

אז בקרבי הוא לא היה שורד, ואם הוא זרקן וסמרטוט אז שישימו עליו מפקד ושיעשה איזה תפקיד עורפי. השרשרת היא מאוד פשוטה וישירה עד לדרג הלוחם, לא פחות ולא יותר. הוא יפנה עבודה לחייל העורפי האחר, שייתן להתרכז לחייל אחר עד שיגיע ללוחם הפרט בשטח, באמצעים, במודיעין, באספקה וכדומה.

וניגש לשאלה. ברור שלא הייתי יוצא איתה. אני לחלוטין לא מזדהה ולא מסכים עם הדיעות שהושמעו באשכול לגבי המשתמט שזוהי זכותו, ושהגבול הוא רק שהוא גאה על מעשיו. אני אמשיל את זה לחבורה של אנשים שתקועים במדבר בלי מים וקיים רק מקור מים שנגמר ללאט לאט מהשימוש שלהם. כמובן שחברי החבורה רואים את הנולד ומנהיגים משמעת מים. היא קשה אבל זוהי הדרך היחידה שלהם לשרוד. אבל מה קורה? לאחד מהחבורה פתאום נמאס מהקושי, והוא מחליט שלא מתאים לו להיות צמא במשך היום והוא ניגש לבאר ושותה ממנה בלי להתחשב במשמעת מים שהחברים הסכימו עליה. זוהי זכותו? אני לא מסכים עם זה. הוא פוגע בחברה, הוא מזיק לה, והחברה חייבת להוקיע אותו.

כמה שזה קלישיאה, אבל היא נכונה. אנחנו נמצאים במדינה קטנה, מוקפת אויבים. הצבא חייב כוח אדם. החברה חייבת עזרה בהמון תחומים(שירות לאומי). אתה יונק מבאר כללית, לא רק של כספים, אלא מבאר כללית של חברה. אתה חי בתוך חברה מסוימת ואתה צריך לעמוד בחובות שלה. לא מתאים לך? אל תשתייך לחברה הזאת. והחברה הזאת בהחלט צריכה להוקיע אותך, כי מבחינתם אתה אגוצנטרי ואתה לא ממלא את המחוייבות שלך. ולי אין ספק שזה אומר גם המון על האישיות שלך.

את לא מאמינה שבאמת צריך אותך בצבא? לכי לשירות לאומי. אתה לא מאמין שאתה צריך להיות בצבא? לך להתנדב במקומות אחרים. רק, וזה רק גדול, אל תירק לבאר הזאת שכולנו חיים ממנה. אל תתעלם מהמחוייבויות של כולנו ולמה שאנחנו חיים ממנו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר