לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 16:28
  hebheb hebheb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.06
בעיה בחיפוש ב- asp

אוקיי אז ככה.
עשיתי מן חיפוש כזה של משתמשים..
זה הדף חיפוש

קוד:
<html> <head> </head> <body> <form action="hi2.asp" name="myform" method="post"> שם פרטי <input type="text" name="f_name"> <input type="submit" name="send" value="שלח"> <input type="reset" name="reset" value="אפס"> </form> </body> </html>

וזה הדף שמקבל את ומציג את תוצאות החיפוש
קוד:
<html dir="rtl"> <head> </head> <center> <% f=Request.Form("f_name") sq="select*from personal_data where (f_name='&f&')" path = server.mappath("data/data.mdb") set conn=server.createobject("ADODB.connection") conn.open "driver={Microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ="&path set R=conn.execute(sq) Response.write "<body dir=rtl>" Response.write "<br> הצגת נירשמים" Response.write "<table bordercolor=ededed border=3> <tr>" Response.write "<td><b>ת.ז</td> " Response.write "<td><b>שם משפחה</td>" Response.write "<td><b>שם פרטי</td>" Response.write "</tr>" do until R.eof Response.write "<tr>" Response.write "<td bgcolor=red><font face=arial color=ffffff><b>" &R.fields("id")& "</font></td>" Response.write "<td><font face=arial color=000000>" &R.fields("l_name")& "</font></td>" Response.write "<td bgcolor=red>" &R.fields("f_name")& "</td>" Response.write "</tr>" R.movenext loop Response.write "</table>" R.close set R=nothing %> </center> </body> </html>

עכשיו אם אני עושה דרך הטופס.. וכותב סתם שם.. שמופיע זה שולח אותי לדף הכל טב ויפה.. וזה לא מציג לי כלום.. מציג לי רק את הכותרות של שם משפחה שם פרטי וכו..
ולא מציג לי את תוצאות החפוש..
אבל אם למשל אני עורך תקובץ
hi2
ככה
ולא דרך הטופס
sq="select*from personal_data where (f_name='יעקב')"

זה מציג לי רק את כל השמות שכתוב יעקב ועובד יפה הבעיה דרך הטופס זה לא מציג.. מה יכול להיות הבעיה ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר